Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: SIANKI - Pani Katarzyna

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: SIANKI - Pani Katarzyna

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    A grób pani Katarzyny ? Byłeś tam ? Czy zarasta w niepamięć ?
    Byłem , ale krótko ("czas mnie gonił") i nie znalazłem grobu i teraz żałuję:( Szkoda ,że wcześniej nie widziałem Twojego zdjecia grobu z drewnianym krzyżem, bo łatwiej było by zlokalizować.

    Cytat Zamieszczone przez wtak Zobacz posta
    Okna w chyży pani Katarzyny jakoś dziwnie zafoliowane, ale anteny satelitarnej wcześniej nie było.
    Też mnie troche zdziwiła ta antena. A kiedy Ty tam byłeś i nie było tej anteny? Okna są zabezpieczone folią od zewnatrz ,są też solidne , wzglednie nowe, drzwi wejściowe. Na stałe chyba tam nikt nie mieszka bo scieżka (trawa) do chyży jest nie wydeptana.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #32
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2011
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    231

    Domyślnie Odp: SIANKI - Pani Katarzyna

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Sianki...opuszczony dom Kateriny F,ogólne widoki i "rzut" w stronę Polski wraz z folderem z dedykacją Sołtysa Sianek.
    He,he, też dostałem taki folder wraz z dedykacją i pieczątką od sołtysa Sianek. A było to tak: Sołtys podszedł do mnie, kiedy zmierzałem na stację, przedstawił się i zapytał, czy jestem turystą z Polski. Kiedy usłyszał odpowiedź twierdzącą, zaprosił mnie w celu "uroczystego" podpisania tego folderu do swojego gabinetu w urzędzie, który to jak się okazało mieści się w budynku na tyłach sklepiku spożywczego "dolnego" tuż przy stacji kolejowej.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: SIANKI - Pani Katarzyna

    Cytat Zamieszczone przez luki_ Zobacz posta
    He,he, też dostałem taki folder wraz z dedykacją i pieczątką od sołtysa Sianek. A było to tak: Sołtys podszedł do mnie, kiedy zmierzałem na stację, przedstawił się i zapytał, czy jestem turystą z Polski. Kiedy usłyszał odpowiedź twierdzącą, zaprosił mnie w celu "uroczystego" podpisania tego folderu do swojego gabinetu w urzędzie, który to jak się okazało mieści się w budynku na tyłach sklepiku spożywczego "dolnego" tuż przy stacji kolejowej.
    I ja tak zostałem obdarowany :)

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Też mnie troche zdziwiła ta antena. A kiedy Ty tam byłeś i nie było tej anteny? Okna są zabezpieczone folią od zewnatrz ,są też solidne , wzglednie nowe, drzwi wejściowe. Na stałe chyba tam nikt nie mieszka bo scieżka (trawa) do chyży jest nie wydeptana.
    Gdy Pani Katarzyna tam mieszkała nie było anteny i żadnych nowych elementów wyposażenia. Może wnuk Iwan dom modernizuje, albo sprzedano ludziom "z miasta" ?

    Nie wiecie, gdzie zamieszkała niepełnosprawna córka pani Katarzyny ?
    Ostatnio edytowane przez wtak ; 06-06-2013 o 10:18
    pozdrówka :-)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Sianki
    Przez Stefan50 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:17
  2. Sianki
    Przez peruwianka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 10:20
  3. Sianki
    Przez ka11ka w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-10-2006, 15:24
  4. SIANKI
    Przez wasyl111 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-06-2006, 00:26
  5. sianki
    Przez irek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-12-2003, 11:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •