Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Schron w Negrylowie

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    62

    Domyślnie Schron w Negrylowie

    No właśnie chciałbym tam ok 16-17 września zanocować, niestety na stronach Parku znalazłem takie o to zdanie na ten temat:

    "Schron usytuowany jest przy drodze z Bukowca do Sianek. Można tutaj nocować ale tylko za zgodą Służb Parku i tylko w szczególnych przypadkach. Dotyczy to takich sytuacji jak nagłe załamanie pogody, wypadki, problemy zdrowotne uniemożliwiające dalsze chodzenie, itp. Jednak na czas nie dłuższy niż 12 godzin"

    teraz chciałbym się dowiedzieć jak tam jest naprawde, czy istnieje możliwość spędzenia tam noc poza wymienionymi wyżej wypadkami ??

    No i w ogóle jak Wy widzice to miejsce

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: schron w Negrylowie

    Cytat Zamieszczone przez Konar
    teraz chciałbym się dowiedzieć jak tam jest naprawde, czy istnieje możliwość spędzenia tam noc poza wymienionymi wyżej wypadkami ??
    http://www.forum.bieszczady.info.pl/...pic.php?t=1471
    Info na stronie Parku jest że tak powiem oficjalne - jak sa miejsca przenocujesz bez problemu. Również pod namiotem, jak masz.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Piotrek
    Guest

    Domyślnie

    Z noclegiem nie ma problemu. Nastaw się jednak na totalne minimum. Ceny adekwatne do warunków - nie pamiętam dokładnie ale grubo poniżej dwudziestu złotych. Jak masz możliwość zabrania namiotu to niebylby to zły pomysł - zwłaszcza jeżeli będziesz wracał tą samą drogą.
    Pozdrawiam
    Piotrek

  4. #4
    banan
    Guest

    Domyślnie

    Nad potokiem Negrylów nocuje się za 3zł.Bez względu na to czy rozbijasz namiot,czy śpisz w baraku na metalowych łóżkach z zasyfionymi siennikami.Pozwolenia nie potrzeba,ale mile widziana karteczka od leśniczego z Mucznego.Ostatnio przebywało tam trzech drwali i czasami gajowy.Jeden skasował ode mnie te trzy złote,a drugi miał do niego za to pretensje.Może,więc obyć się nawet bez opłat.Pozdrawiam.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez banan
    Nad potokiem Negrylów nocuje się za 3zł.Bez względu na to czy rozbijasz namiot,czy śpisz w baraku na metalowych łóżkach z zasyfionymi siennikami.Pozwolenia nie potrzeba,ale mile widziana karteczka od leśniczego z Mucznego.Ostatnio przebywało tam trzech drwali i czasami gajowy.Jeden skasował ode mnie te trzy złote,a drugi miał do niego za to pretensje.Może,więc obyć się nawet bez opłat.Pozdrawiam.
    tzn po co ta karteczka ????

    generalnie wybieram się z namiotem więc preferuje nocleg w namiocie

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Schron w Negrylowie

    Ja mam pytanie. Jak z tym Negrylowem teraz jest? Jest pole namiotowe jeszcze, czy już nie? W budzie da sie kimać? Jeśli trzeba- to z kim to załatwić?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #7
    HAKlaus
    Guest

    Domyślnie Odp: Schron w Negrylowie

    Witam Wszystkich bardzo serdecznie (to mój pierwszy post) :)
    Skoro pytanie Barnaby zostało bez odpowiedzi - ponawiam pytanie:
    Czy nad Negrylowem jest pole namiotowe? Jezeli jest, to na jakich zasadach można tam spać? Kogo pytać o pozwolenie? Na forum wyczytałem, że:
    Cytat Zamieszczone przez lucyna
    Schron w Negrylowie rozebrany. Zatrudniono do tego firmę z Tarnowa. Nowego schronu nie będzie. Może wiata.
    Czy to oznacza, że wogóle nie bedzie mozna tam spać? Nawet namiotu rozbić na 1 noc?

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Schron w Negrylowie

    Byłem tam w czerwcu ze schronu zostały marne resztki.

    pozdrawiam
    Marek
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rozbiórka schronisk w Negrylowie i w Suchych Rzekach
    Przez Basia Z. w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 04-04-2008, 23:33
  2. Schron na Rabiej Skale
    Przez Floydd w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-06-2006, 20:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •