Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Pensjonaty z internetem

  1. #1

    Domyślnie Pensjonaty z internetem

    Witam czy w bieszczadach są jakieś Pensjonaty z intenetem, ale takim działającym, a nie takim na zasadzie " jest WIFI - czasem zdarzy się ze działa" . Chodzi mi o internet typu kablowego lub mocne WIFI.
    Szukałem pół roku takiego pensjonatu i "naciąłem " się na pseudo internet w pensjonacie Fereczata w Przysłupiu. Przed zarezerwowaniem
    zapewniali mnie właścieile , że internet tam jest, a jakże działa znakomicie. Po przyjeździe okazało się, że nic nie działa i wysyłano mnie do stacji CPN w Cisnej bo tam niby jest a się okazało że też nie działa.
    Ludzie to sie nigdy nie nauczą nie kłamać i nie obiecywać, że się coś ma, czego tak naprawde nie ma, byle tylko dorwać turystę i kasę z niego ściągnąć, a internet - na co mu internet w bieszczadach no nie ?

    A wracając do pytanie to czy są jakieś pensjonaty z netem w bieszczach takiem pewnym netem?

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Unitra Polańczyk

  3. #3
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    pensjonat «dom mieszkalny z pokojami do wynajęcia w miejscowości wypoczynkowej»
    Znam 2 domy wczasowe (CKR Czarna, ORW Bystre) gdzie jest internet, ale pensjonatu niestety nie.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  4. #4

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    aha dobrze wiedziec ze w tych dwoch pensjonatach jest net, ale czy jest tam w kazdym pokoju czy na jakiejś swietlicy jadalni cos takiego ?
    czy wifi mocne?

  5. #5

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Skoro już tu przeniesiono mój post to pragne napisac pare słów o Fereczacie pensjonacie w przysłupiu, chciał bym napisać obiektywnie całą sytuację

    1. Pensjonat piękny zewnątrz , fajny w środku, mili ludzie.

    2. Na stronie www.fereczata.com mają napisane ze mają internet, dzwoniłem też dwa razy upewniając się czy jest na pewno jest bo to bardzo ważne dla mnie - właściele potwierdzali, że tak oczywiscie.
    No to przyjeżdżam tam wypakowuję się próbuje namierzyć wifi, a tu nic,
    schodzę na dół pytam co się stało, a tu mówią że czasem działa, że troche nie bardzo - załamka. Właściciel kazał mi jehac na stacje paliwową pobliską pojehałem, ale tam sygnał był bardzo słabiutki. Poza tym co to za przyjemność ślęczeć pod stacją CPN na urlopie?

    Ja mogę zrozumieć wszystko awarie itd ale czemu obiecuje się, że coś jest czego właściwie wogole nie ma, nawet na Chorwacji jak coś jest obiecane to przyjeżdżasz i jest a tu jest tylko obiecane.

    3. Właściciele pensjonatu mówią że jest łazienka i jest ale mówią też, że jest kącik kuchenny w pokoju no jest skłąda się czajnika - wtopa kolejna.

    4 . Przychodzimy z gór któregoś dnia a Pani właścieilka daje nam 5 litrów wody i mówi, że wody z kranu nie wolno puszczać przez 24 godziny od 22 00 bo ona musi wyczyścić studnię - to ciekawe co myśmy pili wcześniej
    z jakimi dobroczynnymi kulturami bakterii.

    5. W pierwszym dniu wybraliśmy się na spacer obok pensjonatu i zadzwił nas straszny zapach ściekowy w strumyku obok pensjonatu .

    Generalnie mocno przestrzegam przed tym pensjonatem, zepsuli mi całkowicie urlop , choć bardzo ładny jest w środku

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Polecam Wisan w Bystrem . Działa WiFi bez problemów w budynku głównym,a jak się jest w domkach trzeba zabrać antenę kierunkową. Szybkość 1Mb/s.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Hotel górski w Wetlinie ale zasięg słaby

  8. #8
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Cytat Zamieszczone przez facio_2004 Zobacz posta
    aha dobrze wiedziec ze w tych dwoch pensjonatach jest net, ale czy jest tam w kazdym pokoju czy na jakiejś swietlicy jadalni cos takiego ?
    czy wifi mocne?
    W ORW Bystre jet komp z internetem, opłaty wnosi się w recepcji (chyba 5 zł za godzinę).
    W CKR Czarna jest bezprzewodowy i bezpłatny http://www.ckrczarna.pl/aktualnosci/index.php

    Ja korzystam z modemu orange i jakoś tam gdzie byłem miałem zasięg.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #9
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych-zasięg rewelacyjny;-))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #10

    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Pensjonaty z internetem

    Witam serdecznie
    to bedzie moja pierwsza wyprawa w Bieszczady i wiele dobrego slyszalam o okolicy Soliny i Polanczyku

    czy mozecie mi polecic cos wlasnie nad Soliną z internetem ? ( bede musiala codziennie troszke popracowac stad lacze stale jest mi niezbedne)

    pozdrawiam
    Nimeska

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •