Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Edward Marszałek

  1. #21
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    To wspaniała wiadomość.Szkoda tylko,że nie można tych wspaniałości kupić w żadnej lokalnej księgarni!

  2. #22

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    To wspaniała wiadomość.Szkoda tylko,że nie można tych wspaniałości kupić w żadnej lokalnej księgarni!
    Ja już nie pamiętam kiedy kupiłem książkę w księgarni (oczywiście takiej namacalnej), bowiem od dość dawna kupuję w sieci. No i coraz więcej sprzedaję
    też w sieci.
    "Las pełen zwierza" Marszałka też na razie można kupić tylko w sieci, ale niebawem będzie w szerszej dystrybucji.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Można też wybrać się na spotkanie z autorem książki...

    http://www.jas-wedrowniczek.pl/index...-zwierzat.html

  4. #24
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Można już kupić drugie - poprawione i rozszerzone wydanie "Leśnych śladów wiary" !

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Można już kupić drugie - poprawione i rozszerzone wydanie "Leśnych śladów wiary" !
    WUKA , o ile Ci Barszczu tu nie odpowie , to sprawdzę w wydawnictwie i dam odpowiedż
    ps.lubię "pisanie" E Marszałka
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  6. #26
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Też lubię.Chyba już można nabyć, skoro reklamę znalazłam w najnowszym miesięczniku "Bieszczady" .Od Autora wiem, że też się tam znalazłam, z czego jestem baaaardzo dumna!

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Też lubię....Od Autora wiem, że też się tam znalazłam, z czego jestem baaaardzo dumna!
    No i znowu muszę kupić następne wydanie.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #28
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Można już kupić drugie - poprawione i rozszerzone wydanie "Leśnych śladów wiary" !
    Troszkę mierzi takie wydawanie na raty, tym bardziej, że coraz więcej pozycji ukazuje się w ten sposób (np. "Zapomniane Bieszczady" P. Kusala, "Czar Bieszczadów" W. Wojciechowskiego, "Majster Bieda..." A. Potockiego" i inne). Wydawcy piszą, że te nowe są poprawione i uzupełnione i jest git. Czyli te sprzed roku to jakiś bubel był, że go nie poprawili i uzupełnili od razu? To gdzie można te spieprzone zwrócić i odzyskać kasę, bo bym chciał sobie lepsiejsze czyt. poprawione wydanie kupić? Coś mi tu śmierdzi! O co w tym chodzi...o co chodzi....o co chodzi...? Czyżby o to słowo na p?
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  9. #29
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Ja Ci, Bazylu, na to nie odpowiem. Powtórzyłam za anonsem w "Bieszczadach". Mogę się tylko domyślać, że "poszerzone" znaczy "uzupełnione w nowe treści". Rozumiem też, że jak się wyczerpie nakład pierwszego, to wydaje się dugi raz (czasem dokładną kalkę, czasem uzupełnioną). Co do poprawek, to pewnie zawsze można coś skorygować, co umknęło albo przestało być aktualne. Najlepiej jednak czekać odpowiedzi ze źródła.
    Pozdrawiam.

  10. #30
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Edward Marszałek

    Twoje wyjaśnienia oczywiście po części do mnie przemawiają, ale ponieważ jak napisałem wyżej staje się to normą (jest pierwsze wydanie a już w następnym roku pojawia się poprawione i oczywiście uzupełnione o jakiś fragment, zapewne wcześniej nie znany autorowi i wydawcy) , odnoszę wrażenie, iż jest to chwyt poniżej pasa i nabijanie czytelników w butelkę. Ot co! Oczywiście nikt do zakupu nie zmusza więc wszystko jest cacy.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Edward Stachura w Bieszczadach
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 21:12
  2. Zmarł Edward Żentara
    Przez Samotny Włóczykij w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-05-2011, 12:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •