Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: DUSZEWOJ AND BARSZCZYK ARE WANTED !!!

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,505

    Domyślnie DUSZEWOJ AND BARSZCZYK ARE WANTED !!!

    Co się z Wami, Panowie dzieje ? Obraziliście się, czy jak?
    Najdowcipniejsze umysły, najlepsze pióra (tzn. klawiatury komputera), a milczą jak zaklęci. A tu sezon w pełni, Kongres za pasem.
    Prawie że larum za Wami grają w całej Rzplitej Górnoustrzycko - Zatwarnickiej, a Wy za jakimiś spódniczkami się uganiacie, i to żeby choć po Bieszczadach ! Moczą się gdzieś w morzu albo jeziorze, a na plaży udają Górali Bieszczadzkich (dla skuteczniejszego podrywu).
    Duszewoj, jako świeżo dyplomowanego lekarza medycyny mianuję Cię Szefem Obsługi Medycznej Kongresu. Proszę dopilnować, aby wszyscy mieli kaca po równo.
    A kol. Edward, jako Szef Komisji Dyscyplinarnej Forum, niech kończy prowadzone sprawy i przygotuje wnioski pod głosowanie. We wnioskach proszę przyjąć jako podstawową zasadę, że kto ile piwa nawarzył, tyle ma wypić (i to od razu, na Kongresie).
    SB
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    64

    Domyślnie Prezydencie!

    My właśnie warzymy to piwo...(kiedy Kongres, SB?) (Barszczyk właśnie warzy podwójnie, mimo, że waży całkiem normalnie) tymczasem. d.

  3. #3

    Domyślnie Warzę!

    I piwo i inne trunki szlachetne.... Kiedy tylko mogę, z myślą rzecz jasna o wyjeździe w Bieszczady nasze szlachetne. A nas nie bywało, barszczykowało, duszewojowało, bo... nowy layout forum nie urzekł nas od razu... Ja wiem, ze nie w lejaucie rzecz, jednak... A tak serio to obaj pracą zawaleni jesteśmy a pogłoski o naszej śmierci duchowej (czyli wyjeździe nad morze i rwaniu lasek na górali z Bieszczadu) są przesadzone...
    Całuski dla Forumianek, pachnące jak rumianek
    Uściski pełne radości dla męskiej społeczności
    Wasz Barszczyk

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Information wanted
    Przez Jean-Joseph w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-05-2004, 15:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •