Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: Czy dojade?

  1. #1
    wiher
    Guest

    Domyślnie Czy dojade?

    Witam
    Moze mi ktos z was powiedziec czy dojade samochodem osobowym do miejscowosci Smolnik (jadac od Cisnej w kierunku na Komancze skreca sie w prawo za Wola Michowa) , ewentualnie do innej miejscowosci najblizej polozonej Chryszczatej.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Cytat Zamieszczone przez wiher Zobacz posta
    Moze mi ktos z was powiedziec czy dojade samochodem osobowym do miejscowosci Smolnik (jadac od Cisnej w kierunku na Komancze skreca sie w prawo za Wola Michowa) , ewentualnie do innej miejscowosci najblizej polozonej Chryszczatej.
    Tak. Asfalt w Smolniku kończy się na wysokości cerkwi, potem jest dość wyboista droga do Mikowa. W Mikowie na rozdrożu stoi zakaz ruchu (droga niby wewnątrz zakładowa). Z Mikowa do Duszatyna są 4 brody, dobre - jeśli jest normalny stan wody nie ma problemu.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    na brodach polecam przyjrzeć się dokładnie czy są wszystkie płyty na swoim miejscu. Po wielkiej wodzie niektóre dosłownie popłyneły... potega wody...
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    pare lat temu wogole plyt nie bylo a i tak sie dalo przejechac :) byle z rozpedu i nie spanikowac na srodku rzeki :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Przeleciałem przez te brody karawanem 18 sierpnia na spotkanie z Długimi. Wszystkie płyty były.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #6
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Jeśli Ci chodzi o dojazd blisko Chryszczatej to najbliżej jest Duszatyn do którego dojedziesz od strony Komańczy bez brodów, jest tam nawet zrobiony parking (nie wiem czy jeszcze strzeżony po wakacjach), ewentualnie jest jeszcze pole biwakowe w Duszatynie.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #7
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Nie bójta się brodów. Mi ub. jesieni zbiesił się kierowca i autokarem przejechał brody. Wszystkie cztery. I zamiast zatrzymać się w Duszatynie pojechał dalej i to w kierunku Rrzepedzi.

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Nie bójta się brodów. Mi ub. jesieni zbiesił się kierowca i autokarem przejechał brody. Wszystkie cztery. I zamiast zatrzymać się w Duszatynie pojechał dalej i to w kierunku Rrzepedzi.
    Chyba pięć ....,nie jechał na drewniany mostek na Mikowym potoku, przecie tam jest tylko do 2 ton.
    ps. Lucyna bez przesady ,autokary to już za dużo na tej trasie , chyba trzeba Cię "ograniczyć ",przecież wiesz że pilot odpowiada za ...
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Zjeżdżał z Żebraka. Drogi mu się pomyliły.
    Mam nawet świadka tej historyji. Ktoś z tego forum mi pomógł. Taki tyczkowaty i milczący. I mający chody w Nadleśnictwie. Mandacik jednak kierowca zapłacił. Skromniutki, bo skromniutki ale zawsze.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Czy dojade?

    Trzy lata temu brody mnie pokonały, moja skodzina nie dała rady. W następnym roku poszedłem inaczej. W Bystrej odbiłem na Rabe dojechałem do bazy studenckiej tam zostawiłem auto i maszerując żółtym szlakiem a później czerwonym doszedłem na Chryszczatą. Nie omieszkałęm również odwiedzić Jeziorek Duszatyńskich. Trasa przyjemna ale trzeba uważać na znaki (żółte) bo łatwo je zgubić szczególnie przy wejściu na szlka przy bazie studenckiej.

    pozdrawiam
    Marek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy Wetlina czy Ustrzyki ?
    Przez staszek2800 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 17:59
  2. Czy sklep w Mikowie jest czynny cały rok czy sezonowo ?
    Przez Doczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 21-05-2006, 19:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •