Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

  1. #1
    aga88
    Guest

    Domyślnie Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Witam! Posiadam ubrania kobiece, męskie oraz dziecięce (dziewczynki) w dobrym stanie. Nie chcę, żeby się zmarnowały. Może Wy lub ktoś z Waszych znajomych jest ubogi i nie stać go na kupno nowych? W takim razie proszę o kontakt mailowy lub za pośrednictwem forum.

  2. #2
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Na forum chyba ciężko ale może zadzwoń do MOPS lub GOPS
    w jakiejś Bieszczadzkiej miejscowości.
    Pozdrawiam
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  3. #3
    aga88
    Guest

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    A nie znasz jakiegoś numeru tel? Bo szukam w necie, ale nic nie mogę znaleźć.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    013 4610313 - GOPS Lutowiska :)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Aga mam takie pytanie: czym kierowałaś się zadając to pytanie na forum bieszczadzkim? widać że masz dobre serducho i chcesz pomóc... w Bieszczadach (jak w całej Polsce) również znajdują się ubodzy, którym ta pomoc by się przydała... ale dlaczego to pytanie zadałaś właśnie tutaj? czy kierowałaś się stereotypem pt.: "biedne dzieci z Bieszczad"... nie chce być uszczypliwy, kieruje mną czysta ciekawość... skąd jesteś? Bo jak jesteś stąd to powiem ci że w Lesku, Ustrzykach Dolnych i Zagórzu są na pewno (jak w większości miejscowości polskich) metalowe kontenery PCK do których możesz wrzucać swoje dary...

  6. #6
    aga88
    Guest

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Marcin... Jestem z woj. pomorskiego. I.. udało Ci się zgadnąć z tym "biedne dzieci z Bieszczad". W sumie to nie ja, a moja mama stwierdziła, że podobno w Bieszczadach jest straszna bieda... A że ona nie zna się na kompie, to ja ją wyręczam :P
    Czy to naprawdę tylko stereotyp?
    Szukaliśmy tu bliżej, lecz jakoś nie ma chętnych, a kiedy dzwonimy do jakiejś instytucji zajmującej się tymi sprawami słyszymy: "A czy pani ma jakiś sklep?". Używanych rzeczy nie chcą, a przecież są osoby, które marzą, żeby mieć chociaż takie... tylko tak trudno do nich dotrzeć :(

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Cytat Zamieszczone przez aga88 Zobacz posta
    Szukaliśmy tu bliżej, lecz jakoś nie ma chętnych, a kiedy dzwonimy do jakiejś instytucji zajmującej się tymi sprawami słyszymy: "A czy pani ma jakiś sklep?". Używanych rzeczy nie chcą, a przecież są osoby, które marzą, żeby mieć chociaż takie... tylko tak trudno do nich dotrzeć :(
    A próbowałaś dzwonić do najbliższego OPS, MOPS czy jak to się w Twoim mieście nazywa ?
    Ja oddawałam w ten sposób używane ale czyste i w dobrym stanie ciuchy z których wyrosły moje dzieci.
    Obecnie co jakiś czas wrzucam używane ale czyste i nie zniszczone ciuchy do kontenerów PCK (stoją na wielu osiedlach).

    Nie widzę specjalnie sensu w wysyłaniu używanych ciuchów przez całą Polskę. Transport kosztował by więcej niż są warte te ciuchy.

    Pozdrowienia

    Basia

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Cytat Zamieszczone przez aga88 Zobacz posta
    Marcin... Jestem z woj. pomorskiego. I.. udało Ci się zgadnąć z tym "biedne dzieci z Bieszczad". W sumie to nie ja, a moja mama stwierdziła, że podobno w Bieszczadach jest straszna bieda... A że ona nie zna się na kompie, to ja ją wyręczam :P
    Czy to naprawdę tylko stereotyp?
    Szukaliśmy tu bliżej, lecz jakoś nie ma chętnych, a kiedy dzwonimy do jakiejś instytucji zajmującej się tymi sprawami słyszymy: "A czy pani ma jakiś sklep?". Używanych rzeczy nie chcą, a przecież są osoby, które marzą, żeby mieć chociaż takie... tylko tak trudno do nich dotrzeć :(
    Podkarpacie i Bieszczady to jeden z najbardzej dynamicznie rozwijających się regionów w Polsce. Oczywiście także tu jest pewien odsetek ludzi biednych. Watpię aby było więcej niż w Pomorskiem.
    Dziś rozmawiałam ze znajomym naukowcem na temat bioróżnorodności połonin i tzw. ochrony czynnej połonin. Po raz pierwszy od powstania parku mają wykosić część połoniny. Nikt z miejscowych nie zgodził się pójść i pracować. Zbyt daleko, zbyt stromo, zbyt ciężko i na górę trzeba wejść. Wykoszeniem zajęła się firma w Wielkopolski.

  9. #9
    ilcia001
    Guest

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    chętnie przyjmę odzież gdyż nie stać mnie na zakup a nawet w tym momęcie nie mamy z synkiem dachu nad głowa. to mój numer telefonu 721942206

  10. #10
    karolina26
    Guest

    Domyślnie Odp: Oddam biednym ubrania w dobrym stanie

    Cytat Zamieszczone przez aga88 Zobacz posta
    Witam! Posiadam ubrania kobiece, męskie oraz dziecięce (dziewczynki) w dobrym stanie. Nie chcę, żeby się zmarnowały. Może Wy lub ktoś z Waszych znajomych jest ubogi i nie stać go na kupno nowych? W takim razie proszę o kontakt mailowy lub za pośrednictwem forum.
    witam czy ogloszenie jest aktualne

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Oddam sprzęt używany
    Przez diabel-1410 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-06-2011, 23:03
  2. VIII KIMB się odbył. Wspomnijmy dobrym słowem i fotką!
    Przez Pastor w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 12-06-2009, 14:12
  3. oddam forum w dobre ręce.....
    Przez Anonymous w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-06-2002, 10:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •