Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Kryptoreklama, wyszukiwarka

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Smile Kryptoreklama, wyszukiwarka

    Cytat Zamieszczone przez hollow Zobacz posta
    .... Czy ktoś może jest użytkownikiem ww. modeli?
    Czy jesteś przedstawicielem tej firmy , czy naprawdę Cię to interesuje? Coś mi się wydaje że to pierwsze, jeśli tak, to nie licz tu na odpowiedż, to nie to forum.
    ps. a w lipcu to możesz spać na samej karimacie firmy ..... i nie jest potrzebny śpiwór.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    ...

    Mam na sklepie (w pracy) ...
    Barnaba , Ty też tu nie uprawiaj krypto-reklamy , to co napisałem też tyczy się Ciebie .
    ps.Strasznie nie lubię(i myśle że nie tylko ja ) natarczywej reklamy , skutki są odwrotne do zamierzonych.
    i nie licz na "wdzięczność" finansową swoich szefów.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #3

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Co do śpiworów to nie posiadam tych modeli, ale od 7 lat używam mojego Campera: 1,43 kg, temp: -8/4/13 i jeszcze mnie nie zawiódł, od wiosny do jesieni, w zimie nie próbowałem. Jeżeli potrzebujesz śpiwora tylko na lato to polecam jak najmniejszy i jak najcieńszy/lżejszy, napewno wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 30-06-2008 o 11:15
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Cytat Zamieszczone przez eldoopa Zobacz posta
    .... Odwiedzam regularnie 3 fora internetowe o różnej tematyce i wbrew pozorom to jest najgorsze, a myślałem że tutaj znajdę normalnych ludzi.....
    el doopa , to że odwiedzasz regularnie 3 fora to nie znaczy ,że jesteś normalny.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Joorg napisał:

    nie lubię(i myśle że nie tylko ja ) natarczywej reklamy , skutki są odwrotne do zamierzonych.
    i nie licz na "wdzięczność" finansową swoich szefów.
    Ależ Januszu, Barnaba nie byłby pierwszym występującym na forum służbowo, w imieniu swej firmy

    Pozdrawiam:)

  6. #6

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    A kto mówi ze jestem normalny? Poprostu chodziło mi o to że po tym forum spodziewałbym się najwięcej uprzejmości a jest jej tu zdecydowanie najmniej...
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Smile Kryptoreklama, wyszukiwarka

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Joorg napisał:



    Ależ Januszu, Barnaba nie byłby pierwszym występującym na forum służbowo, w imieniu swej firmy

    Pozdrawiam:)
    Bez przymrużenia oka Kiedyś to forum było forum Lucyny. Było jakie było. Mieliście na swoje usługi jednego z najlepiej opłacanych przewodników w kraju. Byliście na bierząco w sprawach związanych z Bieszczadami. Ani jedno pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Tu przeniosłam swoje ambicje. To forum było platformą informacyją, tętniło życiem, miejscowi zaczynali dzień od lektury BFD. Przeważnie było 300-400 osób jednocześnie. Służbowa zakała odeszła. Zagląda tu czasami. To już nie jest jej forum. I co? Lepiej?

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Bez przymrużenia oka... Ani jedno pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Tu przeniosłam swoje ambicje. To forum było platformą informacyją, tętniło życiem, miejscowi zaczynali dzień od lektury BFD. Przeważnie było 300-400 osób jednocześnie. Służbowa zakała odeszła. Zagląda tu czasam
    Lucyna ... ??? co Ty??? .. ile masz za godzine jako najlepiej opłacana ...i
    Ciebie nie będzie , mnie i innych nie będzie ,a świat będzie istniał .. taką musisz mieć świadomość, życie jest brutalne i niech Ci się nie zdaje że jesteś niezastąpiona,nie unoś się ambicją , bo ambicja Cie "zje".Nie będzie Ciebie będą inni .Wiecej luzu życzę Ci Lucyno .
    ps jakość usług ocenia klient , a nie Ty
    to by było na tyle z mojej strony.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 29-06-2008 o 22:49
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Żenada. Człowiek pyta człowieka, ktoś odpowie, i od razu najazd sie zaczyna- że kryptoreklama. Przypuszczam że nie ma takiego śpiwora który byłby dostępny w jednym tylko sklepie- a więc polecamy produkt a nie punkt sprzedaży. Taki naród cudowny, ze jak ktoś coś robi dobrze- to reszta zaczyna krytykować i utrudnia odnieść sukces. Dlaczego nie zachwalać tego co dobre? Bo komuś się jeszcze nie daj boże uda wybić i wypromować?
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 30-06-2008 o 01:33
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Zakup sprzętu na wyjazd

    Ludziom się w głowach poprzewracało! Jeszcze półtora roku temu było tu więcej normalnych ludzi...

    http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php?t=3136

    I nikomu nie przeszkadzało że Małachowski, Hanah, Yeti był polecany, czy płachta na śpiwór....

    Się pytam, co sie w Waszych głowach porobiło co? chyba nic dobrego.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-10-2012, 10:24
  2. Wyszukiwarka
    Przez radoos w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-07-2012, 02:31
  3. Przeglądarka, wyszukiwarka
    Przez Barnaba w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-11-2007, 07:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •