Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 71

Wątek: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

  1. #51
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Pastor nie dramatyzuj tak wielce , zmieli sie - doda buleczki tartej soli pieprzu jajeczka opanieruje , i kotlet po bieszadzku jak sie patrzy. Futerka nikt nawet miedzy zebami nie poczuje

  2. #52
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    @ Pastorku Słoneczko kto w to uwierzy?
    To było tak. Wchodzimy z Madzią Pod Caryńską. Od progu krzyczę do tego Forumowego Promyczka Ireczka: szczepiłeś się? A on na to: na ciebie? Nie, od dawna mam przeciwciała. Zreszta tobą zajmie się Pastor. Ło Matko! Zabrzmiało to poważnie. Szczególnie, że przypomniałam sobie pewien avatar. Wściekłe, potężne niedźwiedzisko rodem z Transylwanii. Błyskawicznie ewakuowałyśmy się. Niestety, w sklepie nie było ani czosnku ani srebrnych kul. Rada nierada poszłam zaopatrzeć się w osinowy kołek i to na teren BdPN.
    Uzbrojonqa wracam do zajazdu i co widzę:
    Pastora.
    Przesympatyczny, nieśmiały Starszy Pan z dobrodusznym uśniechem. Troche "wycofany", siedzący sobie cichutko w kąciku.

  3. #53

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Witam

    Dziękuję w imieniu Zajazdu "Pod Caryńską" i w tym roku za odwiedziny, mam nadzieję iż będzie nam dane odwiedzać się częściej niż raz do roku.

    Pozdrowionka dla Wojtka Legionowo

    Do zobaczyska Jaceks

    Ps.: Do Stałego Bywalca (może kiedyś - Tubylca) - przy którymś z kielichów podeszła nasza kotka czarna puchata i założyłeś rezerwację na jednego czarno maścistego. Więc kotki już są po naszej stronie, troszeczkę się podchowają i są do zabrania.

    Może ma ktoś ochotę przygarnąć małego kotka (łowne urodzone z myszką w zębach) o przepięknie szeroko zamkniętych ślepkach (mają dziś drugi dzień)........................................

  4. #54
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez sjug Zobacz posta

    Może ma ktoś ochotę przygarnąć małego kotka
    Te nie kuś Może jeszcze dodasz, że są równie piękne jak mamuśka i równie rozpieszczone. Wrr mam 6 sztuk. Co najwyżej poszukuję młodego liska do ogrodu. Gdybym nie miała tych moich "wyzyskiwaczy" i złodziei czasu to zabrałabym jedno. Oczywiście podobne do Twojej kocicy.

    Mówiąc wprost jak mnie op... w Tarnawie to zrozumiem ale muszę to napisać. Może ktoś dofinansowałby dokarmianie tamtych kotów.Dziewczyna, która karmi to tatałajstwo musi pieszo nosić duże paczki jedzenia z Mucznego. Wiem, że będzie pomagać pewna dobrze nam znana "Psiara" prowadząca schronisko górskie. Najprawdopodobniej weźmie do siebie Azę. Sunię, którą "wyrzuciła" z kojca starsza koleżanka. Jeżeli zaś nie uda się jej przekonać Rodzinę to dla Azy trzeba będzie znaleźć jakieś miejsce. Ja nie mogę. Kretyn mógłby ją zabić. Tak jak tą lisicę.

  5. #55
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez sjug Zobacz posta
    Witam
    (...)
    Ps.: Do Stałego Bywalca (może kiedyś - Tubylca) - przy którymś z kielichów podeszła nasza kotka czarna puchata i założyłeś rezerwację na jednego czarno maścistego. Więc kotki już są po naszej stronie, troszeczkę się podchowają i są do zabrania.
    (...)
    Tak, pamiętam ów fakt, mimo że byłem już wtedy po n-tym kielichu.
    I wszystko podtrzymuję.
    Pod warunkiem (już wtedy, na KIMB-ie sformułowanym), że jest to kocię płci pięknej, a nie brzydkiej, oraz koloru czarnego.
    Czyli najchętniej cała czarna kotka, ale mogą być niewielkie (takie do 20%) domieszki innej barwy futerka.

    Jeśli właśnie takie kocię się narodziło, to już nawet mam dla niej imię: PATRYCJA. I od dziś możesz zacząć tak ją nazywać (niech się przyzwyczaja).
    Odbiorę ją we wrześniu - będę w Sękowcu w dn. 8 - 30 września (już zarezerwowałem pobyt).
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #56
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Czyli najchętniej cała czarna kotka, ale mogą być niewielkie (takie do 20%) domieszki innej barwy futerka.
    Na czapkę potrzebujesz?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Może ktoś dofinansowałby dokarmianie tamtych kotów.
    Lucyna!!! GRRRR bulwersuję się w ciszy!! Ludzie na świecie z głodu umierają a Ty chcesz koty dokarmiać? Mało to myszy tam biega? Chcesz wyhodować kocią "stonke" co się boi po trawie biegać bo tam myszy grasują?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #57
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Lucynko, nie denerwujmy się !

    Wg rocznika statystycznego GUS najmniejsze pogłowie kotów (nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej) występuje w województwie wielkopolskim.
    Powód: głodzą, a te, których nie zagłodzą, przeznaczają na futra dla własnych matron (oszukując w dodatku, że są to kanadyjskie foki).

    A Szkoci, od chwili przystąpienia Polski do UE, cieszą się, że dowcipy o nich zostały już wyparte przez kawały o polskich poznaniakach.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #58
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    ... a ja sączyłem bursztynową tinkturę i dumałem czy to będą małe koty czy turyści przesadzali z dobrym sercem dokarmiając. Myslę S. Bywalcze że klonem mamy byś nie wzgardził Ładna kocina... posiedziała chwilę i poszła urodzić kotki...
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  9. #59
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    @Stały Bywalcze dziś byłam w zajeździe. Rozmawiam o kociątkach. W pewnym momencie pojawia się Mamuśka. Jak zwykle dobrze wychowana podała mi na przywitanie łapkę.
    Patrycja okazała się przemiłą pięknością. Jest czarna z domieszką rudego na główce i z białą plameczką na podbrudku. Jej siostra jest równie piękna. Biała w szare delikatne łatki z domieszką rudego. Kocurka nie widziałam.

  10. #60
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: KIMB nr VII - relacji nie będzie, co najwyżej jakieś reminiscencje!

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    @Stały Bywalcze dziś byłam w zajeździe. Rozmawiam o kociątkach. (...)
    Patrycja okazała się przemiłą pięknością. Jest czarna z domieszką rudego na główce i z białą plameczką na podbródku. (...).
    Już tęsknię !!!
    Moją Pati Koti odbiorę chyba 9 września, tj. zaraz po przyjeździe w Bieszczady. Będzie wtedy miała 3 m-ce, bez 1 dnia (urodziła się, jak pisał Jacek, 10 czerwca).
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 27-06-2008 o 12:44
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 15:32
  2. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 11:01
  3. Lista chętnych do uczestnictwa w VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 59
    Ostatni post / autor: 17-05-2008, 00:56
  4. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •