Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: w Bystrem

  1. #1
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie w Bystrem

    Teraz wiecie, po kilku miesiacach po wizycie w B. ogladam zdjecia- ciagle mnie interesuje co było tym co ja mam na zdjeciach. Obok schroniska w ktorym bywam co roku, w Bystrem (koło Baligrodu) jest taki mały domek- widac ze kiedys albo czasem ktos tam bywa. Jest miska, recznik, lusterko, jakis barłóg co przypomina łoże. Resztki puszek po jedzonku, czajnik, itp. Czy ktos bywa w tym schronisku?
    czy ktos wie czyja ta "posiadłosc"? służe zdjeciami- gdyby było trzeba.

    kasandrra

  2. #2
    andrzej
    Guest

    Domyślnie Re: w Bystrem

    Mogę opowiedzieć co było w Bystrem 20 lat temu i kto tam mieszkał. Dziesiejszych mieszkańców niestety nie znam.

  3. #3
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: w Bystrem



    Opowiedz prosze- ten dom wydaje sie bardzo stary; nie wiem czy 20-letni, ale stary.
    schronisko kiedys nazywało sie Kropiwne- tak tez zreszta zaznaczono to miejsce na mapie.
    :)

    Kasandrra

  4. #4
    andrzej
    Guest

    Domyślnie Re: w Bystrem

    Kropiwne, to góra na wschód od Bystrego. sprecyzuj proszę położenie schroniska. Czy jest to miejsce nad jabłonką, poniżej przystanku PKS (przynajmniej kiedyś był ok. 1,5 km za ośrodkiemZELMER w stronę Cisnej) i domów nadleśnictwa? Może rzeczywiście foto by pomogło.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ratujmy cerkiew w Bystrem!
    Przez Bystre w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 11:21
  2. Domki w Bystrem
    Przez psobota w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 08:05

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •