Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Koniec bibliografii

  1. #31
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Koniec bibliografii

    Jak przystało na upartą, bieszczadzką babę znalazłam sposób aby kontunuować bibliografię na forum internetowym.
    Zapraszam na wyliczankę. Rozmawiam tam na temat książek poświęconych Karpatom Wschodnim i nie tylko. Polecam
    http://www.321gory.pl/phpBB2/viewtop...=4966&start=80

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Koniec bibliografii

    Nie rozumiem po co kasować bibliografie? To trochę bez sensu. Lucyno lepiej kontynuować tutaj na tym bieszczadzkim forum. Po to ono jest. No i dodatkowy plus dla Ciebie - unikniesz starć z Markizem hehe ;-)
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


  3. #33
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Koniec bibliografii

    Wiesz, takich atrakcji jak na wyliczance to nawet Piotr z Michałem nie mogą mi dostarczyć. Weszłam tam na własne życzenie i zaczynam ich lubić. Dzień bez awantury to dzień stracony.
    A Markiz, no cóż. Jestem emaptą. Od dawna podkochuje się we mnie i biedaczek nie wie jak ma zwrócić na siebie uwagę.
    A jeżeli chodzi o bibliografię to jest ona na wyliczance zwalczana przez jednego popaprańca-grafomana-człowieka z niezaspokojoną potrzebą znaczenia. Nie wiem czy będę dalej ją prowadzić.
    Jest ciekwa, w miarę merytoryczna dyskusja o bobrach powstała przy okazji promowania bardzo fajnej monografii Andrzeja Czecha "Bóbr". Równie ciekawe jest omówienie "Roślin jadalnych", gdzie podałam kilka przepisów jak można w miarę skutecznie zgładzić swoich adwersarzy. Obie są wydzielone z głownego tematu.

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Trauma
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    167

    Domyślnie Odp: Koniec bibliografii

    Widać że za sobą nie przepadacie hehehe cóż Markiz jest jaki jest ale też nie pisze totalnych bzdur. Po prostu ma swoje zdanie i mocno go broni. Szkoda mi tylko, że Bibliografia dotycząca bieszczad miałaby zniknąć z forum Bieszczadzkiego - czy nie po to(i nie tylko) to forum powstało by skupiać, gromadzić i udostępniać innym wiedzę o Bieszczadach? Zastanówcie się po 3kroć zanim coś skasujecie ;-)
    "Noc ci stworzyłem najciemniejszą
    byś mogła być bielsza od czerni"


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Nowy Koniec Świata
    Przez don Enrico w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-09-2021, 20:57
  2. Koniec Marca!!!!
    Przez 75lowczy w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-03-2007, 13:43
  3. Koniec sezonu
    Przez Kriss40 w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-03-2007, 12:01
  4. Koniec lutego..
    Przez Czekan w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2005, 12:24
  5. KONIEC Ciuchci???????
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-10-2003, 17:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •