Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    Tak, to prawdziwy rytuał, obrzęd wręcz prawie i można się niejednokrotnie rozbawić śledząc dysputę typu: „o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy” .
    Niestety na KIMB przyjechać prawdopodobnie nie będę mogła, bo maju mam już zaplanowane wszystkie weekendy (żadne tam grupy do prowadzenia, po prostu własne atrakcyjne wyjazdy z przyjaciółmi, m.in. Niżnie Tatry), nie więc nie głosuję. Ale jeśli można się wetknąć podzielę się swoją uwagą - uczestniczyłam i uczestniczę 2 x w roku w spotkaniach pl.rec.gory.

    I jest po prostu tak: Jedna osoba ogłasza się samowolnie organizatorem (reszta się cieszy że się znalazł ktoś co się tym zajmie) po czym to ona od początku do końca zajmuje się organizacją imprezy - wybiera miejsce, zamawia żarcie, lub zarządza co zabrać do wspólnego gotowania itd.
    Spotkanie jest za każdym razem gdzie indziej. Organizatorem jest jedna z 4-5 osób.

    Nigdy nie było żadnych kwasów i problemów a przyjeżdża też stale zbliżone grono (też około 40-50 osób). Spotkania odbyły się już chyba z 8 razy, w tym trzy biwaki zimowe.
    Nigdy nie było kłótni, czy nawet drobnych sprzeczek o miejsce.

    Osobiście jestem zdania, ze w górach nadmiar demokracji się nie sprawdza.

    Pozdrowienia

    Basia

  2. #12
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    A ja zawsze spotykam sie z ludźmi, z którymi pił uczyłem się na studiach. Termin i miejsce jest stałe. I nikomu to nie przeszkadza. Ile osób przyjedzie tyle jest. Bez żadnego powiadamiania. Zawsze jest sympatycznie. Studiowałem w Poznaniu, a spotkanie jest z dala od tego miasta.

    I tak w kwestii terminu. Wiem, ze jest stały. Ale... Jest takie święto jak Boże Ciało. Ono wypada różnie w różnych latach. Zawsze jednak to jest czwartek. Piątek wtedy raczej jest dla większości wolny. Co wy na to? Można by o tym podyskutować na KIMBIE.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Jest takie święto jak Boże Ciało. Ono wypada różnie w różnych latach. Zawsze jednak to jest czwartek. Piątek wtedy raczej jest dla większości wolny. Co wy na to? Można by o tym podyskutować na KIMBIE.

    Pozdrawiam
    Dziekuje bardzo za dzikie tłumy

  4. #14
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Hej:)
    W tym całym zamęcie ze 2 rzeczy mogłyby być stałe:P Nazwa już jest, to może rzeczywiście stały termin na BC też by był dobry? Ja jestem za Bertrandową propozycją choć mam pewne zastrzeżenia.
    Uważam, że propozycję tę należy rozpuścić w odpowiednich rozpuszczalnikach i przefiltrować przez nasze mózgi na zbliżającym się KIMBie :D Wówczas uzyskamy odpowiedź i zarazem decyzję wysokiej jakosci.


    Pozdrawiam,
    Komisarz Derty:)
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Znalazłem fajne zdjęcie z KIMB u (chyba Tomka z Pabianic) w Dołzycy i podpowiadam, że proponowane miejsca następnych KIMBów muszą posiadać duży parking na samochody
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Znalazłem fajne zdjęcie z KIMB u..... że proponowane miejsca następnych KIMBów muszą posiadać duży parking na samochody
    Fajne....a jeszcze drugie tyle samochodów stało na łące obok drogi.
    Oprócz samochodówna zdjęciu : Piotr ze swoim psem na spacerku , po prawej chyba Jowanka, a w głębi Barszcza "furgon". To zdjęcie to chyba z niedzieli po ....bo mało jakoś Ludzi , tylko samochody.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 20-01-2008 o 14:35 Powód: dodałem ...
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów

    Nigdy nie mieszkałem w Pabianicach, choć często przejeżdżam. Pozdrawiam.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Historia KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 13:27
  2. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:49
  3. Zasady przyszłego głosowania - wyboru miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 19:44
  4. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07
  5. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 17:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •