Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Wątek: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Cytat Zamieszczone przez Xiro Zobacz posta
    Fakt, klimaty zupełnie inne niż Piekiełko
    Będzie jakieś głosowanko?
    Do soboty 6.09.2008 r. do godz. 20:00 proszę o zgłaszanie ew. zastrzeżeń lub (i) kontrpropozycji.
    Jeśli takowych (uzasadnionych) nie będzie, to ogłoszę propozycję Lucyny za tymczasowo (do zakończenia remontu "Piekiełka" w Dwerniku) obowiązującą.
    PS
    Czasu zostało niby niedużo (kilka dni), ale przecież ten wątek tematyczny zalega już na Naszym Forum dosyć długo.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #22
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Tutaj jest pomocnik... http://www.bieszczady.pik-net.pl/knajpy/knajpy.phtml
    Na wieczór(!)... ja stawiam na Pub "Matragona" http://www.carynska.pl/index.php?opt...d=28&Itemid=38
    Ewentualnie, chociaż od 2 lat tam nie byłem i nie wiem jak jest aktualnie, ale kiedyś podobało mi się w Kremenarosie.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #23
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Jest KONTRPROPOZYCJA!

    Nasz Kolega forowicz jest /współ/właścicielem sam nie wiem i istotne to nie jest lokalu o wdzięcznej nazwie "Zacisze" w Cisnej. Dają tam różne smakołyki i zimne piwo. Jak jestem w tej miejscowości zawsze tam wpadam i jem obiad.
    Stawiam na "Zacisze". Jak jest chłodno, to ogień w kominku skrzy się i grzeje. Ostatnio byłem tam z Wojtkiem Legionowo. Może on coś doda?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #24

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Nasz Kolega forowicz jest /współ/właścicielem sam nie wiem i istotne to nie jest lokalu o wdzięcznej nazwie "Zacisze" w Cisnej. Dają tam różne smakołyki i zimne piwo. Jak jestem w tej miejscowości zawsze tam wpadam i jem obiad.
    W Cisnej, jak dotychczas, preferowaliśmy Siekierezadę.

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    W Cisnej, jak dotychczas, preferowaliśmy Siekierezadę.
    -a wcale nie :)
    -ja stawiam na Zacisze i barszcz ukraiński

    pozdrawiam

  6. #26
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Jeśli w Zaciszu nad jakimś stolikiem powieszą "Zarezerwowane dla Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego" to jestem za. Nie zaglądałem tam od lat. Kilkanaście lat temu to był lokal do którego jak wszedłem to była tylko sławetna "meduza + lornetka"... taki typowy dawny polski lokal GS. Ale jak teraz jest lepiej to... punkt jest dobry
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 04-09-2008 o 01:25 Powód: zdjęcie z roku 2007
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #27
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Ja też jestem ZA,bo jak Bieszczady to i ZACISZE też.Mogłaby się tylko z lekka poprawić jakość toalety(ostatnio musiał mnie ktoś ewakuować z zewnątrz)Głównie chyba chodzi o "dawnych wspomnień czar"!!!

  8. #28
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Nadal jest to obiekt a'la geesowski. Czasami mam wrażenie, że nie jest to wybór lokalu na spokania ale najciekawszej mordowni w Bieszczadach.
    Zdecydowanie wole już Siekierezadę. Ma jakiś tam klimat. Najbardziej komercyjna knajpa w Bieszczadach ale ciągle tętni życiem, jest znacznie czyściej niż było, a poza tym zaczęli lepiej karmić. Ich placki po bieszczadzku są naprawdę dobre.
    Jest jeszcze herbaciania Biesy i Czady. Wątpię abyśmy tam dostali stolik z rezerwacją ale jest to naprawdę dobre miejsce, czyste, pięknie urządzone, tak właśnie po bieszczadzku. Dla mnie Bieszczady to nie knajpy a'la melina ze specyficznym zapaszkiem ale miejsce, gdzie można usiąść, czegoś się napić (tu mają znakomite herbaty i kawę),zjeść, a przede wszystkim pogadać. A z Grzaneckimi można. Poza tym w herbaciarni rozmowy toczą się ciągle. Ktoś wpada, coś powie, pośmieje się i całym szacunkiem dla klienteli Zacisza to nie jest towarzystwo stonkopodobne podlane piwem.
    Róbta co chceta. Mnie w Zaciszu raczej nie spotkacie czyli jeszcze jeden plus dla tego lokalu. :)))

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Jako przedstawicielka klienteli stonkopodobnej jem w Zaciszu prawie zawsze będąc w Bieszczadach. Nie nazwałabym tego mordownią, nie spotakałam też żadnych pijaków,choć pewnie czasem bywają. W Zaciszu jest bardzo dobre jedzenie,czego nie mozna powiedzieć o wielu lokalach w Cisnej i nie tylko. Nazywanie dzisiejszego Zacisza modownią, wygląda raczej na kierowanie się opiniami osób trzecich i to chyba bardzo starymi opiniami a nie na własnym doświadczeniu. Korzysta z tego lokalu sporo turystów i nie narzekają,wystrój mógłby sie poprawic ale to jeszcze nie powod do nazywania knajpy mordownią. Najlepiej najpierw kilka razy tam zjesc, o roznych porach roku a dopiero po tym miec opinię.

    P.S Lucyno jak to jest iż teraz masz taką wyrobioną opinię na temat Zacisza a jeszcze nie tak dawno temu pytałaś gdzie ono jest ?

  10. #30
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Lokal kontaktowy (gastronomiczny) w tym sezonie

    Ostatnio w Cisnej zatrzymyamłam się wiosną. Opowiadałam Wam o tym. Kiedy byłam w Zaciszu. Chyba w maju. Grupa była w Siekierezadzie. Był tam tłok, a ja chciałam coś zjeść. Weszłam do Zacisza i od razu wyszłam. Z tego co apmiętam zjadłam zupę pomidorową w herbaciarni. Dwa czy trzy razy jadłam w tej knajpie. Nie smakowało mi. Mam dość specyficzne podniebienie i jestem "rozpieszczona przez dobrych kucharzy". Nie stanę się klientką Zacisza. Zancznie lepiej w Cisnej karmią w: herbaciarni, w ośrodkach Perełka i Wołosań, w Siekierezadzie. Ponoć dobrze w tej nowej knajpie.
    Oczywiście dobrze by było abym korzystała po kilka razy z kuchni danego obiektu. Byłoby to chyba bardziej sprawiedliwe, gdybym spróbowała wielu potraw. Jednak błagam ja jestem człowiekiem. Nie chcę jeść tego co mi nie smakuje.
    Iza próbowałaś potraw w herbaciarnii?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rzeszowski lokal kontaktowy
    Przez Tarnina w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 19:16
  2. Spotkania z niedźwiedziami w tym roku i rady w tym zakresie
    Przez Piotr Wojciechowski w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-01-2006, 23:43
  3. [Berehy Górne] Bieszczady w sezonie bez rezerwacji
    Przez MeThinks w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-07-2005, 08:20
  4. W sezonie nie jest źle...
    Przez Piotr w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-07-2004, 07:19
  5. Dyżury internautów w sezonie
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-06-2003, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •