Strona 51 z 56 PierwszyPierwszy ... 41 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 558

Wątek: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

  1. #501
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez mercun Zobacz posta
    Paskudne słowo. To nie kwestia puryzmu a kultury osobistej.
    Pomijam kwestię osobistej ogłady, wszak często słyszę to wstrętne słowo z ust kulturalnej elity, na której wzoruje się młodzież !
    Popieram Cię ,merkunie, bo mam odczucia pokrewne. Jeśli już chodzi o przekleństwa ( a te powinny służyć tylko ...uldze w bólu a nie podkreślaniu zachwytu, radości czy innej euforii ), to o ileż śpiewniej brzmią te "krajowe", niż pożyczane z innej kultury (?) To słowo ma, dla mnie, wstrętne brzmienie i choć zdarza mi się czasem (jak szuflada spadnie na stopę) czymś rzucić, to TYM NIGDY! Życzę mu nagłej śmierci, w co nie wierzę słysząc jak się nim chwali rzeczy piękne, smaczne, szlachetne!

  2. #502
    Debiutant Roku 2018
    Awatar mercun
    Na forum od
    11.2016
    Rodem z
    daleko i blisko....
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Droga WUKO. Kto jak nie ty wiesz najlepiej, że słowo to potęga. Trzeba wiedzieć których słów używać i jakie nadać im znaczenie. To trudna sztuka , nie przeczę ale na forum publicznym słychać tyle wulgaryzmów, że chociaż FORUM niech będzie od nich wolne. Dla rzeczy pięknych, smacznych, szlachetnych warto się postarać.
    To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy – Karel Čapek

  3. #503

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Witam :) Jeszcze kawał czasu ale jak obowiązek to obowiązek i chcę zgłosić wcześniej. W tym roku latem wybieram się w Bieszczady po 10 sierpnia, wybieram się samotnie
    a nie lubię samotnie łazić po górach i dlatego zgłaszam że : najprawdopodobniej od 14. 08 do 20.08 jestem w Wetlinie lub w innej pobliskiej miejscowości i mam zamiar tak jak dawniej wyruszać z rana na szlaki a wracać na noc.

    Pozdrawiam
    Staszek

  4. #504
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    19-20 maja baza namiotowa w Łopience, 21-26 maja Sękowiec. Jak ktoś chętny to miejsce w domku jest.

  5. #505
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Od 5 czerwca do 20/21,okolice zatoki Teleśnickiej i włóczęga po wodach zalewu, między innymi w poszukiwaniu tratwy Giera,którą ponoć reaktywował,wędkowanie też przewidziane, oczywiscie śpiewy przy ognisku pa duszam..... i gdyby ktoś przypadkiem namierzył nad wodą ponton z imieniem Horpyna to będzie mój,wpadniemy na pewno do nie jakiego Andreja Kiryma zobaczyć Jego nową siedzibę i spróbować tradycyjnie rydza pod ukrainską horiłkę,a w górki ? Też się gdzieś pewnie skoczy na krótko ....kto to wie......już blisko ,coraz bliżej
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  6. #506
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Od 15 do 18 czerwca w rejonie Czarnej będzie grasować banda w składzie: Młody, Rudy i Marcowy.

    (przez lewe ramię) Tfu! Tfu! Tfu!

  7. #507
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    1-5lipca będę na bazie w Jaworniku. Zapraszam :)
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  8. #508
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2006
    Rodem z
    Poznań/Szczecin
    Postów
    713

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Skasowany.powód: Baden-Baden.
    "There is no such thing like too much snow" - Doug Coombs

  9. #509

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Będę od 10 do 16 lipca w miejscowości Pszczeliny. Jadę sama, ale chętnie się przyłączę :)

  10. #510

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Wyjeżdżasz w Bieszczady ? To bardzo dobrze, a nawet jeszcze lepiej.

    Ale dlaczego o tym milczysz, nie pochwalisz się na Forum, którego jesteś przecież członkiem ?

    Ostatnio wpłynęła do mnie, jako Prezydenta Forum, formalna skarga, iż uczestnicy Forum spotykają się w Bieszczadach ... zupełnie przypadkiem. Czyli że takich spotkań mogłoby być znacznie więcej.

    Proponuję zatem, aby osoba wyjeżdżająca w Bieszczady informowała o tym na Naszym Forum - właśnie w tym wątku tematycznym, który niniejszym zakładam.
    Niech taka osoba poda dzień przyjazdu, przybliżony okres pobytu oraz miejscowości, w których będzie ew. uchwytna.
    Jeśli informację o tym zamieści nie później niż jakieś 10 - 7 dni przed wyjazdem, to zainteresowani znajomi z Forum, którzy również w tym czasie jadą w Bieszczady, zdążą się z nim skontaktować "na prv.", wymienić nr-y tel. kom., itp.

    Oczywiście, jeśli ktoś z premedytacją tego nie uczyni, bo woli samotność, to należy tę postawę również uszanować.

    Ale osoby bardziej towarzyskie mogłyby wykorzystać Nasze Forum także do bieszczadzkich spotkań niewirtualnych.

    Proszę o podawanie w tym wątku jedynie konkretnych informacji, a nie kontestowanie samego ww. pomysłu. Jeśli komuś się on nie podoba, to niechaj zachowa to dla siebie, ew. założy odrębny wątek.

    Dając przykład, zaczynam od siebie: będę przebywał w Sękowcu (mając tam bazę wypadową) w dn. 8 - 30 września br.
    I dzięki temu, że nie trzymałem tego w tajemnicy, mam już zgłoszenia dwóch kolegów z Forum, z którymi się w tym czasie najprawdopodobniej spotkam. I nie przypuszczam, aby to miały być spotkania przy oranżadzie.


    Jadę w Bieszczady (Ustrzyki Górne-baza wypadowa:) będę tam w dniach: 1-11.08.2017. Czy ktoś tam będzie wędrował w tym czasie?
    Pozdrawiam
    Marta

    - - - Updated - - -

    Jadę w Bieszczady (Ustrzyki Górne-baza wypadowa:) będę tam w dniach: 1-11.08.2017. Czy ktoś tam będzie wędrował w tym czasie?
    Pozdrawiam
    Marta

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Relacja z wyjazdu na zachód
    Przez Wojtek Pysz w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-09-2011, 11:55
  2. Strój organizacyjny obowiązkowy !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-10-2004, 05:39
  3. Relacja z wyjazdu w Bieszczady cz.II
    Przez Ewa_natta w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-02-2004, 10:08
  4. Relacja z wyjazdu cz.4
    Przez Ewa_natta w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-02-2004, 13:16
  5. Podstawowy obowiązek uczestnika Forum
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2002, 00:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •