Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Nocleg w Cisnej

  1. #1
    Insomnia
    Guest

    Domyślnie Nocleg w Cisnej

    Witam,
    jestem nowym użytkownikiem tego forum i zwracam się do Was z prośbą o poradę w kwestii noclegu w Cisnej. Wybieram się tam w drugiej połowie sierpnia, interesują mnie wasze opinie odnośnie konkretnych miejsc na nocleg. Jeżeli nie checie podawać adresów, uważając to za reklamę - proszę w takiej sytuacji o info na priv. Cena - do 50zł. za dobę/os. Wymagania: łazienka w pokoju, pokój dwuosobowy, mile widziane TV, kuchnia. Proszę również o informacje, jeżeli wiecie o miejscach, których powinienem unikać. Interesuje mnie opinia każdego, kto ma jakiekolwiek osobiste doznania z noclegiem w tej miejscowości. Małe szczegóły również się liczą, np.: pies szczekał całą noc, dach przecieka, telewizor jest, ale nie działa, brak ciepłej wody wieczorami, nieszczelne okna, etc.

    Jest to wyprawa będąca częścią miesiąca miodowego, zatem jej odpowiednie zorganizowanie i przebieg są dla mnie szczególnie ważne. Dysponuję ograniczonymi funduszami i to dodatkowo zawęża moje możliwości wyboru.

    Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, życzę jednocześnie spokojnego życia Wam wszystkim.

  2. #2
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    daruj sobie Cisna-tak mi kiedys ktos madry powiedzial;-))))i MIAL RACJE!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #3

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    a co są jakieś konkretne zastrzeżenia do Cisnej bo tak się składa że się tam wybieram

  4. #4
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    np. Perełka znajdź sobie ich stronę
    bertrand236

  5. #5
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Cytat Zamieszczone przez nogawka Zobacz posta
    a co są jakieś konkretne zastrzeżenia do Cisnej bo tak się składa że się tam wybieram
    tak- ZA DUZO LUDZI
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #6
    mute
    Guest

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Proponuję bacówkę "Pod Honem". W zeszłym roku płaciłem 20zł za dobę. Mają tylko 1 dwójkę więc lepiej zarezerwować ją wcześniej. http://www.podhonem.home.pl

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Cytat Zamieszczone przez nogawka Zobacz posta
    a co są jakieś konkretne zastrzeżenia do Cisnej bo tak się składa że się tam wybieram

    Odpowiem nie wprost. Byłam z przyjaciółmi w Czarnogórze. Po podróży wybrzeżem, trafiliśmy do Żabljaka, w Durmitorze. Mieliśmy szczęście poznać "tubylców", dzięki którym przez 3 dni poznaliśmy i przeżyliśmy kawałek tego kraju, tych gór, tych ludzi. Niedostępny dla zwykłego turysty z przewodnikiem w ręku. Żegnając się, zdradziliśmy, że jedziemy znowu na wybrzeże, zobaczyć opisywane i zachwalane w przewodniku miejsce - Adę Bojanę. W tym momencie wyłapaliśmy dziwny grymas na ich twarzach. Od razu pytanie – nie warto? No i odpowiedź warto. Pojechaliśmy, kilka godzin w upale, serpentynami (6-8 h, nie pamiętam dokładnie). Na Adzie Bojanie byliśmy 0,5 h. W stanie zbliżonym do depresji, kilka km od tej wyspy, w środku nocy, na kempingu – decyzja. Wracamy do Żabljaka, „naszego” miejsca. Na dwa dni. Warto było? Warto. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, czego chcemy. „Tubylcy” dostali zjebę, którą przyjęli z uśmiechem. Odpowiedź była prosta – sami musieliście to zobaczyć, wybrać, przekonać się. Mieli rację. Choć cała wyprawa trwała tylko 2 tygodnie i można by pomyśleć – niepotrzebna strata czasu. Ja wiem, że nie. Najlepszym „nauczycielem” jest własne doświadczenie, doznanie na własnej skórze. Dali nam możliwość własnego wyboru. I to był rzeczywiście nasz wybór – wrócić do nich.
    Samemu trzeba znaleźć własne miejsce. Każdy jest inny, czego innego potrzebuje. Moi znajomi szczęśliwi wracają z Bieszczad – byli nad Soliną. To ich miejsce, nie moje. Sami muszą wybrać….
    G

  8. #8

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Bacówka pod Honem bardziej niż imponująca;D

  9. #9
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    tak- ZA DUZO LUDZI
    hehehe i kto to mówi odludek -Orsini Wetlina jest bezludniejsza?
    myslę ze jesli to jest wyjazd rodzinny to zgodze sie z kamratem Bertrandem Perełka bedzie w sam raz. A Cisna to całkiem niezłe miejsce wypadowe tylko trzeba wiedziec gdzie wypadać...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  10. #10
    Awatar rzymianka_77
    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Adamówka; obecnie kapitol
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Nocleg w Cisnej

    Ale jak to ma być pokój z telewizorem sprawnym to po co do Cisnej za przeproszeniem?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Cisna, wetlina] Nocleg dla 1 osoby (na tydzień)?
    Przez piotrek122 w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-09-2011, 18:46
  2. Nocleg w Cisnej
    Przez bozia505 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-08-2009, 12:48
  3. Zacisze w Cisnej
    Przez bertrand236 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-03-2009, 21:06
  4. Nocleg w Cisnej lub gdzieś po drodze...na Smerek
    Przez 13gawronów w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-08-2005, 04:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •