Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 91

Wątek: Akcja GOPR w Bieszczadach

  1. #51
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Dla wielu ośrodków grupy szkolne to podstawa. Są od nich uzależnieni.
    Od jednej grupy i od obrażenia się jednej konkretnej pani ?

    B.

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    .... jednej konkretnej pani ?
    Mam już dość czytania wzajemnych Waszych "polemik"(czytaj: złośliwości) przewijających się w każdym temacie.(do czasu było to śmieszne..ale )
    Obydwie jesteście takie SAME ,jedna drugiej nie przepuści i "polujecie " wzajemnie na siebie.
    Zachowujecie się jak "dziewczynki?? w piaskownicy",a przecież jesteście normalnie "stare baby".Wyobrażcie sobie ,że czytają to inni i śmieją się z Waszego postępowania, tak z jednej ,jak i z drugiej.

    ps. myślę, że większość uczestników tego forum ma takie odczucia , ale nikt tego nie napisał , a ja jestem już taki ,że napiszę co myślę. Niekoniecznie inni muszą się zgodzić ze mną .
    Postępujcie obydwie tak dalej i kompromitujcie się nawzajem.
    Przecież jesteście Obie Mądre Dziewczyny ..i nie lepiej byłoby się umówić na "piwo" i wzajemne pogadanie.. , niż publiczne prowadzenie złośliwych dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 07-02-2008 o 18:00 Powód: dodałem zdanie ostatnie
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #53
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Mam już dość czytania wzajemnych Waszych "polemik"(czytaj: złośliwości) przewijających się w każdym temacie.(do czasu było to śmieszne..ale )
    Obydwie jesteście takie SAME ,jedna drugiej nie przepuści i "polujecie " wzajemnie na siebie.
    Zachowujecie się jak "dziewczynki?? w piaskownicy",a przecież jesteście normalnie "stare baby".Wyobrażcie sobie ,że czytają to inni i śmieją się z Waszego postępowania, tak z jednej ,jak i z drugiej.

    ps. myślę, że większość uczestników tego forum ma takie odczucia , ale nikt tego nie napisał , a ja jestem już taki ,że napiszę co myślę. Niekoniecznie inni muszą się zgodzić ze mną .
    Postępujcie obydwie tak dalej i kompromitujcie się nawzajem.
    A mi się wydaje że tym razem Twoja odzywka jest całkiem OT i powinna być wyrzucona z tego tematu.

    Owszem - zgadzam się z tym, że moja też OT - ale w takim razie powinny być wyrzucone również wszystkie wcześniejsze od miejsca gdzie zaczęło się o "tej pani nauczycielce".

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #54
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    z calym szacunkiem joorg od pewnego czasu nie ma mnie i nie będzie w pewnych tematach. Tylko tyle mam do powiedzenia.

  5. #55
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Ruda Śląska
    Postów
    263

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Ale płacisz za tysiące wypadków spowodowanych przez pijanych kierowców.
    B.
    I myślisz że mnie to nie rusza.
    Dla mnie sprawa w przypadku pijanych jest prosta - co najmniej na 10 lat (jeśli nie dożywotnio) odebranie prawa jazdy i grzywna (ściągalna !) na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  6. #56
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Za portalem Twoje Bieszczady:

    "GOPR-owcy szukali na darmo.

    Nie próżnowali w święta bieszczadzcy GOPR-owcy. Wczoraj w nocy poszukiwali w rejonie połonin młodej turystki z Warszawy. Kobieta usiłowała samotnie przejść szczytem Połoniny Caryńskiej do Chatki Puchatka - schroniska na Połoninie Wetlińskiej. Około 16-tej zadzwoniła do goprowców, że przy panującym silnym zamgleniu nie wie gdzie iść. Ratownicy poradzili jej zejście z połoniny do przełęczy Wyżniańskiej i w tym momencie stracili kontakt z turystką.

    Wieczorem sprawdzili czy dotarła do jednego z okolicznych schronisk a gdy jej nigdzie nie było zarządzili akcje poszukiwawczą, niestety bezskutecznie. Około 22 okazało sie, że niefrasobliwa turystka dotarła do leśniczówki w Berehach i nikogo o tym nie powiadomiła. GOPR apeluje przy okazji, że zawsze w takich przypadkach trzeba informować ratowników. Tym razem ich akcja była niepotrzebna.
    źródło: Radio Rzeszów"


    Bezmyślność ludzka opisana po raz kolejny.
    bertrand236

  7. #57
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    poczatek lipca tego roku przelecz pod tarnica zalamanie pogody . rezygnuje z wejscia na szczyt bo grad zaraz bedzi padal . zaczynam schodzic do wolosatego i spotykam \przewodnika?\ bieszczadzkiego z grupa dzieci w tenisowkach. gosc pyta sie mnie jaj wyglada pogoda i co przewiduje. mowie mu zeby schodzil z dziecmi do lini lasu facet ze ni ze wejda na tarnice.nie wiem jak mocno zmokly dzieciaki wiem ze mi samemu zejscie zajelo prawie trzy godziny. poruszyla mnie glupota tego goscia przeciez narazil te dzieci na realne niebezpieczenstwo

  8. #58
    Bieszczadnik Awatar Carrmelita
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Warszawa ( Bemowo )
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    gosc pyta sie mnie jaj wyglada pogoda i co przewiduje. mowie mu zeby schodzil z dziecmi do lini lasu facet ze ni ze wejda na tarnice.nie wiem jak mocno zmokly dzieciaki wiem ze mi samemu zejscie zajelo prawie trzy godziny. poruszyla mnie glupota tego goscia przeciez narazil te dzieci na realne niebezpieczenstwo
    Ja bym dała znać GOPR-owcom, że jakiś gość bez wyobraźni prowadzi grupę (ile osób,jak ubranych, w jakim wieku, w jakim kierunku, gdzie byli o danej godzinie), żeby Panowie mieli jasność sytuacji i trzymali rękę na pulsie. Czasami jest problem z zasięgiem w górach i dolinach, ale bym próbowała ...
    Carrmelita
    ------------------------------------------------
    "... powoli szarzeją gniazda połemkowskich wsi,
    już ledwo widać jak cerkiewki czarne pisklę łebek unosi
    i w żółty dziób chwyta poprzecznie dwie wielkie ćmy,
    i ile ma głów jeden koń, nie wiadomo, na mostku, wśród osin. "

    z wiersza "Zmrok" Jerzego Harasymowicza

  9. #59
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Carrmelita Zobacz posta
    Ja bym dała znać GOPR-owcom, że jakiś gość bez wyobraźni prowadzi grupę (ile osób,jak ubranych, w jakim wieku, w jakim kierunku, gdzie byli o danej godzinie), żeby Panowie mieli jasność sytuacji i trzymali rękę na pulsie. Czasami jest problem z zasięgiem w górach i dolinach, ale bym próbowała ...

    I co goprowcy pobiegną do grupy i złożą im kurteczki i buty trekkingowe.

    1. Po raz pierwszy spotykam się z człowiekiem, który jest w stanie powiedzieć przed opadami czy będzie padał grad czy deszcz.
    2. Nie ma kogoś takiego jak przewodnik bieszczadzki. Nawet, gdyby był to w jaki sposób rozpoznajesz, że on z Bieszczadów czy z Beskidu Niskiego.
    3. Hmm nigdy nie widziałam grupy dzieci w tenisówkach. Czasami mają adidasy, czasami inne sportowe buty ale żeby cała grupa nosiła jednolite obuwie to conajmniej dziwne. Rozumiem prawdziwi ludzie gór powinni być ubrani przepisowo. Na Tarnicę wchodzimy tylko w butach trekkingowych. Tylko mały problem. Którą rodzinę stać na zakup butów za min. 250 zł tylko po to aby dziecko weszło na jedną, w sumie bardzo łatwą technicznie górkę.
    4. Nie wiesz czy zmokły, czy nie zmokły. Mimo wszystko jesteś przekonany, że przewodnik był głupi. Już samo twoje stwierdzenie, że z Tarnicy schodziłeś 3 godz świadczy o Twoich skromnych umiejętnościach górskich.

    Nie przyszło Wam na myśl, że przewodnik żartował.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 24-08-2008 o 13:30

  10. #60
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Akcja GOPR w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Nie przyszło Wam na myśl, że przewodnik żartował.
    W sumie, to zdarzyło mi się, że przewodnik napotkanej grupy zagadywał, m.in. pytając "a daleko?", "a wieje mocno?", "a burzy nie ma?". Traktowałem to jak żart, bo trudno by mi było uwierzyć, że pyta na serio

    Może to ichniejszy rodzaj humoru - ale to już Ty wiesz lepiej. Jakie żarty wykładali na kursie?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kolejna akcja GOPR
    Przez admin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 518
    Ostatni post / autor: 17-04-2024, 19:09
  2. 15 luty (akcja H-T)
    Przez don Enrico w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni post / autor: 02-03-2021, 09:26
  3. akcja Wisła
    Przez Anonymous w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 23-10-2019, 12:10
  4. Gopr
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 20-09-2011, 15:48
  5. Egzamin GOPR
    Przez pitus221 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 00:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •