Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 71

Wątek: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Chciałam sie dopisać i jak co roku złożyć serdeczne podziękowania za pamięć o moich urodzinach - nieważne których, co roku są kolejne właśnie na KIMBie.
    A dla Jania buziaka przesyłam, za te cudne dary natury!
    mAAtylda

  2. #12
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Trudno. Informuję wszystkich, iż Orsini oraz Żabki niniejszym otrzymują ode mnie upomnienie.
    ja pamiętam z młodości jakieś takie gry, że się "wykupowało fanty".
    A więc jak możemy się WYKUPIĆ z tych upomnień?bo to jak mniemam coś w rodzaju żóltej kartki;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Tak własnie też się dziwię, że tyle tego było i jakoś się ludzie odnaleźli w dniu następnym.... Piwko Długiego zacne, Pastorowe dary plebani jak zwykle pozytywnie... Moje rękodzieło też ucieszyło parę osób (Pastor następnym razem się nie wymigasz!!!), czy jeszcze jakiś rękodzielników pominąłem?

    Mój poranek zaczął się chyba najciekawiej ze wszystkich "poimprezowych" poranków w górach- ale o tym w relacji mojej będzie.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #14
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    ....... Moje rękodzieło też ucieszyło parę osób (Pastor następnym razem się nie wymigasz!!!)..........
    Byłem w liczbie tych, których Twoje rękodzieło ucieszyło! Wcale się nie wymigiwałem. Wypiłem jednego. W sam raz tyle, żeby ocenić i docenić! Tak zacnego destylatu dawno nie piłem (jeżeli wogóle kiedyś piłem). Wstępnie oceniłem że trunek ów mocniejszy jest od pejsachówki (70%) i nieco tylko słabszy od spirytusu (96%). No i wydygałem,ale wrócimy jeszcze do tego. Pozdrawiam! + Pastor mp
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #15
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    ............ czy jeszcze jakiś rękodzielników pominąłem?
    Tak Barnabo! Pominąłeś bardzo zacny destylat, wypalony przez Poleja! Zacny ów trunek był przeze mnie degustowany (w ilościach rozsądnych), dodatkowo zostałem obdarzony na drogę zacną butelczyną! Nawet ta Moja Katastrofa to pochwaliła,mimo że zasadniczo jest nietrunkowa! Pozdrawiam Poleja, Jego bliskich i wogóle całą Wielkopolskę! + Pastor mp
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    no tak, a skąd się wzięła ksywa "Polej" dowiedziałem się już we Wrocławiu jakem jechał w góry.

    To że pominąłem- znaczy tylko że było zbyt wiele dobra jak na moje skromne obycie i nie starczyło mi sił aby to wszystko spamiętać....

    W kwestii przyszłorocznego kimbu, poznałem świetną dwuosobową miejscówe- niestety dla Was- jedno miejsce dla siebie rezerwuje ja. Nie ma prysznica, nie ma kibla, nie ma drzwi, jest za to piękny widok, jest w centrum miasta i blisko do sklepu po piwko:)
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #17
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    W kwestii przyszłorocznego kimbu, poznałem świetną dwuosobową miejscówe- niestety dla Was- jedno miejsce dla siebie rezerwuje ja. Nie ma prysznica, nie ma kibla, nie ma drzwi, jest za to piękny widok, jest w centrum miasta i blisko do sklepu po piwko:)
    przystanek autobusowy?;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Dzięki Pastorze za pozdrowienia i miłą opinie nt mojego trunku. Cieszę się, że smakowało i nie przysporzyło porannego bólu głowy (mam nadzieję).
    Przy okazji, wszystkim uczestnikom KIMB-u, z którymi wraz z moją rodzinką mieliśmy zaszczyt biesiadować, dziękuję za przednią zabawę (Manio, Twa gitara i Twój śpiew ucztą dla duszy były doskonałą). Trunków wyśmienitych wypiliśmy sporo i tylko ich nadzwyczajnym walorom osiągniętym dzięki zachowaniu rygorystycznych zasad produkcji, zawdzięczać można to, że następny dzień nie należał do straconych.
    Czas myśleć o następnym spotkaniu.
    Pozdrawiam
    Przemek

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Alkohol nigdy nie szkodzi- ale rano świniak chciał mi z brzucha uciekać- jedyną mu znaną drogą. Zastanawia mnie, czy zbyt skromnie go popiłem, czy zbyt nieskromnie go nadgryzłem...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    rano świniak chciał mi z brzucha uciekać- jedyną mu znaną drogą. Zastanawia mnie, czy zbyt skromnie go popiłem, czy zbyt nieskromnie go nadgryzłem...
    Biedaczysko chciał uciekać w kierunku z którego przybył, co było pewnie powodem lekkiego tylko podtopienia. Gdybyś go zatopił, pewnikiem popłynąłby z prądem.
    Pozdrawiam
    Przemek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 15:32
  2. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 11:01
  3. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 00:56
  4. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •