Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Pensjonaty z internetem

  1. #21
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    [QUOTE=Stały Bywalec;64167]...No, nie wiem, może ja reprezentuję jakąś już archaiczną mniejszość, taki wymierający powoli gatunek bieszczadnika.
    ...QUOTE]

    Miejmy nadzieję, że ten gatunek nie wymrze nigdy.
    bertrand236

  2. #22
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    ...
    No, nie wiem, może ja reprezentuję jakąś już archaiczną mniejszość, taki wymierający powoli gatunek bieszczadnika.
    ... To także urok błotnistych wertepów, wsi, po których pozostało już tylko miejsce na mapie, a także - jak najbardziej - miejscowych knajp, których stali bywalcy okazują się w sumie osobami życzliwymi i przychylnymi dla turytów nie zadzierających nosa.
    Nie przesadzaj SB z tym wymieraniem. Jest nas więcej niż myślisz i nawet się rozmnażamy. . Barnaba jest tego dowodem.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  3. #23

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Ja jeszcze jedno chce powiedzieć, otóż to że ktoś musi mieć internet na wakacjach to niekoniecznie jego fobia, uzależnienie itd.

    Ja naprawde wolał bym przyjehac do bieszczad bez komórki i laptopa bo sam jestem ze wsi i kocham spokój nienawidze wręcz tych smyczy takich jak komputera czy internetu.

    Ale ludzie w bieszczadach chyba nie potrafią zrozumieć, że komuś net jest potrzebny nawet na urlopie do pracy bo na tym polega specyfika mojej pracy, i niestety nie mogę tego zmienić .

    To jedna z nielicznych wad mojej pracy, że muszę mieć dostęp do netu i to jest wada którą da się przeżyć.
    Niestety komuś się wydaje, że to taka fobia, a jak nie będzie miał netu to się nic nie stanie, a właśnie stanie sie.

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Spokojnie Faciu

    Nie jesteś jedynym, co robotę na urlop czasem zabiera

    Zawsze to lepiej pojechać na urlop i jednocześnie trochę pracować, niż pracować i na urlop nie pojechać

    Pozdrawiam:)

  5. #25
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    może za jakiś czas będzie wszędzie....
    ...Rozmówcy "Dziennika" postulują inwestycję w technologię WiMAX, czyli sieć szerokopasmowego radiowego dostępu do internetu. Wymagałoby to budowy sieci masztów z antenami, podobnie jak ma się to w przypadku telefonii komórkowej. Przymierza się już do tego województwo podkarpackie, gdzie koszt przedsięwzięcia oszacowano na 100 milionów złotych. A ze względu na górzysty teren, masztów potrzeba tam więcej, niż na nizinach.

    Sygnał z masztów odbiera się za pomocą tzw. terminali abonenckich, które kosztują ok. 1000 złotych. Ale jeden taki terminal może obsłużyć całą gminę...
    http://wiadomosci.onet.pl/1820343,18,item.html.onet-ad-main2-box { display: none }
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Mam internet orange w laptopie i będąc w bieszczadach korzystam z niego bardzo często nie mam żadnych problemów z łącznością.
    Jeszcze tak niedawno korzystałem z wi-fi,i też nie było problemu
    Wojtek legionowo

  7. #27

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    Polecam Wisan w Bystrem . Działa WiFi bez problemów w budynku głównym,a jak się jest w domkach trzeba zabrać antenę kierunkową. Szybkość 1Mb/s.
    Zrobiliśmy dzisiaj konferencje na Skypie z Wojtkiem, który tam w tej chwili przebywa. Jakość połączenia była bardzo dobra.

  8. #28

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Willa Neva w Ustrzykach Dolnych :) na każdym piętrze oddzielna sieć, pokoje rewelacja , śniadanko pyszne i WIFI :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •