Strona 20 z 23 PierwszyPierwszy ... 10 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 226

Wątek: Tablica na Łopienniku

  1. #191
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez iaa Zobacz posta
    Dręczy mnie to już od powrotu. Takie ziółko ustrzeliłem, którego przynależność chyba tylko jeden Marcin jest w stanie określić.
    Osobiście stawiam na ... Platycodon grandiflorus, choć widoczna faza wzrostu - zbyt wybujały okaz na tę porę.
    Nie, poddaję się! ta cebulka mnie powaliła
    To chyba jakaś nowa forma ewolucyjna, zdaje się dość ekspansywna, ale jak się maskuje..

  2. #192
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Marzec i pora myśleć o kwietniu i Łopienniku. Moja propozycja na rok 2013 jest taka by na szczyt z tablicą wyjść w dniu 21 kwietnia z Dołżycy szlakiem czarnym i zejść do wsi Łopienka. Wyjście o 9:30. Proponuję być kilka chwil wcześniej, żeby część pojazdów przerzucić do Łopienki. Pozdrawiam i zapraszam.
    Marcin

  3. #193
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Marzec i pora myśleć o kwietniu i Łopienniku. Moja propozycja na rok 2013 jest taka by na szczyt z tablicą wyjść w dniu 21 kwietnia z Dołżycy szlakiem czarnym i zejść do wsi Łopienka. Wyjście o 9:30. Proponuję być kilka chwil wcześniej, żeby część pojazdów przerzucić do Łopienki. Pozdrawiam i zapraszam.
    Hej Szanowny Organizatorze :) Jako od początku uczestnik tej akcji ...,z wielką radością już się piszę.
    ps. cementu już nie trzeba nieść na górkę?
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 14-03-2013 o 20:05
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #194
    Bieszczadnik Awatar iaa
    Na forum od
    09.2008
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    465

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Marciny się budzą. Wiosną powiało.

  5. #195
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,168

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    na pewno wiosną? u mnie za oknem jakoś nie bardzo wiosennie a nawet "lekka" zamieć

  6. #196
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez komisaRz von Ryba Zobacz posta
    na pewno wiosną? u mnie za oknem jakoś nie bardzo wiosennie a nawet "lekka" zamieć
    Lekka ? ...lekka to przesada , z tym co się za oknem dzieje !!!

  7. #197
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    Udało mi się dotrzeć i mam zamiar coś wstawić, ale czasu mi brak, jestem między wyjazdami, ale przy wolnej chwili podzielę się swoją;-) i wspólną wędrówką, bo warto!
    Tylko cierpliwości proszę;-)
    Jak słusznie zauważył moderator Tomek;-) „lepiej późno niż później”:-).
    A nawet myślę, jest to dobry czas na wspomnienie i zachętę do kolejnej wyprawy:-).
    Ponieważ tymczasem zanosi się na brak jednej pory roku;-) to dla spragnionych wiosny – kilka jej nieśmiałych przejawów z tamtego wędrowania:-).
    Poprzedni termin pokrywa się z obecnie planowanym wejściem na Łopiennik.
    Słońce walczyło z chmurami. Drzewa jeszcze były bezlistne, wyżej gdzieniegdzie leżały resztki śniegu. Ale już spomiędzy suchych traw i liści wyglądała śnieżyczka przebiśnieg, kolorowo odznaczały się kwitnący wawrzynek wilczełyko i cebulica dwulistna. Odkrywałam, podziwiałam, napawałam się powietrzem i otoczeniem, ale też pędziłam na spotkanie na szczycie:-). Miałam godzinę do nadrobienia, grupa podchodziła od kapliczki w Jabłonkach, ja z kolei czarnym od Dołżycy. Piękna trasa, z początku trochę ostro, ale byle do grzbietu i można było wyrównać oddech. Udało się szczęśliwie zejść i zejść razem:-) a nawet pogawędzić popołudniowo i zjeść kiełbaskę przy ognisku nad uroczym stawem:-).
    Dzięki!:-)
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #198
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2004
    Postów
    377

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta

    Udało mi się dotrzeć i mam zamiar coś wstawić,
    Tylko cierpliwości proszę;-)
    "Cierpliwości proszę "... a proszę bardzo ! Maciejko ! Przeciągnęłaś tę (przynajmniej moją) cierpliwość ponad ... miarę (nie śmiem nawet wspominać iż ponad przyzwoitość ... bo mi nie wypada). Fakt iż wszelką nadzieję na .. . dawnom porzucił, ale jednak tylko Ty byłaś uprzejma .... może zdarzy się 'podziękować' ..... na dziś ; .
    PF

  9. #199
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez maciejka Zobacz posta
    (..)
    A nawet myślę, jest to dobry czas na wspomnienie i zachętę do kolejnej wyprawy.
    (...)
    Tak, to dobry czas, powiedziałbym ze najlepszy. Patrząc na obrazki rozkwitających, budzi się nadzieja ze będzie cieplej ...

  10. #200
    Bieszczadnik Awatar Małgocha
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Rymanów
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Marzec i pora myśleć o kwietniu i Łopienniku. Moja propozycja na rok 2013 jest taka by na szczyt z tablicą wyjść w dniu 21 kwietnia z Dołżycy szlakiem czarnym i zejść do wsi Łopienka. Wyjście o 9:30. Proponuję być kilka chwil wcześniej, żeby część pojazdów przerzucić do Łopienki. Pozdrawiam i zapraszam.
    Wątek odrobinę przycichł, mam nadzieję, że wyjście aktualne, bo odłam rymanowski grupy krośnieńskiej czeka w pełnej gotowości :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schronisko na Łopienniku. Wspomnienia..
    Przez jastrzab w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 02-01-2024, 21:55
  2. CZADowa tablica
    Przez komisaRz von Ryba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 12:39
  3. Smolnik tablica
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-05-2006, 23:47
  4. Co Pola na Łopienniku?
    Przez duszewoj w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2002, 21:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •