Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Turystyka stosowana

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Turystyka stosowana

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    no chyba pekne ze smiechu! niektorym brakuje "normalnej ubikacji na szlaku", slawojka i krzaki im nie pasuja i klepisko na parkingu... to po cholere tam jada?? siedzieli by na d... w swoim miescie, srali do eleganckiej muszli a nie jechali tam gdzie im zle..
    Sorry Buba, ale mi też przeszkadza jak ludzie chodzą za potrzebą w krzaki, a zwłaszcza takie tłumy ludzi.
    Nie musi to być "elegancka ubikacja" ale chodzi o to aby w krzakach nie było "min".
    To zaczyna być uciążliwe nawet w "dzikich górach" w tradycyjnych miejscach biwakowych, o czym piszę w innym wątku.
    Nad takim Jeziorkiem Niesamowitym albo w ruinach obserwatorium na Popie Iwanie trudni przejść aby nie wdepnąć w g...
    I na prawdę nie wiem jak tą sprawę rozwiązać.

    B.

  2. #22
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Turystyka stosowana

    ..może szufelka i woreczek?

  3. #23
    Awatar fonemka
    Na forum od
    04.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Turystyka stosowana

    Racja! ja też czasami mam dość takich turystów co to wędrują ze słuchawkami w uszach (słuchając muzyki tak głośno, że wszyscy w koło też ją słyszą!) i rozrzucają za sobą papierki! Ja osobiście zawsze w lipcu i sierpniu omijam popularne szlaki i ide w doline Sanu, albo zupełnie opuszczam park narodowy i wybieram szlak graniczny (stosunkowo niewiele tam ludzi) lub Chryszczatą czy pasmo Jasła albo udaje się do opuszczonych wiosek (z nieodzowną Łopienką, gdzie muszę się zawsze pomodlić). Nie znoszę tłumów!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Turystyka w Bieszczadach - Ankieta!!!
    Przez anetka88 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-08-2011, 19:38
  2. Turystyka zrównoważona
    Przez lucyna w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 09-08-2007, 19:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •