Naive prawdę pisze. Orsini jak zwykle ma coś do mnie. Może i za młody byłem nie wiem... nawet nie słyszałem o tym głosowaniu. Do wyborów mam uprzedzenie. Jaki wybór między czym a czym? Demokracja phi. Większość ludzi na wyborach pogrywa w kółko i krzyżyk. Nie ten, to tamten.. a może ten bo przystojny, kto się sprawdzi? Komuna upadła i dobrze ale narazie kto się sprawdził wedle mnie nikt mówię wam ważniejsza jest świadomość i zdrowy rozsądek obywateli. Powoływać kolejne parki narodowe po to żeby nie zdewastowali terenów tam położonych to jest chore. Świadomi ludzie tak eksploatują teren że starcza na lata i nic nie trzeba powoływać bo wszędzie wygląda jak w parku narodowym. W następnym poście usłyszę że jestem utopistą czy jakoś tam. Kładę na to lachę. Jestem w lesie często.. ja was widze wy mnie nie a wybory nie dla mnie he he he .
vm2301 tartak ma odbiorców którym musi dostarczyć np półprodukt nikogo nie obchodzi że musi przerobić więcej buka aby się wywiązać. Co do zaskarżania planów wycinki nie wiem jak to się robi. Ale 10 -letni plan wycinki w Nadleśnictwie Lutowiska jest ogromny i trwa już parę latek (to nie jest kit). Może są i dobre strony tej wycinki. Znając zdolności regeneracyjne Bieszczadów i pasję sadzenia nowych młodników świerkowych przez leśników prognozuje wielkie krzory w przyszłości. Zapewne będzie tam moc zwierzyny trudnej do upolowania no i ja w tych krzorach