Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Nowości na forum

  1. #1
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Post Nowości na forum

    1. Dokonałem eutanazji na starej wyszukiwarkce forumowej. Przed zamknięciem wieka od trumny wbiłem jej jeszcze w serce osinowy kołek coby czasem nie wylazła spowrotem. Na jej miejsce mamy lśniącą nowością wyszukiwarkę od Google.com. Jakość wyników mam nadzieję, że ucieszy szczególnie Jabola
    2. Do każdego nowego tematu można dodawać tagi. Tagi - inaczej słowa kluczowe - przydadzą się szczególnie tym, którzy potem będą chcieli coś wynaleźć w naszych archiwach wiadomości. Wpisujcie słowa kluczowe do zakładanych tematów ponieważ to znacząco pomoże Wam (w organizacji wiadomości), forum (w zdobywaniu lepszych pozycji w wyszukiwarkach) i jego użytkownikom (w odnajdywaniu informacji).
    3. Pojawiły się pod wątkami (na dole ekranu) ikony do tzw.: social bookmarking. Jeśli wątek jest szczególnie ciekawy można go zarekomendować np. na wykop.pl tak by i inni ludzie (zainteresowani normalnie tematem wątku, a nie mający pojęcia o istnieniu naszego forum) mogli przeczytać jego zawartość. Pozakładajcie konta na tych serwisach społecznościowych i promujcie forum. Wszyscy na tym skorzystamy!
    4. Każdy z userów dostał możliwość założenia sobie na forum własnego albumu z fotkami. Fotek może być maksymalnie 300.
    5. Każdy z userów może sobie zmienić stronę własnego profilu (kolory, czcionki itd). Opcje te dostępne są w panelu użytkownika.
    6. Nowości jest więcej. Wspomniałem tylko o najważniejszych.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 29-06-2008 o 05:30
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 07:29
  2. Nowości wydawnicze o Bieszczadach
    Przez Recon w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-09-2009, 23:55
  3. Forum MM
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2005, 21:17
  4. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 22:14
  5. CO TO ZA FORUM?
    Przez hans w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-06-2001, 14:54

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •