Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 71

Wątek: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

  1. #1
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    No, było ciśnienie żeby napisać relaję z KIMB-u. Są przynajmniej trzy powody, dla których ja nie piszę.
    Po pierwsze, Satyrykiem Roku już zostałem wybrany, no to co się będę wysilał, drugi raz i tak nie wybiorą.
    Po drugie, od kilku dni "się" nic nie pije, a ja największe parcie na klawiature mam po kielichu.
    Po trzecie ja lubię napisać krytycznie, żeby nie powiedzieć, złośliwie a w przebiegu VII KIMB-u nie ma co krytykować, chyba tylko to,że zbyt szybko się skończył! Gdybym rzetelnie,po kronikarsku opisał VII KIMB, zasłużyłbym raczej na tytuł Wazeliniarza Roku, nie satyryka. Na szczęście (lub nieszczęście),nie słynę z kronikarskiej rzetelności.
    Myślę,że każdy z uczestników powinien tu zamieścić swoje odczucia, wspomnienia, dla tych co nie byli na KIMB-ie, bo nie mogli, również dla tych co mogli być a nie chcieli. Jeszcze przed otwarciem obrad, spotkałem się z opinią, że na KIMB przyjedzie mniej osób, co będzie odzwierciedleniem wyników głosowania ustalającego miejsce Kongresu. Rzeczywiście,w tym roku było mniej osób. Ponieważ nie wyznaję spiskowej teorii dziejów, nie twierdzę że coś się za tym kryje, choć daleki jestem od stwierdzenia że nie kryje się nic!
    W każdym razie KIMB jest wydarzeniem w Bieszczadach zakorzenionym i wkomponowanym w kalendarz imprez bieszczadzkich. Wprawdzie elita bieszczadników, (znana mi z nazwy i liczby), na KIMB nie jezdzi, no ale wiadomo,elita!!!
    Pozdrawiam z tego miejsca Wojtka z Legionowa, Bieszczadnika prawdziwego, szkoda że nie był w tym roku z nami fizycznie , bo duchem to myślę że był. To dla Niego postaram się, przynajmniej pobieżnie, przypomnieć kto był i co się działo. A działo się, działo!!! Pozdrawiam, + Pastor mp
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Pozdrawiam z tego miejsca Wojtka z Legionowa, Bieszczadnika prawdziwego, szkoda że nie był w tym roku z nami fizycznie , bo duchem to myślę że był. To dla Niego postaram się, przynajmniej pobieżnie, przypomnieć kto był i co się działo. A działo się, działo!!! Pozdrawiam, + Pastor mp
    Przybyłam, zobaczyłam, przegrałam. Piotr jak okazało sie w "praniu" miał rację.
    Wojtku pozdrawiam i życzę zdrówką. Pamiętaj, że tu w Bieszczadach masz kolegów. Mam cichą nadzieję, że niedługo będę miała okazję Cię poznać.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Pastorku dżięki za miłe słowa niestety w tym roku nie było mi dane być zWami mam nadzieję że w tym roku się spotkamy Lucynko chyba najpierw to poznasz mojż córę pojechała\dzisiaj Wiesz gdzie
    Wojtek legionowo

  4. #4
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Przybyłam, zobaczyłam............
    Miałem napisać cd ale pozwolę sobie na małą dygresję.
    Tak, tak! Na VII KIMB w UG przybyła in gremio cała GRUPA BIESZCZADY PEEL w liczbie osób dwie, tzn urocza pani przewodnik Madzia oraz Lucyna, której tu na forum nie muszę przedstawiać. Pozostaje mi tylko dodać że Lucyna tylko na forum jest taka pyskata, prywatnie jest bardzo sympatyczna, zajawiona na Bieszczady, potrafi z pasją opowiadać o swojej pracy. Dotychczas żałowałem tylko że nie poszedłem na księdza, teraz żałuje również, że nie poszedłem na przewodnika! ( no co, >700 zł dniówka, dodatkowo można dorobić, opowiadając różne dyrdymały na temat Jędrka Połoniny i jego konia!!!). Miło było poznać! + P.....
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Te Pastor marna prowokoacja.
    Madzia nie wspólpracje z nami. Jest z PTTK Ustrzyki Dolne. A poza tym kto uwierzy w to, że jestem? iż bywam? symaptyczna. Ino kiep. A co do Połoniny to oczywiście racja jest po mojej stronie. Doszło do rzeczy niebywałej, budzącej powszechne oburzenie i zgorszenie. W kwestii Wasilewskiego mamy jednakowe zdanie z Irekiem. Zgroza wrrr.
    Miło było poznać. Co fakt to fakt.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 25-05-2008 o 07:36

  6. #6
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Ponieważ dopiero z bieszczadzkich ścieżek wróciłam,z opóźnieniem dziękuję Wszystkim,którzy zdecydowali przyznać mi zaszczytny tytuł "Powsimordy 2008".Za chwilę certyfikat zawiśnie na honorowym miejscu!Gratuluję serdecznie pozostałym LAUREATOM!Szczęśliwie dowiozłam na miejsce nagrody "w kruchym opakowaniu",za które również bardzo dziękuję.
    Ponieważ zbiegły się w tym samym czasie dwie,bliskie memu sercu,imprezy nie mogłam dostatecznie wiele czasu spędzić w gronie KIMBowiczów.Wszystkich spotkanych w realu serdecznie pozdrawiam.Było mi niezwykle miło poznać ICH osobiście.

  7. #7
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Zgodziliśmy się że KIMB to wydarzenie głośne! Głośne przede wszystkim dlatego że głównym artystą kimbowym był Manio&Band+Manager!!! Nie wyobrażam sobie KIMB-u bez Niego. Daruje sobie dalsze zachwyty bo zwyczajnie Go lubię to mogę nie być bezstronny!
    Nie jest moim zamiarem dokładny opis tego co się działo na KIMB-ie żeby nie podpaść pod przepisy Ustawy z dn 26 X 1982 (tekst jednolity 22 VII 2002 r.) O wychowaniu w trzezwośći i przeciwdziałaniu.......Raczej chciałbym się skupić i wymienić uczestników tego wiekopomnego wydarzenia. Zacząć chciałbym od Naszego Honorowego Dożywotniego Pana Prezydenta Stałego Bywalca zwanego również Stałym Tubylcem. Człowiek to idei kimbowej zupełnie oddany, bieszczadnik zawołany, przy tym człowiek wielkiej wiedzy i skromności,mocnej głowy, zupełnie nie poznać że warszawiak! Na KIMB przybyl na wszelki wypadek bez żony!
    Następnych co do godności wypada mi wymienić właścicieli bieszczadzkich portali internetowych, Jaro (www.odkryjbieszczady.pl), Iras (www.bieszczady.net.pl).Jaro przybył sam, co dowodzi wyraznie że młoda małżonka ma do niego pełne zaufanie! Iras też przybył sam, mniejsza o powody, (o tym jeszcze napiszemy).
    Marcowy, organizator plebiscytu Powsimordy 2008 to kolejna szycha na KIMB-ie, żywy dowód że elita jednak na KIMB-ach bywa! Kolejną postacią którą chciałbym wymienić to Bertrand236, bieszczadnik niejako wzorcowy (gdyby w Sevres,obok wzorca kilograma, przechowywano również wzorzec bieszczadnika, trzeba by tam posłać Bertranda236).
    No, a teraz nadeszła pora żeby wypić zdrowie tych wspaniałych ludzi!!! + P...
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  8. #8
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    cholera, wszyscy przyjechali bez żon, a ja poszła w krzaki jakieś pod Tarnicę!
    ot człowiek młody to gupi
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    @ Manio&Band +Manager proszę zaglądnijcie na PW.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Mamy zatem „Alfabet wg Pastora”. Czemu nie ? Był wg Urbana, wg Kaczyńskich, to może być i wg naszego Szanownego Kolegi.
    Faktycznie, zostałem (w rezultacie przejęzyczenia miłej panienki z ZpC) nazwany Stałym Tubylcem. Poczytuję to jednak za jeszcze niezasłużony awans. Bywalec bowiem - bywa, a tubylec - mieszka stale. O tym, aby zamieszkać w Bieszczadach marzę, ale nadaremnie (chyba).

    Andrzeju627 - czekamy na link do filmu z VII KIMB, który nakręciłeś.

    A tymczasem - słów kilka.
    Na KIMB-ie było nas faktycznie nieco mniej niż rok temu, ale uważam, że dobry klimat tego „zjawiska kulturowego” został zachowany. Pojawiły się nowe buzie, znane dotychczas tylko z forum. Okazało się przy okazji, że Długi wcale nie taki znowu długi, gdyż ma ok. 1,80 m. Nie jest to wcale mało (zwłaszcza przy moim 1,71 m), ale ów pseudonim kazał mi dotychczas przypuszczać, że Długi posiada wzrost amerykańskiego koszykarza. Takiego nie posiada. Posiada za to bardzo fajną żonę. On i Manio byli chyba jedynymi, którzy przyjechali z drzewem do lasu.

    Proszę mnie o nic nie podejrzewać. Na KIMB-ie byłem świętszy od Św. Aleksego, wyjąwszy kwestie spożywania trunków naturalnie. Jedna rzecz nie dawała mi tylko spokoju. Gdy wieczorem, przed 19-tą wychodziłem na KIMB, jedna pani w domu, w którym mieszkałem, przesłała mi niezwykle promienny uśmiech. Przypuszczałem nawet, że to któraś z KIMB-wiczek mnie rozpoznała, ale później, podczas „obrad” jej nie zauważyłem. Ale wiem, że mieszkała razem z koleżanką w pokoju prawie vis a vis mojego.
    Do domu wróciłem w nocy o godz. ... No właśnie, o której ? Grunt, że wróciłem. Spałem do godz. 14-tej w niedzielę. Później, gdy się wygramoliłem z pokoju, sąsiadek już nie było. Wynika z tego, że przyjechały tylko na jedną noc z soboty na niedzielę.

    A na KIMB-ie to było tak. Wszystkie wygrane przez moczymordy, pardon: powsimordy, trunki zostały uspołecznione. Ponadto rzeczony Długi postawił skrzynkę cholernie mocnego piwa. Gdy do tego się doda trunki indywidualnie na miejscu zakupione lub wniesione, a odejmie się gęby niepijące, to wychodzi ok. litra na głowę. Nie przesadzam, zdaje się, że tyle co poniektórzy (bez przykrych konsekwencji) wypili. Może i ja tyle wypiłem ?
    W tym roku do konsumpcji był nie baran, lecz świniak. Chyba to było przyczyną, że nie wszyscy obecni zdecydowali się na niego i na te 40 zł/os. Może byli wśród nas jacyś kryptostarozakonni, kryptojehowcy lub co najmniej kryptoadwentyści dnia 7-go. Bo takowi wieprzowiny faktycznie nie jadają.

    Z rozrywek „dla ducha” wymienić należy slajdy Irka oraz gitarowe ballady Mania. Te drugie, przy ognisku, nadały KIMB-owi dodatkowy urok. Nieobecni niechaj żałują. Zwłaszcza Orsini. Być członkiem forum, przyjechać w Bieszczady i nie przyjść na KIMB ?
    Identycznie postąpiły Żabki, para moich przyjaciół z Warszawy. Ok. godz. 20-tej otrzymałem od nich sms-a, że nie przyjdą, gdyż są ... zmęczeni (chyba sobą nawzajem).

    Trudno. Informuję wszystkich, iż Orsini oraz Żabki niniejszym otrzymują ode mnie upomnienie.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 16:32
  2. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 12:01
  3. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 01:56
  4. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 20:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •