Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 75

Wątek: Tematyka obrad VII KIMB

  1. #61

    Cool Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Witam

    Miło będzie gościć Was ponownie w Naszym Zajeździe, postaram się nie zachłysnąć się opowieściami Pastora na przedbiegach i dotrwać do ranka
    SB mikrofon działa i czeka na twoje karaoke lecz pytanie jest czy montować projektor żeby coś ciekawego wyświetlić. Będzie jakiś pokaz czy coś w tym rodzaju??
    Kolejne pytanie: czy macie ochotę na jakiegoś barana czy prosiaka dla odmiany?
    A może po prostu karczek??
    Popiszcie co o tym myślicie tak do środy z wieczora a SZERYF IMPREZY oraz GŁÓWNY BANIACZĄCY (PROWADZĄCY ) niech zadecyduje.
    Proszę popiszcie na mail jacek@carynska.pl co Wam jeszcze przyjdzie do głowy, postaram się zorganizować co mogę.
    Na pewno zorganizowałem już zamrażarkę co by wasze pociechy nie przegrzewały się w pokojach heh
    Z turystycznym pozdrowieniem JacekS

  2. #62
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Witam! Pomysł z baranem czy też prosiakiem jest jak najbardziej do rzeczy. Bardziej zresztą jako rytuał niż forma żywienia zbiorowego. Przed chwilą o tym rozmawiałem ze Stałym Bywalcem który jest już w UG i jest tego samego zdania. Miejmy nadzieję że pomysł zostanie zaakceptowany przez aklamację, bo na dyskusję brak czasu. SB obiecał że zajmie się szczegółami! Do zobaczenia! +P....
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  3. #63
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Czy poza obradami planujemy jakieś wspólne wyjście w góry ? Macie jakieś propozycje ? Ja proponuję dwie trasy: Wołosate - Przełęcz Bukowska - Halicz - Tarnica - Wołosate, Muczne - Bukowe Berdo - Krzemień - Tarnica - UG.

  4. #64
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Hero. A kto nas do Mucznego zawiezie?
    Belze_Bob

  5. #65
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Przygotowania do obrad
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  6. #66
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    ...zazdroszczę... musze siedziec w Smoluchowie i samolotów pilnować... a tam widzę kongresisko jak tralala

  7. #67
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    No więc właśnie dotarłam do domku;-))
    Tak jak i rzekłam na KIMB nie jadę i nie pojechałąm, choć jak słusznie zauważył Stały Bywalec on sobotnich obrad nie zamknął, więc i w niedzielę on trwał nadal.
    Tych, których miałam przyjemność poznać serdecznie pozdrawiam;-)ale jesteście fajni!!!Prawie tak fajni jak ja ;-) hahaha wybaczcie-skromność nie jest moją mocną jakąś stroną (właściwie to ja stronę to i mam, ale ciemną;-))) ewentualnie internetową, ale jej nie podam ze względu na zakaz reklamy na forum).
    No to teraz kilka "dziękuję".
    Oczywiście wielkie dzięki za Wasze towarzystwo i tu nie będę z nicków wymieniać, żeby kogoś nie pominąć.
    Hero dzięki za podróż wspólną i za łożko w niedzielę;-))))choć za łóżko to i Jackowi w sumie dziękuję;-))
    Klopsik-jaki Ty w realu jesteś...NORMALNY;-)))ja zawsze Cię lubiłam, ale teraz to ja Cię bardzo, bardzo, bardzo lubię;-)
    Pastorku-żałuję, żeś się gdzieś po angielsku zmył i w niedzielę nie skosztowałam Twych nalewek...Pozwoliłam sobie zacytować Ciebie poniżej z zeszłego roku mam nadzieję, że nie masz mi za złe.
    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Liczna też była frakcja wielbicielek Irasa (plus jeden wielbiciel), bo rozeszła się plotka że Iras przywiózł z Ukrainy "kozackie" foty i będzie je pokazywał w kameralnych warunkach niektórym kimbowiczom a raczej kimbowiczkom.
    A więc ja się wcale nie dziwię temu zjawisku i myślę, że tym paniom nie o zdjęcia z Ukrainy chodziło, które nota bene oglądałam wczoraj-dzięki Irek- śliczne;-)
    Ehhh, rozmarzyłam się...aj, Ireczku pozdrów serdecznie żonę!!!Myślę, że się stęskniła za Tobą!;-) hahahahaha
    PS-a obrączka to parzy rozumiem?;-)hmmm, mnie tam tylko parzy święcona woda-wręcz dziury mi wypala w ciele jak spadnie, ale może obrączka też parzy?Nie wiem, jeszcze tego nie próbowałam hahahaha
    A co do kolegi Wojtka, który był ze mną to jeszcze raz wyjaśniam, to nie jest nikt mi bliski-zwykły kolega z tego samego miasta, żeby raźniej było w górach. Np. jak żeśmy w sobotę źle wyliczyli czas wędrówki i nas noc zastała w górach!;-) Przyjechały sobie dzieciaki z Mazur z jakimiś dżipiesami, mapów już czytać nie umią;-) to i potem po nocy lądują w górach! A w dodatku przy pełni księżyca (dla czepialskich-tak to nie była pełnia pełnia, ale już dzień chyba przed, a więc prawie pełnia)-ot przypadek i fuks stulecia!;-) A więc gorąco polecam takie złe planowanie tras;-))) cudnie było, bo były te chmury, ale one się przejaśniały co jakiś czas.
    I tak żeśmy trafili na Halicz...Powiem Wam, bo to chyba o tym krzyżu gdzieś swego czasu była dyskusja, że coś tam...
    Wyobraźcie sobie taki widok:
    czubek Halicza z tymi kamulcami, noc ale taka jasna noc, bo pełnia księżyca, i ten krzyż, a właściwie jego czarny kontur, a w jego tle okrągły, srebrny księżyc...Ja się poczułam jak 2000 lat temu w Jerozolimie...i tak sobie stałam i stałam, aż tu nagle przyszła wielka czarna chmura i zakryła wszystko...i krzyż i księżyc i zapanowała ciemność...
    "...ciemność, która nadciągnęła znad Morza Czerwonego..."itd
    Niesamowite przeżycie, z pogranicza metafizyki chyba...
    http://img148.imageshack.us/img148/6038/bieskifx1.jpg
    tu akurat nie Halicz i nie noc. Resztę wkleję dopiero
    Tak czy siak idę teraz do łożeczka, bo wstaliśmy jakoś o 8 i w drogę.
    Jeszcze raz wielkie dzięki za wyjazd wszystkim i tym tam na górze za pogodę i tym tu na dole, za atmosferę i za to, że jesteście...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #68
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    No więc właśnie dotarłam do domku;-))
    Tak jak i rzekłam na KIMB nie jadę i nie pojechałąm, choć jak słusznie zauważył Stały Bywalec on sobotnich obrad nie zamknął, więc i w niedzielę on trwał nadal.
    Tych, których miałam przyjemność poznać serdecznie pozdrawiam;-)ale jesteście fajni!!!Prawie tak fajni jak ja ;-) hahaha wybaczcie-skromność nie jest moją mocną jakąś stroną (właściwie to ja stronę to i mam, ale ciemną;-)))
    (...).
    1. Przez to pijaństwo w ogóle zapomniałem zamknąć obrady VII KIMB.
    2. Potwierdzam, że Orsini to bardzo atrakcyjna dziewczyna. I, zdaje się, w dodatku wolna.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  9. #69
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    2. Potwierdzam, że Orsini to bardzo atrakcyjna dziewczyna. I, zdaje się, w dodatku wolna.
    Dziękuję za komplement, czymże ja sobie nań zasłużyłam?
    ale hahahhaha
    a co ma piernik do wiatraka;-))))
    Może jeszcze dopiszemy, że szuka męża?hahahhahaha i reklama jak znalazł-wszyscy będa uciekać, a ja będę miałą wymarzoną ciszę i spokój;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) [podobno jak ktos daje więcej uśmieszków niż 3 to ma problemy emocjonalne...no, to dobrze, że dałam ich tyle, wszystko się zgadza ;-))))]
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #70
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Tematyka obrad VII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    [podobno jak ktos daje więcej uśmieszków niż 3 to ma problemy emocjonalne...
    coś w tym jest- tak mi sie widzi
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  2. KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 19:01
  3. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 00:56
  4. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •