Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16 19 20 21 22 23 24 25 26
Pokaż wyniki od 251 do 252 z 252

Wątek: Paralotnie nad BPN . cd..

  1. #251
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Paralotnie nad BPN . cd..

    Długi! wystarczy przeczytać kilka wypowiedzi Pana Marcina Sceliny ( to na początku dyskusji) aby zrozumieć problem.„Pseudoekologia” to podobno teraz modne.....

  2. #252
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2009
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Paralotnie nad BPN . cd..

    Cytat Zamieszczone przez QSQS Zobacz posta
    Długi! wystarczy przeczytać kilka wypowiedzi Pana Marcina Sceliny ( to na początku dyskusji) aby zrozumieć problem.„Pseudoekologia” to podobno teraz modne.....

    "Długi" pewnie nie skorzysta z Twojej propozycji, ale ja to zrobiłem. Włączyłem się w tę dyskusję późno, gdyż po doświadczeniach wynikających z polemik, jakie wywołała, bardzo fajna moim zdaniem, bajka "O Parkowładcy i Skrzydłoludziach" doszedłem do wniosku, że jest tak, jak to celnie podsumował Browar: gadał dziad do obrazu. Ale dziś, idąc za Twoją radą, przeczytałem wszystko, co zostało "w tym temacie" przez Wszystkich napisane. I tekścik: chłopcom od paralotni nie chodzi o prawne wyjaśnienie czy wolno, czy nie wolno latać nad parkiem tylko o szczeniackie bicie piany i obrażanie tych, co myślą trochę inaczej niż oni, wkurzył mnie na maksa. Nie jestem "chłopcem od paralotni"!! Jestem dorosłym facetem, który nie lata, kocha Bieszczady i nienawidzi EKOTERRORYSTÓW. Oraz współczuje tzw. pożytecznym idiotom, z reguły inteligentnym i nieźle wykształconym ludziom, którzy w swej bezgranicznej naiwności i przeogromnym "umiłowaniu przyrody", bezrefleksyjnie wspierają terrorystów spod znaku EKO. Nie będę ich (tych "pożytecznych")personifikował, odwołując się do konkretnych przykładów z Forum, gdyż nie chcę, by ktokolwiek poczuł się urażony. Zresztą nie Oni są największym w tym sporze problemem, tylko państwowy urzędnik, który wymyślił sobie, że jak ma władzę, to mu wszystko - oczywiście w imię "ochrony przyrody" - wolno. Nawet, stanowić "Lex Winnicki". I tak, jak w czasach kiedy Lenin wymyślił to określenie, "pożyteczni idioci" wspierają i rozgrzeszają wszechmocnego Władcę. Tym razem Parko...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Co piszczy w trawie w BPN...
    Przez tidżej w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 26-02-2017, 13:52
  2. Paralotnie i ptaki.
    Przez Franko w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 13:17
  3. Faszystowskie zagrywki strazników BPN
    Przez freebies w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 11-03-2008, 23:44
  4. paralotnie nad BPN
    Przez QSQS w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-04-2007, 21:47
  5. Parking BPN w Bukowcu.
    Przez Wiesiek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-07-2001, 17:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •