Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    [QUOTE=Jagoda;56665]
    Cytat Zamieszczone przez alualualu Zobacz posta
    Wszystkim,ktorzy szczerze mi doradzali bardzo dziekuję...(pisze allualu)...
    [Jagoda]..Sama temu jesteś winna, jeśli byłaś już w Bieszczadach to dziwnym wydaje się pomysł pieszego spacerku z Górnych do Dolnych na piwo. Jeszcze z rocznym dzieckiem... A to dopytywanie o knajpki z ogródkami i to po 5 w miejscowości... Ludzie są w porządku to ty źle zaczęłaś....
    Alualualuuuu.... zgadzam się z Jagodą , sama sobie jesteś winna ,że zaczęliśmy sobie żartować ,chcąc Ci dać w ten sposób do zrozumienia... i nie być złośliwymi wobec Ciebie.
    W pewnej chwili czytając Twoje "pytania"?? nie wiadomo było , czy jesteś tak naiwna ,czy lecisz z nami w "bambuko".
    Przepraszam , ale takie jest moje odczucie i sądząc z wpisów, innych też .
    Alualu proszę bez obrazy, nie taki jest mój cel tego pisania.
    ps. Dorota z Krakowa nie masz za co przepraszać, napisałaś prawdę.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 22-02-2008 o 20:25
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #42
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Zapytalam tylko o miejscowosci z knajpkami (byc moze zle sie wyrazilam i wiekszosc wziela mnie za jakiegos pijaka,a szlo glownie o jakies jadlodajnie),a wyszla z tego jakas afera - nie rozumiem o co chodzi

    Juz widze jacy byscie byli rozgarnieci jakbyscie sie znalezli w Trojmiescie - latwo jest sie madrzyc i wysmiewac z przyjezdnych.

    Mam nadzieje,ze jak juz bede w Bieszczadach to nie natkne sie na takich zarozumialaych egoistow jak co niektorzy na tym forum.

  3. #43

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Faktycznie Boże uchowaj !

  4. #44
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Oj uchowaj.

    [Moderator]: obie Panie po 2 pkt karne za pisanie nie na temat. To nie jest kawiarenka na Onecie do pitolenia trzy po trzy, tylko dział tematyczny. Przypominam też że za zagrywki ad personam nagradzamy 5pkt karnymi. Reszta w regulaminie forum.
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 22-02-2008 o 20:52

  5. #45
    Bieszczadnik Awatar Ala
    Na forum od
    06.2004
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    A ja chcialabym Cie spotkac alualualu.
    Nie przejmuj sie , tutaj mnostwo forumowiczow wie wszystko najlepiej.
    A ja uwielbiam po calym dniu lazenia usiasc pod parasolami w Cisnej i obserwowac ludzi, mysle, ze kiedys sie spotkamy
    Jestem co roku w sierpniu - siedze caly miesiac w Bystrem, jesli spotkasz gdzies na szlakach taka kobitke wesola kole 50-tki z dwoma piesami-kundelkami to pewnie bede ja, zapraszam serdecznie na pogaduchy.
    Nie zrazaj sie glupimi uwagami, popracuj troche nad mapa, przyjezdzaj w Bieszczady , one sa dla wszystkich. Ja je juz tak ponad 30 lat kocham i ciagle do nich wracam.
    Bardzo bardzo serdecznie pozdrawiam
    Ala

  6. #46

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Tak przyjeżdżaj w te piękne okolice i nie zrażaj się opiniami niektórych.
    Każdy ma swój sposób spędzania wolnego czasu. Jeden lubi to, a drugi coś innego. Nie jest powiedziane, iż te okolice są " zarezerwowane " dla jednej grupy przyjezdnych.
    Ja także po całym dniu chodzenia po górach i zwiedzania okolic lubię wieczorkiem usiąść gdzieś " pod parasolem ".

    Pozdrawiam serdecznie

  7. #47
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Bardzo dziekuje sa serdeczne wypowiedzi i rozne ciekawe wskazowki.Z Toba Ala niestety sie nie spotkam,bo wybieramy sie w polowie czerwca,ale kto wiem moze kiedys, gdzies sie spotkamy .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. solina x2
    Przez dominik999 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 21:41
  2. Pomysł na transort miedzy Wola Michowa a Wetlina
    Przez pietia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 22:10
  3. Solina 20-28.07
    Przez Olucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 16:12
  4. Solina
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-01-2007, 22:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •