Strona 7 z 23 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 226

Wątek: Tablica na Łopienniku

  1. #61
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2005
    Rodem z
    Sanok
    Postów
    79

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Coś mi się nie chce wierzyć Kaczkowskiemu że z Łopiennika (nawet przyjąwszy że wtedy szczyt był łysy) można było aż tyle zobaczyć. Sanok?, Brzozów?, Dynów???. Czytałem ten tekst już kiedyś i Kaczkowski wspomina że widać też było "zamek dobromilski". Chyba trochę przesadzał...
    Seba

  2. #62
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez Seba Zobacz posta
    Coś mi się nie chce wierzyć Kaczkowskiemu że z Łopiennika (nawet przyjąwszy że wtedy szczyt był łysy) można było aż tyle zobaczyć. Sanok?, Brzozów?, Dynów???. ...
    Też się nad tym zastanawiałem , ale myślę że Wincenty Pol pokazywał im kierunki co gdzie widać z Łopiennika , choć położenie tej wspaniałej i tajemniczej góry jest takie ,że widać bardzo dużo i daleko .
    Dla potwierdzenia załączam fot . z Czarnorzek koło Krosna, zrobioną podczas inwersji , gdzie głównie widać Łopiennik i Durną. Znaczy po "drodze" może być widać Sanok , Brzozów , nie mówiąc o Lesku itd.
    ps. zdjęcie nie jest moje.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez iza Zobacz posta
    Przekazuje wiadomość od Piotra S

    cytat z ssm :
    - tablica na Łopienniku jeszcze wisi , deszcz troche umył , ale nie świeci się
    jak psu jajca ....
    Potwierdzam .. nie świeci się Tablica ma się dobrze i co raz bardziej "integruje" się z otoczeniem.
    ps. Marcin , odcisk pazurów Waszego psa jest na stałe tam.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #64
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Potwierdzam .. nie świeci się Tablica ma się dobrze i co raz bardziej "integruje" się z otoczeniem.
    ps. Marcin , odcisk pazurów Waszego psa jest na stałe tam.
    Smutne wieści... Pinda - jedyny przedstawiciel nie ludzi w naszej wyprawie na Łopiennik zmarła nagle tydzień temu... Mało który pies pozostawił po sobie taką pamiatkę w Bieszczadach.
    Marcin

  5. #65
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    Smutne wieści... Pinda - jedyny przedstawiciel nie ludzi w naszej wyprawie na Łopiennik zmarła nagle tydzień temu... Małoktóry pies pozostawił po sobie taka pamiatkę w Bieszczadach.
    Szkoda, przykro. Zawsze przykro, jak coś odchodzi. Ale pozostawiła po sobie wieczną rzeczy pamiątkę - to piękne i nagle nabrało znaczenia.

  6. #66
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Tak mi przykro.:(((

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    Smutne wieści... Pinda - jedyny przedstawiciel nie ludzi ... Mało który pies pozostawił po sobie taką pamiatkę w Bieszczadach.
    Marcin przykro mi ...ale jak piszesz:
    "Mało który pies pozostawił po sobie taką pamiatkę w Bieszczadach"
    to jest przynajmniej coś .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #68
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Zimowy czas szybko płynie i najwyższa pora pomyśleć o wiosennym wyjściu na Łopiennik w rocznicę ponownego wmurowania tablicy upamiętniającej pobyt na tej górze Wincentego Pola. Jeśli pamięć mnie nie myli rocznica wypada 12 kwietnia. W tym roku wypada to w Lany Poniedziałek. Wstępnie moja propozycja jest taka by wyjść w jeden z weekendów przed lub po Świętach Wielkanocnych. Proponowana trasa to wyjście czarnym szlakiem z Dołżycy i zejście do Łopienki. Czekam na Wasze opinie co do terminu i decyzję podejmę do końca stycznia.

    Oczywiście do wspólnego wyjścia zapraszam również tych, którzy chcieli być, a nie mogli w tamtym roku.
    Ostatnio edytowane przez marcins ; 09-01-2009 o 17:11
    Marcin

  9. #69
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    Zimowy czas szybko płynie i najwyższa pora pomyśleć o wiosennym wyjściu na Łopiennik w rocznicę........ Wstępnie moja propozycja jest taka by wyjść w jeden z weekendów przed lub po Świętach Wielkanocnych. Proponowana trasa to wyjście czarnym szlakiem z Dołżycy i zejście do Łopienki. Czekam na Wasze opinie co do terminu i decyzję podejmę do końca stycznia.

    Oczywiście do wspólnego wyjścia zapraszam również tych, którzy chcieli być, a nie mogli w tamtym roku.

    Marcinie, bardzo się cieszymy(wypowiadam się również w imieniu "ekipy" z Krosna)że już myślisz o rocznicy tamtego wydarzenia .Tak jak obiecaliśmy sobie rok temu 12 kwietnia 2008 ,że w rocznice będziemy ponownie tam. Nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.
    Trasa wejścia i zejścia z Łopiennika proponowana przez Ciebie jest dobra , tylko jak rozstawimy samochody , bo większość przyjedzie samochodami .Z Łopienki do Dołżycy jest kawałekMoże coś wykombinujemy. Termin proponuję w niedziele po świętach 19.04 , może być też 18 .04 w sobotę. Co do terminu dostosujemy się jaki będzie ustalony.
    Niech termin proponuję Inni, którzy mają dalej na dojazd.
    Będziemy na pewno w liczbie co najmniej jak tamtego roku , a mogę już napisać ,że będzie nas więcej.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  10. #70
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Tablica na Łopienniku

    O mnie nie zapomnijcie!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schronisko na Łopienniku. Wspomnienia..
    Przez jastrzab w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 02-01-2024, 21:55
  2. CZADowa tablica
    Przez komisaRz von Ryba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-07-2010, 12:39
  3. Smolnik tablica
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-05-2006, 23:47
  4. Co Pola na Łopienniku?
    Przez duszewoj w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2002, 21:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •