Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Jak najbardziej jestem za takim spotkaniem "organizacyjnym".
    Propozycja Lupino wyszła jednak troszkę za późno, gdyż już nie jestem sam - moje ukochane kobiety powróciły w połowie lipca (w sobotę wieczorem). Córka wkrótce znów wyjedzie, ma przecież wakacje, a żona - do pracy. Życie wróciło do swojego rytmu.
    To jednak nie stoi na przeszkodzie zorganizowania zaproponowanego przez Lupino spotkania warszawiaków - forumowiczów.
    Można połączyć nawet przyjemne z pożytecznym. Zwykle szlifuję formę na wyjazd w Bieszczady wcześniej, a w zasadzie przez cały rok, włócząc się po Puszczy Kaminoskiej - konkretnie po jej obszarach odleglejszych od Warszawy. Mam kilka bezpiecznych miejsc, gdzie zostawiam samochód i w drogę ... na ok. 20 do 30 km całodniowej wędrówki. W tym roku urządziłem już sobie 8 takich wycieczek (ostanią w czerwcu). Samemu staram się nie łazić (co nie jest regułą). Nastały takie czasy, że w liczniejszym gronie jest trochę raźniej i bezpieczniej. W razie czego (odpukać !) każda dodatkowa osoba liczyłaby się chociażby w charakterze świadka.
    Niestety kumpel, z którym łażę po PK, bardzo źle znosi upały. Chowa się w cieniu i wysiłek fizyczny ogranicza do podnoszenia szklanki z piwem. Poza tym ma jakieś inne swoje letnie plany osobiste i dał mi oględnie do zrozumienia, że nasze wspólne wędrówki wznowi b. chętnie, lecz dopiero jesienią. Z kolei moje panie nie chcą się ze mną włóczyć po lesie, preferują inne formy spędzania wolnego czasu. Łaskawie więc zgadzają się na moje łażenie solo lub w innym towarzystwie.
    A zatem co Wy na to ?
    Dysponuję samochodem i b. dobrą znajomością PK. Można by np. w okresie 22 - 31 lipca (poza 27.07.) wykroić jeden dzień na wędrówkę rzeczywistą, a nie wirtualną. Konieczne będą mocne, wygodne buty, podręczna peleryna (na wszelki wypadek), jakieś żarcie, itp. No i wolny czas praktycznie do końca dnia. Wrócić do W-wy możemy dopiero ok. 21-szej.
    Pozdrawiam
    SB
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #12

    Domyślnie Re: Dyżury piątkowe w Dwerniku aktualne !

    Super. Jak bym mógł, chętnie bym skorzystał. Tylko, że ja jestem służbowo w Warszawie i tak chciałem się spotkać, bo jak kiedyś SB był w Łodzi to Sz. Barszczyk stwierdził iż należy o tym meldować.

    pozdrawiam

    J.Lupino

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Do J. Lupino od SB

    Lupino, wysłałem Ci wiadomość na adres e-mail ukazujący się po kliknięciu wyrazu "Lupino". Nie wiem, czy możesz odebrać tę pocztę korzystając z komputera w W-wie. Jeżeli nie, to podaj tu jakiś tymczasowy, "grzecznościowy", adres poczty elektronicznej, lub inny sposób namiaru.
    SB
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. W Bieszczadach pić, to nie pić na wodę,fotomontaż -żart wierszowany
    Przez Piskal w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2010, 20:48
  2. Sobotnie dyżury internautów w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 04-11-2008, 16:40
  3. Dyżury internautów miłośników Bieszczad w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-03-2003, 14:59
  4. Dyżury integracyjne w Dwerniku
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-08-2002, 14:18
  5. Dyżury wakacyjne w Dwerniku aktualne !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-07-2002, 22:38

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •