Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Podstawowy obowiązek uczestnika Forum

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Podstawowy obowiązek uczestnika Forum

    Faktycznie, jak stwierdziła Agajotek, na Forum powiało nudą. No, może jeszcze nie nudą w sensie dosłownym, ale jakąś taką przyziemnością. „Gdzie i za ile ?”. Szkoda, że jeszcze nie: „z kim”.
    Poza tym nowi uczestnicy, zamiast okazania pokory właściwej debiutantom, od razu „pchają się” z infantylnymi zapytaniami, na które szybciej znaleźliby odpowiedzi czytając nasze wcześniejsze posty lub po prostu korzystając z linków na stronie głównej (np. bardzo dobry link „noclegi w Bieszczadach”). Trzeba będzie na Kongresie zorganizować dla nich jakiś program szkolenia, czy co ?
    A teraz mam pomysł odnośnie wyeliminowania, lub przynajmniej ograniczenia, owej szarzyzny. Proponuję obowiązkową relację z pobytu w Bieszczadach, najchętniej udokumentowaną załącznikiem fotograficznym (psiakrew, ja sam nie mam jeszcze aparatu cyfrowego). Każdy uczestnik naszego Forum (obojętnie, czy ze stażem długim, czy krótkim) powinien coś skrobnąć - jakiś dłuższy post, z opisem i wrażeniami z pobytu. Już teraz ma to miejsce, ale zdecydowanie na zbyt małą skalę. A przecież taka spontaniczność powinna objąć wszystkich, którzy właśnie powrócili ! I nie ma się co bać, ani wstydzić. Liczy się treść wypowiedzi, a nie jej forma. W Bieszczady jeżdżą przecież nie tylko poloniści czy absolwenci uniwersytetów.
    Pozdrawiam wsiech !
    SB
    Ps. Odmierzam czas do wrześniowego wyjazdu, męcząc się w warszawskim upale (dziś właśnie zelżał, ciekawe, czy na długo). Żona z córką w Chorwacji, a ja tu siedzę i się pocę. W końcu ktoś musi podlewać kwiatki i drzewka w loggii, oraz karmić kotkę. A temu futrzakowi chyba nigdy nie jest za gorąco. Wczoraj po południu było 33 stopnie, a kotka wsunęła się pod narzutę na wersalce i tam zasnęła. Omal na niej nie usiadłem.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Re: Podstawowy obowiązek uczestnika Forum

    w bieszczadach bylam tylko raz. Kazda moja wyprawa kończyla sie jakims ciekawym przezyciem. Kilka razy o maly wlos nie trafil w nas piorun, w nocy schodząc na skuśkę błądziliśmy, a w dzien brakowalo nam wody. Ale cóz to za radość gdy słychac bylo szum strumienia....
    Teraz tez wyjezdzam, ale mam zamiar zapuścic sie w worek bieszczadzki.
    Bardzo prosze o jakies informacje na temat tamtejszych wędrówek.
    dzieki

  3. #3

    Domyślnie Re: Podstawowy obowiązek uczestnika Forum

    Cze!

    Po dłuższym wyjeździe (niestety służbowym i bynajmniej nie w Bieszczady
    :( ) witam serdecznie szanownych uczestników.

    Chciałoby się powiedzieć "a nie mówiłem"?
    Z doświadczenia lat ubiegłych wiem, że z takimi postami bedziemy mieli do czynienia do końca wakacji i zawsze przed tzw. "wolnym".

    Mam dwie propozycje:

    - logowanie (do wysłania wiadomości trzeba się zalogować - jest więc czas na zastanowienie się nad sensem pytania :))
    - FAQ FORUM - najczęściej zadane pytania wraz z odpowiedziami (lub podpowiedzi jak znaleźć potrzebne informacje)

    Co Wy na to?

    zdrowia
    Darek

  4. #4
    Kris
    Guest

    Domyślnie Re: Podstawowy obowiązek uczestnika Forum

    Hej.

    Trafilem tu przypadkowo, szukajac stronek z informacjami o Bieszczadach, gdzie wybieram sie w sierpniu. Mam zamiar spedzic tam max dwa tygodnie. Nie wiem dlaczego, ale juz od kilku dni studiuje mape i wszelkie dostepne mi informacje o tych gorach. Czuje dziwny ciag w ten rejon. Po powrocie z wyprawy zamieszcze sprawozdanie.
    Mam prosbe do wszystkich z Was o przeslanie mi na e-mail kazdej nasuwajacej sie wskazowki, ktora moglibyscie mi udzielic. Ja mam w planie spanie w namiocie, gl "na dziko" - czy to dobry pomysl czy zly? Moze podsunelibyscie mi informacje o jakichs kultowych (dla wielbicieli Bieszczad) miejscach, jak jakies pomniki przyrody, zabytki, miejsca z "klimatem", knajpki itd. Moze wiecie, gdzie mozna sie przespac u gospodarza na kwaterze?
    Kazda rada bedzie dla mnie cenna.

    Pozdrawiam, Kris z Katowic.
    P.S. Jedziemy tylko we dwoje, z dziewczyna, wiec gdybyscie cos mi doradzali, wezcie to pod uwage (chodzi np o bezpieczenstwo).

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 557
    Ostatni post / autor: 10-09-2021, 10:33
  2. Strój organizacyjny obowiązkowy !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2004, 05:39
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 23:14
  4. Nie samym Kongresem człowiek żyje. Dyżury też obowiązkowe.
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 31-08-2002, 02:13
  5. CO TO ZA FORUM?
    Przez hans w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-06-2001, 15:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •