Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Mili Moi - Młodsi i Najmłodsi, Starsi i Najstarsi !
    Sezon wakacyjno - urlopowy w pełni.
    Uprzejmie przypominam o zaszczytnym obowiązku odbycia służby dyżurnej w Dwerniku, w miejscowej knajpie - gospodzie, we wszystkie piątki, w godz. 14 - 16.
    Tak jak prawowierny muzułmanin musi przynajmniej raz w życiu odbyć pielgrzymkę do Mekki, tak obecny w br. w Bieszczadach uczestnik tego Forum Dyskusyjnego powinien zaliczyć chociaż jeden piątkowy dyżur w Dwerniku !
    Internauci, aktywni i bierni uczestnicy tego Forum rozpoznają się wzajemnie wg następującego hasła i odzewu:
    Hasło: "W Bieszczadach najlepsze pierogi są w knajpie w Dwerniku."
    Odzew: "Admin lubi je tylko jesienią. Przysyła ci świeżą partię."
    A po powrocie do domu konieczna (na tej liście) relacja z pobytu w Bieszczadach, ze szczególnym uwzględnieniem dyżuru !!!
    Ps. Starych druhów z tej listy przepraszam za powtarzanie się. Czynię to jednak z myślą o nowych "forumowiczach", którzy nie zajrzą do starszych wiadomości.
    Prezydent Forum
    Stały Bywalec
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Ja choć obowiązku tego nie dopełniłem, za co serdecznie przepraszam,
    namawiam wszystkich do uczynienia tego. Napisanie słów paru po powrocie w domowe pielesze było by mile widziane, nie tylko przez "starych" forumowiczów, ale szczególnie przez tych "biernych" i "nowych" co to po różne info się zgłaszają. Ożywi to jeszcze dardziej nasze Forum , bo w różnorodności opini, poglądów, sądów , własnych doznań i przeżyć tkwi bogactwo Nas wszystkich i tego miejsca - Forum i Bieszczad.
    Nie wstydźmy się pisać o tym co czujemy.!!!! Namawiam gorąco !!!!
    pozdroowka
    marekm
    pozdroowka
    marekm

  3. #3

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    To nie czas na przepraszanie to czas na dyżurowanie!!!

  4. #4

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Aaaaaaaaaa no jak słowo daję byłam blisko!! Ale nie ja decydowałam gdzie możemy się zatrzymać:( i przejechaliśmyyyyyyyyy, buuuuuuuuuu.... a już widzałam oczyma wyobraźni jak wchodzę i zarzucam tajemniczym hasłem.

    No więc jestem spalona (na raczka) i to wszystko przez Was;P a tak! Bo wiechaliście mi na ambicję i stwierdziłam, że nie może tak być, że ludzie z Łodzi, Poręby czy Warszawy lepiej znają bieszczadzkie szlaki niż ja - tubylec. No i stało się - ciągana jestem po tym Łez Padole... tylko, że teraz mamy tu takie upały, że spala wszystko na popiół.

    Ale jest tak - ruch turystyczny w miarę, borówczyska obfite - wszyscy świecą granatowym uzębieniem (wiem, wiem, że jest zakaz...) no i wreszcie zawędrowałam na sam koniuszek... obrazek z niedzieli pt. Śniadanie w Siankach... mmmmmmmmmm, mówię Wam - błogość... i bułka z serem nigdzie nie smakuje lepiej. A woda? Ambrozja!!!!!!!!!!!

    Niemniej naszły mnie też smutne refleksje... Ci co lubią i SZANUJĄ te góry wiedzą, że dlatego nie ma tam kubłów na śmieci (na trasach) nie dlatego, że Parkowi się nie chce ich postawić - tylko przez zwierzynę - po prostu miśki i inne nie powinny tego "zwąchać".

    Już kiedyś SB pisał jak powinno się traktować takich ludzi... bym bardziej jak widze obrazek: takuś na oczach dzieciaków, rzuca pustą butelkę za ławkę (gdzie jest już ich cały stos...). Nie mam słów.

    Albo rozdeptywanie szlaku. Matkooooooooooooo, czy jak idzie 4 osoby to muszą od razu kawalkadą?? U nas się mówi: "niosą jak Myczkowce drabinę" na szerokość... nie długość...
    ehhhhhh...

    Albo na Przełęczy Pod Tarnicą... rozjechane jak traktorem, ale i tak ludzie zalegają na trawce... bo jak to przyjemnie poleżeć... Serce mi sie kroi na myśl o ludziach, którzy wyznają filozofię, że "po nas choćby potop"... ja byłem widziałem - no to co że rozdeptałem


    Miałam nie marudzić, ale musiałam - wybaczcie. Cieszę się na każdego turystę, który mimo, że jest tyle pięknych miejsc na Ziemi, wybrał akurat Bieszczady. I wiem, że Wam nie musze tego pisać.

    Pozdrawiam wiec i do zobaczenia na szlaku (oby czystym i oby nie był autostradą)

    as

  5. #5

    Domyślnie Spotkanie organizacyjne

    Stały Bywalcze!!! (jako prezydent)
    Forumowicze!!!

    Nie miałbyś (mielibyście) ochoty na robocze, organizacyjne spotkanie w Warszawie, przy zimnym orzeźwiającym napoju w bieżącym tygodniu??

    J.Lupino

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    71

    Domyślnie Re: Spotkanie organizacyjne

    :))))...i nic innego nie przychodzi mi do glowy...:))))).....nad Wisłą?....:))))

  7. #7

    Domyślnie Re: Spotkanie organizacyjne

    Co w tym dziwnego. San bierze początek w Bieszczadach, potem wpada do Wisły. Trochę bieszczadzkiego ducha dopływa do Warszawy. I proste.

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    71

    Domyślnie Re: Spotkanie organizacyjne

    ale ja się nie dziwię ,tylko cieszę Drogi Lupino...:)))

  9. #9

    Domyślnie Re: Spotkanie organizacyjne

    Bo już wyczuwałem w Twoim śmiechu drwinkę ;-))). Wiem, że dużo Forumowiczów mieszka w Warszawie, a głównie Prezydent, który został sam w domu (nie licząc kota). Dletego pomyślałem, żeby nie poczuł się samotny można by powspominać, pogadać. A w końcu są wakacje. Więc jak?? Jest ktoś chętny.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Widzę, że bulki z serem nie tylko mnie tak smakują, jak nigdzie indziej.
    A " tatuś i butelka"? no cóż należ tylko "się modlić" aby dzieci jak dorosną nie poszły w ślady TATUSIA!!!! i "nie nosiły drabiny w szerz".
    marekm
    pozdroowka
    marekm

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. W Bieszczadach pić, to nie pić na wodę,fotomontaż -żart wierszowany
    Przez Piskal w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 20:48
  2. Sobotnie dyżury internautów w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 16:40
  3. Dyżury internautów miłośników Bieszczad w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2003, 14:59
  4. Dyżury integracyjne w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2002, 14:18
  5. Dyżury wakacyjne w Dwerniku aktualne !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2002, 22:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •