Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Hern
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    61

    Domyślnie Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Czy moze ktos mi podac czas przejsc: Wetlina Rawki przez Dział, Rawki -Kremenaros,Kremenaros -Rabia Skała, Rabia Skała Wetlina:) Dzieki:) pozdrawiam Wszystkich:)

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Cytat Zamieszczone przez Hern Zobacz posta
    Czy moze ktos mi podac czas przejsc: Wetlina Rawki przez Dział, Rawki -Kremenaros,Kremenaros -Rabia Skała, Rabia Skała Wetlina:) Dzieki:) pozdrawiam Wszystkich:)
    Licz 10h przyzwoitym tempem.

    PS: wybieram się na tę pętlę (tylko w odwrotnym kierunku) w połowie września (najlepiej 14,15 lub 16.09 - do ustalenia). Gdyby ktoś chciał dołączyć - zapraszam. Ponieważ jest to ok. 40km wymagana dobra kondycja i brak zdolności do marudzenia. Wyjście skoro świt, szacunkowy czas 9-10h.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Hern
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    w tym czasie juz bede w domu:( zamierzam pokonac to miedzy 1 a 5 IX i tez zapraszam chetnych:)

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Cytat Zamieszczone przez Hern Zobacz posta
    Czy moze ktos mi podac czas przejsc: Wetlina Rawki przez Dział, Rawki -Kremenaros,Kremenaros -Rabia Skała, Rabia Skała Wetlina:)
    Byłem w tym roku,początkiem czerwca...ok.12 godzin spokojnym tempem.Trasa rewelacyjna-widoków(połoninowych)prawie wcale ale i tak rewelacja.Kto był ten wie o czym mówie.A tak w ogóle(co najlepsze w moim odczuciu)to spotkaliśmy jedną osobe na całej trasie-polecam.
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  5. #5
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Kilka lat temu idąc: Stare Sioło-Jawornik-Rabia Skała-Rawki-Wetlina zajęło mi to 13,5 godziny i ani żywej duszy po drodze, nie licząc odcinka gdy schodziłem z Rawki do Wetliny.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    16 godz i łzy w oczach. Miałam na nogach zbyt ciasne adidasy.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Witojcie
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    16 godz i łzy w oczach. Miałam na nogach zbyt ciasne adidasy.
    WPP - to zapewne odniesienie - samozaprzeczenie tych pierdół z innego wątka o trampkach na Tarnicę, niedorobionych przewodnikach, czepialskich obserwatorów i zatroskanych porąbanych turystów (oni nie biorą szmalu za swoją głupotę - jeno się od niej ubezpieczają) o los niebożętów powierzonych świetnym przewodnikom bieszczadzkim (no sooorrry - Wy to miszczunie na całe Karpaty). Łoj!! a są tacy przewodnicy!!! Ale nie w Waszej grupie.
    Już Ci kiedyś sugerowałem - odpuść sobie!!! Na tym forum są setki ludzi, znawców z praktyki, a nie pojeban.. szkoleń. "Nie chce mi się ... gadać"

    Ad temat

    Piotr jest szalony - zapewne rzucił szlugi i teraz szaleje. Jam, stary, niedorobiony fiut bieszczadzki proponuję przyjąć czas przejścia min 13 h. Pora roku sugeruje, że za dnia nie dacie rady - a po zmroku...??? Różne cuda ludzie widzą. Proszę uprzejmnie o fotki zjaw bieszczadzkich

    Moja sugestia - zmieńcie trasę.

    Pozdrawiam

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Witojcie


    WPP - to zapewne odniesienie - samozaprzeczenie tych pierdół z innego wątka o trampkach na Tarnicę, niedorobionych przewodnikach, czepialskich obserwatorów i zatroskanych porąbanych turystów (oni nie biorą szmalu za swoją głupotę - jeno się od niej ubezpieczają) o los niebożętów powierzonych świetnym przewodnikom bieszczadzkim (no sooorrry - Wy to miszczunie na całe Karpaty). Łoj!! a są tacy przewodnicy!!! Ale nie w Waszej grupie.
    Już Ci kiedyś sugerowałem - odpuść sobie!!! Na tym forum są setki ludzi, znawców z praktyki, a nie pojeban.. szkoleń. "Nie chce mi się ... gadać"
    Mój Ulubiony Panie Michale witaj. Jakże smutno było tu bez Ciebie.
    Kochanieńki starzejesz się. To widać. Jesteś coraz mniej zabawny. A szkoda. Moglibyśmy wszyscy pospołu pogadać o porąbanych turystach ubezpieczających się od świętych przewodników bieszczadzkich. Słonaczko o grupie niestety nie możemy poszczebiotać, bo ta już nie istnieje. Możesz oczywiście swoim zwyczajem ponawijać o miszczyni ale wybacz Słoneczko nudzi mnie ten temat. Gustuję w brytanach więc jakby to powiedzieć. Na tym forum jest zbyt mało jadu aby zabawa była przednia. Proponuję przenieść te pogaduszki Serdeńko na wyliczankę. Dasz się skusić Pikabu. No 321 i zamienimy arenę sportową w rzęźnię.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 25-08-2008 o 18:39

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    proponuję przyjąć czas przejścia min 13 h. Pora roku sugeruje, że za dnia nie dacie rady - a po zmroku...???
    13h nie wchodzi w rachubę, własnie ze względu na pore roku - po ćmaku nie ma sensu schodzić. Nie żeby mi jakieś zjawy przeszkadzały :D Dlatego właśnie napisałem o przyzwoitym tempie. Myślę że 10h, no może 11 z przerwą na drzemke To daje gwarancje zejścia przed zmrokiem. Jasno się robi w połowie września gdzies o 5:45, wyjscie 6.30-7.00. Ciemno będzie po 19. Więc 12h jak w pysk strzelił bez chodzenia po ćmaku, czyli jest jeszcze rezerwa. No, zobaczymy - nie szedłem w całości tej pętli, tylko jak do tej pory etapami, dlatego wszystkie uwagi tych co już przeszli mile widziane.
    PS - Lucynko, 16h to chyba tip-topami?
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Czas przejścia: Wetlina, Rawki przez Dział

    Wilczku, a co to są tip topy?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jaworzec - UG - czas przejścia
    Przez Jacoslaw w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-05-2010, 00:37
  2. Trasa i przejścia graniczne
    Przez efes w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-07-2009, 22:27
  3. Przejścia graniczne
    Przez marex w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 12:53
  4. Wstępne planowanie trasy [UG - Rawki - Wetlina - UG]
    Przez medusa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 21:05
  5. Przejścia graniczne
    Przez reniula w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2006, 11:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •