Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ustrzyki Górne 17, Berezka

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Malenki_Aniolek
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Pabianice
    Postów
    91

    Domyślnie Ustrzyki Górne 17, Berezka

    W tym roku we wrześniu chcielibyśmy pojechać we dwie osoby w Bieszczady. Jeździmy tu regularnie lecz zawsze większą grupą i normalnie spalismy w stodołach lub na stanicy w Dwerniku pod namiotami. W tym roku jednak zależy nam na prywatnej kwaterze. Szperałam troszkę w internecie i w zasadzie znalazłam 3 poważniejsze ogłoszenia o kwaterach w Ustrzykach (może za bardzo upieram się na tą miejscowość, jednak wydaje mi się najlepszą bazą wypadową w góry). czy był ktoś może w Ustrzykach Górnych 17 i moze powiedzieć jakie tam są warunki, bo ta oferta wydaje mi sie najlepsza. A może macie jakieś lepsze propozycje? Szukamy pokoju 2-osobowego może byc z łazienką jednak łazienka na korytarzu też ujdzie. Cena najlepiej do 30 zł za os/noc.

    Pozdrawiam

    Emilka Nowak

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 17, Berezka

    Jeśli dobrze kojarzę że to są Noclegi Pod Szerokim Wierchem to byłem tam miesiąc temu.
    Mimo że spędziłem tylko jedną noc, to wyjechałem z przekonaniem że warto tu wrócić. Cudów nie ma , ale schludnie, czysto, zadbane wszystko, malutka kuchenka, łazienka z ciepłą wodą. Do tego jeszcze sympatyczny kontakt z gospodarzem.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 17, Berezka

    Pod Szerokim Wierchem to zdaje się kwatera obok, to, o co pyta Maleńki Aniołek znajduje się w tym samym budynku lecz z prawej strony. Nocowałem tam w maju, czysto, schludnie, brak ingerencji gospodyni (bardzo miłej). Pokoiki na górze bardzo ciasne, łazienka na korytarzu. Na dole pokoje trochę obszerniejsze, łazienka wspólna. Dużym plusem jest salon z aneksem kuchennym i kominkiem, przy którym miło sobie wieczorkiem posiedzieć. W sezonie może być ciasno z tyloma miejscami noclegowymi i jedną kuchnią, jednak na wrzesień to idealne miejsce.
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Malenki_Aniolek
    Na forum od
    03.2005
    Rodem z
    Pabianice
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 17, Berezka

    genialnie :) Będę tam dzwoniła :) A jeśli nie uda się tu to może tam obok :)
    Zdecydowałam się na ta kwaterę bo zachwycił mnie ten kominek :)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Ustrzyki Górne 17, Berezka

    No sorry, ale jeśli ktoś pyta o noclegi "U Eskulapa", to jest to dom w Lutowiskach, natomiast knajpa sama jest w UG.
    Noclegi, jak na standard bieszczadzki, omal 5- gwiazdkowe :), ceny zadziwiająco niskie, w pokojach prysznice, ogólnie OK. Tylko ... "jakby", "tak naprawdę", nieco nie po bieszczadzku .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 22:56
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  3. Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne 05.09.09.
    Przez kowal6515 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 16:27
  4. Ustrzyki Górne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2001, 08:42
  5. Ustrzyki Górne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-12-2000, 22:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •