Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

  1. #1
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Witam.

    Jestem nowa na tym forum.Szukam noclegu w Bieszczadach i idzie mi marnie,dlatego prosze o pomoc.Chodzi o to ze nie wiem jak daleko jest np od UG do UD? Czy da rade wieczorkiem z buta sie przejsc z ug do ud na PIWKO? W bieszczadach bylam raz 7 lat temu,ale pogoda byla okropna i siedzielismy caly czas w pensjonacie. Bedziemy jechali z rocznym brzdacem,dlatego tez wielkie wyprawy po gorach raczej odpadaja,ale troche powedrujemy.No i zalezy mi na tym,zeby bylo to miejsce gdzie sa knajpki i czuje sie taki wakacyjny klimat,gdzie sa ludzie,a jednoczesnie zeby bylo blisko do jakiegos glownego miejsca wypadowego na szlaki (o ile takowe istnieje w Bieszczadach),bo zdaje mi sie,ze sa one takie strasznie rozciagniete.No coz jak na pierwszy raz strasznie sie rozpisalam,ale mysle ze ktos mi pomoze

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Cytat Zamieszczone przez alualualu Zobacz posta
    Chodzi o to ze nie wiem jak daleko jest np od UG do UD? Czy da rade wieczorkiem z buta sie przejsc z ug do ud na PIWKO?
    Da rade, ale to ponad 50km. Nie wydaje Ci się że powinniście zacząć od mapy? :)
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Witaj na Forum.
    Polecam poniższą stronę do wytyczania tras, wyszukiwania odległości. Jest to stale aktualizowana mapa z funkcją wytyczania tras. Przeliczane odległości są bardzo dokładne.
    http://www.mapa.targeo.pl/
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Dzieki za sugestie.Strona z ta mapa jest super Mam jednak prosbe o wskazanie mi miejscowosci,ktore tetnia zyciem,gdzie sa knajpki i ludzie.W dzien chcemy polazic,ale wieczorem chetnie sie cos zje i piwkiem popije.No i co z tym punktem wypadowym??

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Cytat Zamieszczone przez alualualu Zobacz posta
    Dzieki za sugestie.Strona z ta mapa jest super Mam jednak prosbe o wskazanie mi miejscowosci,ktore tetnia zyciem,gdzie sa knajpki i ludzie.W dzien chcemy polazic,ale wieczorem chetnie sie cos zje i piwkiem popije.No i co z tym punktem wypadowym??
    Skoro nikt inny nie odpowiada ...

    Chociaż nie jestem w tym przypadku żadnym ekspertem, bo w górach całkiem odwrotnie niż Ty poszukuję ciszy a nie "tętnienia życiem".

    Jednak uważam tak:

    Po pierwsze poziom tętnienia zależy od sezonu, całkiem inaczej będą wyglądać te same Ustrzyki Górne w lipcu niż w listopadzie.

    Ale zakładając że chodzi o lato:

    - miejscowości takie jak Ustrzyki Górne, Wetlina i Cisna - - trochę knajpek (o różnym standardzie), w sezonie bardzo dużo ludzi.

    - Solina i Myczkowce - klimaty "wczasowe" - bardzo dużo knajp, woda, możliwość żeglowania i np. popływania statkiem, multum ludzi.

    - Lesko i Ustrzyki Dolne - ładne i miłe miasteczka, trochę knajp, ale są to miejscowości w mniejszym stopniu nastawione na turystów typu "lubi knajpy" niż te co powyżej.

    - Sanok - piękne i urokliwe miasto, trochę knajp, sporo zwiedzania. Ciekawe klimaty np. w knajpce obok skansenu (zależy zresztą co kto lubi).
    Ale to wszystko nie są miasta typy "Sopot" lub "Zakopane" co zresztą ja bardzo cenię.

    Pozdrowienia

    Basia

  6. #6
    alualualu
    Guest

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Basia, dzieki za wskazowki Juz teraz wiem troche wiecej.Mam nawet wstepnie wybrane trasy.Zatrzymamy sie w Wetlinie lub Ustrzykach Gornych.Zapytam sie jeszcze o te knajpki i bary.Czy jest ich chociaz z 5 w kazdej z tych miejscowosci? No i czy one jakos wygladaja i mozna tam zjesc cos przyzwoitego? Jakies ogrodki maja przed tymi knajpkami? Moze i jestem upierdliwa,ale nie chce takiego totalnego spokoju,chce poczuc klimat wakacji z ludzmi :)

  7. #7
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,355

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Znajdziesz na każdą okazję. Od zwykłego barku do pełnej wdzięku chaty z doskonałą muzyką, kuchnią i kartą win na kilkaset pozycji! To w Wetlinie. W Cisnej jest np. herbaciarnia, która powaliła na kolana niejednego konesera herbaty.
    Pozdrawiam
    Długi

  8. #8
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    ...W Cisnej jest np. herbaciarnia, która powaliła na kolana niejednego konesera herbaty.
    Pozdrawiam
    Długi
    Nawet takiej mocno śmierdzącej
    Pozdrawiam
    bertrand236

  9. #9
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,355

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Oj Bertrandzie! Obudziłeś miłe wspomnienie. Ona była aromatyczna inaczej. Ona była dla konesera. Po co kupiłeś ostatnie gramy???
    Długi

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Odleglosci miedzy miejscowosciami (UD,UG,Wetlina,Polanczyk,Solina,Cisne)

    Cytat Zamieszczone przez alualualu Zobacz posta
    .... Mam jednak prosbe o wskazanie mi miejscowosci,ktore tetnia zyciem,gdzie sa knajpki i ludzie...??
    Rynek w Krakowie jak Anglicy się upiją z soboty na niedzielą .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. solina x2
    Przez dominik999 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-09-2009, 21:41
  2. Pomysł na transort miedzy Wola Michowa a Wetlina
    Przez pietia w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 23-07-2009, 22:10
  3. Solina 20-28.07
    Przez Olucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 16:12
  4. Solina
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-01-2007, 22:40

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •