Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

  1. #1
    oluskaaa123
    Guest

    Exclamation Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    witam ! mam pytanie : planuje z moimi znajomymi wybrać sie w bieszczady pod koniec września , chcemy pood namioty .Myśle ze najlepszym miejscem na pobyt bedzie nocleg w Ustrzykach Górnych gdyż jest tam blisko do wszystkich szlaków , które prowadzą przez najlepsze odcinki gór ,
    byłabym bardzo wdzieczna gdyby ktoś mi udzielił informacji na temat pól namiotowych w tamtym rejonie . Znalazłam w internecie tylko jedno PTTK po 8 zł za noc tylko nie wiem co sie wlicza w tą cene ??? jakas łazienka ?? prad?? jezeli nie to moze ktoś by wiedział o jakims polu namiotowy za 3 zł ?? W tamtym roku nocowałam na czyjejś posesji jednak takie umiejscowienie nie wchodzi w grę gdyż jestesmy rozśpiewaną grupą i to mogłoby ludzią przeszkadzać
    Proszę o jakies info !! Pilne ! dziękuje za wszelkie odp z góry !!

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez oluskaaa123 Zobacz posta
    ... jakas łazienka ?? prad?? jezeli nie to moze ktoś by wiedział o jakims polu namiotowy za 3 zł ?? W tamtym roku nocowałam na czyjejś posesji jednak takie umiejscowienie nie wchodzi w grę gdyż jestesmy rozśpiewaną grupą i to mogłoby ludzią przeszkadzać
    Proszę o jakies info !! Pilne ! dziękuje za wszelkie odp z góry !!
    Te informacje to proszę
    http://www.jablonki.pl/jablonki/main.html
    Nie jest to rejon, o który pytasz, ale ma najlepsze odcinki gór - nie rozdeptane i ładniutko pozarastane w wielu miejscach ).

    Pozdrawiam

  3. #3
    oluskaaa123
    Guest

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    Dziekuje ! ale właśnie ja chciałam znaleźć coś w tamtych okolicach gdyż chciałam zeby moja grupa zobaczyła te że tak określe najpopularniejsze szlaki z połoninami z Tarnicą , Kremenaros . Wiem ze tam możnaby było dojechać ale chciałam jak najabardziej zmniejszyć koszt pobytu . Może ktoś by wiedział o innej miejscowości która jest w tamtych okolicach z jakimś przyzwoitym polem namiotowym???

  4. #4
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    Hej:)

    PTTK Wetlina - namiot rozbijecie na gładkim, umywalnie dostępne, piwko od świtu do nocy i takie tam...
    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    Cytat Zamieszczone przez oluskaaa123 Zobacz posta
    Znalazłam w internecie tylko jedno PTTK po 8 zł za noc tylko nie wiem co sie wlicza w tą cene ??? jakas łazienka ?? prad??
    Kolega nocował w zeszłym roku na tym campingu PTTK w Ustrzykach G. i chwalił, że był bardzo porządny i czysty. Była podobno cały czas ciepła woda. Z tym ze on (z grupą cudzoziemców) mieszkał w domach na tym campingu, no ale korzystał z tych samych sanitariatów.

    Zwróć jednak uwagę na to, ze płaci się 8 zł od osoby, ale za namiot dodatkowo 6 lub 10 zł ( w zależności od jego wielkości) no i jak ktoś przyjechał samochodem - to jeszcze 6 zł za samochód.

    Pozdrowienia

    Basia

  6. #6
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    I w ogóle ten petetek w Ustrzykach G. jest OK. Namioty można rozbijać na 'stojankach' dla przyczep campowych, w zagródkach z żywopłotu świerkowo-jakiegoś. Więc jest zielono dookoła i minimum izolacji od innych - przynajmniej wzrokowej. Sklepik mają też. Telefon: 013 461 06 14 - zapytaj o aktualne ceny:D
    D.




    PS.: Często korzystam z tego linku, polecam:) http://www.spaniewpolsce.pl/
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #7

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    nocowałem końcem lipca na polu namiotowym przy prywatnym domu na 'osiedlu' za kościołem. jeden z pierwszych domów. obok w stodole spał obóz harcerzy i raczej nikomu nie przeszkadzały śpiewy ani hałas jaki tworzy tak duza grupa. nocleg był bardzo tani
    -5zł doba/osoba, bez dodatkowych opłat klimatycznych, czy od samego namiotu
    -dostep do typowego wiejskiego wychodka - jednak był on o dziwo bardzo czysty i zadbany - jak na 'typowy wychodek' komfortowy
    -umywalka na zewnatrz co moze sprawiac pewne trudnosci we wrzesniu.
    -w razie nie pogody czy mrozu mozliwosci spania w stodole lub 2 os. w przyczepie kempingowej w podwórku w cenach o ile pamietam 5-10zł [zaleznie od opcji, przyczepa, siano czy 'pokoj' w stodole]
    -mieliśmy nieograniczony dostęp do wrzątku w cenie, ale nie wiem jak to jest przy większych grupach.

    ogólnie rzecz biorąc, przekonałem się do pól namiotowych przy domach prywatnych i już w środę znowu skorzystam z tej opcji. roznica w cenie potrafi byc duza. z tego co wiem nocleg na polu w wołosatem kosztuje około 10zł za dobe, w kremenarosie w ug 8zł

  8. #8
    oluskaaa123
    Guest

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    Dzięki ! to się zastanowie między Wetliną a Ustrzykami ale z tego co patrzyłam to taniej wychodzi Wetlina . A mam jeszcze jedno pytanie może ktoś z Was orientuje się ile kosztują tak średnio busy zeby dojechać np z Wetliny do Ustrzyk G. ?? i potem pójść na szlak:) Wiem że można też łapać stopy bo robiłam to akurat w tamtym roku :) no ale czasem może sie nie udać to lepiej mieć jakieś zabezpieczenie .

  9. #9

    Domyślnie Odp: Pod namiotem w ustrzykach górnych !!!

    wetlina - ustrzyki górne o ile pamietam 4zł, na pewno z przełeczy wyznej-ug była taka cena. 4zł kosztuje tez przejazd z ustrzyk górnych do: wołosatego, na przełęcz wyżną (chociaż podejrzewam ze i na wyznianska cena taka sama), do pszczelin-widełek. ogolnie rzecz biorac nie spotkałem się z inną ceną na przejazd na obszarze wetlina-wołosate u prywatnych busiarzy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trasa z namiotem pod koniec sierpnia
    Przez vixen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-08-2009, 23:27
  2. Pod namiotem we wrześniu
    Przez ElBorbah w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-09-2006, 15:07
  3. Pod namiotem
    Przez wojtek legionowo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 31-08-2006, 01:48
  4. Noclegi w Ustrzykach Górnych
    Przez Joanna w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-04-2001, 00:04

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •