Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Pisanie nie na temat

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Pisanie nie na temat

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Czy na terenie Bieszczadów występuje odmiana melanistyczna zaskrońca? Jeżeli tak to gdzie najczęściej można je zobaczyć?
    Czy to prawda, że na terenie Bieszczadów wypuszczono węże? Jeżeli tak to gdzie i kto to uczynił? No i jaki gatunek?
    Ja też mam zagadke:
    czy ten wątek nazywa się - (KJM, bo cierpliwość mi się kończy) - zagadki Lucyny czy coś w tym stylu? Wysłać Ci instrukcje zakładania nowego tematu, czy też dalej beztrosko będziesz rozwalać kolejne wątki (byle nie Twoje oczywiście).
    PS: brakuje tu jeszcze coś o kuchni i o Kretynie też możesz dopisać, a co :D
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Przystanek Bieszczady-bez litości



    Ale zjebka, hihihi

    Piotr, wybacz jej.

    Ona pewnie dziś wypiła tyle co wczoraj

    Pozdrawiam

  3. #3
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przystanek Bieszczady-bez litości

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Ja też mam zagadke:
    czy ten wątek nazywa się - (KJM, bo cierpliwość mi się kończy) - zagadki Lucyny czy coś w tym stylu? Wysłać Ci instrukcje zakładania nowego tematu, czy też dalej beztrosko będziesz rozwalać kolejne wątki (byle nie Twoje oczywiście).
    PS: brakuje tu jeszcze coś o kuchni i o Kretynie też możesz dopisać, a co :D
    Chcesz-masz. Kim jest Kretyn?
    PS.
    Wydziel wątek zagadki Lucyny. Pozostanie Ci jeden post.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Przystanek Bieszczady-bez litości

    Po prostu gadaj do słupa a słup jak dupa.
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Wydziel wątek zagadki Lucyny. Pozostanie Ci jeden post.
    A dałaś komuś szanse się wypowiedzieć na temat tej książki? Co z tego że jeden zostanie? Skoro Browar założył temat o książce Potockiego, to ma to być temat o książce Potockiego - choćby ktoś tu napisał swoją opinię za rok. Ty pozbawiasz go tej możliwości. Ciekawe jest że w wątkach, którymi jesteś zainteresowana merytorycznie bajzlu sobie nie życzysz. Mogę dać Ci krótki pokaz np. w świeżym wątku o UPA co to znaczy rozpieprzanie tematu. Tylko czy na pewno trzeba aby to pojąć?

    Nie zamierzam kolejny raz tłumaczyć zasad działania forum, jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz to załóż nowy wątek w odpowiednim dziale.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Przystanek Bieszczady-bez litości

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Po prostu gadaj do słupa a słup jak dupa.

    A dałaś komuś szanse się wypowiedzieć na temat tej książki? Co z tego że jeden zostanie? Skoro Browar założył temat o książce Potockiego, to ma to być temat o książce Potockiego - choćby ktoś tu napisał swoją opinię za rok. Ty pozbawiasz go tej możliwości. Ciekawe jest że w wątkach, którymi jesteś zainteresowana merytorycznie bajzlu sobie nie życzysz. Mogę dać Ci krótki pokaz np. w świeżym wątku o UPA co to znaczy rozpieprzanie tematu. Tylko czy na pewno trzeba aby to pojąć?

    Nie zamierzam kolejny raz tłumaczyć zasad działania forum, jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz to załóż nowy wątek w odpowiednim dziale.
    1. Powiedział Moderator do Usera sam rozp... swoimi wstawkami rozp... wątek.
    2.To wydziel. I jak Ci zależy to rozp... wątek o UPA.
    3. Z kim rozmawiam w tej chwili? Z userem Piotrem czy z Moderatorem? To jest moderacja czy rozmowa oftopik? Nie widze tu koloru czerwonego więc najpewniej pięknie trolluję wraz z Piotrem.
    A na marginesie co komanieckie armaty mają wspólnego z I wojną św?
    4. No właśnie co trzeba zrobić abyś to pojął?

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Przystanek Bieszczady-bez litości

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    3. Z kim rozmawiam w tej chwili? Z userem Piotrem czy z Moderatorem? To jest moderacja czy rozmowa oftopik? Nie widze tu koloru czerwonego więc najpewniej pięknie trolluję wraz z Piotrem.
    To jest rozmowa OT - daremna, bo z osobą niereformowalną. Będzie wydzielone.
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    A na marginesie co komanieckie armaty mają wspólnego z I wojną św?
    Nic, to był incydentalny OT, jakich wiele na forum. To jest bardzo liberalne forum pod tym względem i na ogół zamiast na czynnościach wynikających z regulaminu, kończy się takim j/w upominaniem od czasu do czasu. Fakt, niewiele to pomaga. Przy czym granica przyzwoitej ilości/jakosci OT kończy się tam, gdzie zaczynają się Twoje zabawy.
    Odnoście "trollowania": wiele razy zwracano Ci już uwagę, abyś nie używała słów, których znaczenia nie rozumiesz.
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    4. No właśnie co trzeba zrobić abyś to pojął?
    Otóż nie muszę niczego pojmować. Zarzucasz mi że przeszkadza mi że ludzie dobrze się bawią. Szkoda nie rozumiesz że można się tak samo dobrze bawić w odpowiednich wątkach, no ale to przecież kosztuje bardzo dużo pracy żeby nowy temat założyć.

    To Ty masz pojąć, że uczestnicząc w tym forum zaakceptowałaś jego regulamin. Jeśli Ci on nie odpowiada, to nikt Cie tu nie trzyma. W co trzecim poście wspominasz o forum 321. Czytałem wątek o bibliografii i ze zdziwieniem znalazłem tam Twoją prośbę do admina o usuwanie postów nie na temat oraz... zablokowanie możliwości pisania w tym wątku niektórym osobom (!) Nazwał bym to po imieniu, ale nie będę się wyrażał.

    Ponieważ ta moja pisanina i tak nie odniesie żadnego skutku i do Ciebie nie trafi a jeszcze zarzucasz mi ze to ja nic nie pojmuje - trudno. Przejdziemy w takim razie na drogę regulaminową.

    Zawsze też możesz założyć nowy wątek we właściwym dziale i zapytać forowiczów o zdanie na ten temat. Być może okaże się że to ja się mylę, wtedy będziesz mogła dalej pisać gdzie chcesz o czymkolwiek.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Pisanie nie na temat

    Porządek musi być.
    Marcin

  8. #8
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Pisanie nie na temat

    Też tak uważam i sam kilkakrotnie o niego prosiłem moderatorów.
    bertrand236

  9. #9
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Pisanie nie na temat

    @Piotrze
    zmień ton rozmawiając ze mną. Nie zamierzam tolerować twojego zachowania. Graniczy ono ze zwykłym chamstwem. Jeżeli popełniłam błąd mogłeś wydzielić wątek i w kolorze niebieskim zwrócić mi uwagę. Wolałeś jednak wcząć awanturę.
    Jestem takim samym userem jak Ty. Jeżeli sądzisz, że ciągle naruszam regulamin to mi udowodnij to. To co robię lub robiłam to nie twoja sprawa. Nikt mnie tu nie trzyma. Rozumiem, ze to ty jesteś osobą, która decyduje o tym kto może tu pisać lub nie pisać. Oczywiście, mozesz przejść na drogę regulaminową. Tylko pamiętaj regulamin nas wszystkich dotyczy. Mam podać ci wszystkie watki, w ktorych występuje bałagan. Nie widzisz tego?

  10. #10
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Pisanie nie na temat

    Powtórzę za Marcinem: porządek musi być. A przynajmniej powinien Więc się Lucyno nie denerwuj bo to Piotr ma IMO rację.
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pisanie listów i kartek do chorych dzieci
    Przez lluther w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 21:30
  2. Pisanie artykułu prośba o porady
    Przez Leuthen w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-09-2009, 17:31
  3. Pisanie relacji
    Przez Barnaba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2006, 15:38
  4. Wiersze (czasami nie na temat)
    Przez WojtekR w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-03-2005, 23:57
  5. nie na temat grupy ale moze pomozecie
    Przez frecio w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-08-2002, 10:05

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •