Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: Pensjonaty z internetem

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Lucyna nieco wyżej polecała Unitrę w Polańczyku:)

  2. #12

    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Lucyna nieco wyżej polecała Unitrę w Polańczyku:)
    widzialam ale to jest tylko jedna opcja, co wiecej nie ma juz tam wolnych miejsc :/

    chyba sie tym razem wybiierzemy na Slowacje :)

    pozdr i dziekuje
    nimka

  3. #13
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    MSW Jawor w Polańczyku

  4. #14

    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    MSW Jawor w Polańczyku
    dzieki sliczne :)

    jednak droga glosowania tym razem udajemy sie na SLowacje w tatry wysokie w okolice Tatrzanskiej Lomnicy :)

    pozdrawiam i do napisania

  5. #15

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez facio_2004 Zobacz posta
    Skoro już tu przeniesiono mój post to pragne napisac pare słów o Fereczacie pensjonacie w przysłupiu, chciał bym napisać obiektywnie całą sytuację

    1. Pensjonat piękny zewnątrz , fajny w środku, mili ludzie.

    2. Na stronie www.fereczata.com mają napisane ze mają internet, dzwoniłem też dwa razy upewniając się czy jest na pewno jest bo to bardzo ważne dla mnie - właściele potwierdzali, że tak oczywiscie.
    No to przyjeżdżam tam wypakowuję się próbuje namierzyć wifi, a tu nic,
    schodzę na dół pytam co się stało, a tu mówią że czasem działa, że troche nie bardzo - załamka. Właściciel kazał mi jehac na stacje paliwową pobliską pojehałem, ale tam sygnał był bardzo słabiutki. Poza tym co to za przyjemność ślęczeć pod stacją CPN na urlopie?

    Ja mogę zrozumieć wszystko awarie itd ale czemu obiecuje się, że coś jest czego właściwie wogole nie ma, nawet na Chorwacji jak coś jest obiecane to przyjeżdżasz i jest a tu jest tylko obiecane.

    3. Właściciele pensjonatu mówią że jest łazienka i jest ale mówią też, że jest kącik kuchenny w pokoju no jest skłąda się czajnika - wtopa kolejna.

    4 . Przychodzimy z gór któregoś dnia a Pani właścieilka daje nam 5 litrów wody i mówi, że wody z kranu nie wolno puszczać przez 24 godziny od 22 00 bo ona musi wyczyścić studnię - to ciekawe co myśmy pili wcześniej
    z jakimi dobroczynnymi kulturami bakterii.

    5. W pierwszym dniu wybraliśmy się na spacer obok pensjonatu i zadzwił nas straszny zapach ściekowy w strumyku obok pensjonatu .

    Generalnie mocno przestrzegam przed tym pensjonatem, zepsuli mi całkowicie urlop , choć bardzo ładny jest w środku

    Ale masz chłopie problemy... Siedź ty lepiej w domu.
    Sława Starym Bogom...

  6. #16
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus Zobacz posta
    Ale masz chłopie problemy... Siedź ty lepiej w domu.
    Oto słowa godne prawdziwego Bieszczadnika

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    No cóż Facio gustuje we wczasowaniu, nie chaszczowaniu. Woli bażanta od kurczaka, czy pasztetu i zamiast gitary przy ognisku woli ściągnąć jakąś piosnkę z internetu.

    O gustach się nie dyskutuje.

    W końcu, jeśli właściciele pensjonatu zapewniają, że mają coś w ofercie, czego nie mają, to ... wtopa

    Pozdrawiam:)

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Eee ale ja kpiłam sobie z Bieszczadnika, a nie z Wczasowicza

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus Zobacz posta
    Ale masz chłopie problemy... Siedź ty lepiej w domu.
    Szkoda, że "Piekiełko" w Dwerniku jest nieczynne. Zaprosilibyśmy tam Facia_2004 na ... kawę. Dopiero poznałby smak Bieszczad !

    No, nie wiem, może ja reprezentuję jakąś już archaiczną mniejszość, taki wymierający powoli gatunek bieszczadnika.
    Ale dla mnie Bieszczady to nie tylko połoniny, kolejka wąskotorowa i Grób Hrabiny. To także urok błotnistych wertepów, wsi, po których pozostało już tylko miejsce na mapie, a także - jak najbardziej - miejscowych knajp, których stali bywalcy okazują się w sumie osobami życzliwymi i przychylnymi dla turytów nie zadzierających nosa.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #20

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Dziwimy sie że jedziemy do Egiptu i nic ni ejest tak jak było w prospekcie emisyjnych, chociaz mi sie tak nie zdażyło. Ale jak tam ma byc wszystko dobrze skoro tu klamiemy ze mamy wszystko a okazuje sie ze nie ma nic , wiec czemu klamią tak ludzie przeciez to jest klamstwo, oszustwo itd

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •