Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Kilka pytań "praktycznych"

  1. #21
    mike
    Guest

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    A ja jade w ten weekend i nic mnie od tego nie odciągnie A co do pogody to właśnie od tego weekendu ma być w miarę słonecznie i ja ten tydzien chcę wykorzystać dziś słońce pokazalo sie w prawie całym kraju. Poźniej to dopiero będzie zimno i deszczowo !!!!!!!!

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Pytanie mam odnośnie tras (mam nadzieję że to dobry wątek):
    http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF...,0.219727&z=12
    tutaj widać co sobie wymyśliłam

    trasa nr1:
    Ustrzyki Górne - Szeroki Wierch - Przełęcz pod Tarnicą - Halicz - Rozsypaniec - Wołosate - Ustrzyki Górne

    trasa nr2:
    Ustrzyki Górne - Połonina Caryńska - Schronisko Koliba - Bereżki - Ustrzyki Górne

    trasa nr3:
    Parking między Ustrzykami G. a Brzegami G. - Mała Rawka - Wielka Rawka - Krzemieniec - i tą samą trasą z powrotem

    trasa nr4:
    Muczne - spacer po Bukowym Berdzie - Muczne

    Problem w tym, że mam tylko 3 dni na to, a tras wymyśliłam 4 i nie wiem czy to jakoś połączyć, czy z czegoś zrezygnować... no i czy te trasy są fizycznie możliwe do przejścia (jakby tak wychodzić z domu o 9:30)
    help?

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Witaj na Forum! Nie wiem jak z Twoją formą fizyczną, ale na pierwszy dzień (trasa nr 1) narzucasz sobie dość spore wyzwanie. Jest to duża odległość i w zależności od panujących warunków, które o tej porze roku mogą być trudne, może stworzyć problem. Tym bardziej, że czeka Cię później powrót z Przełęczy Bukowskiej (jeśli nie złapiesz okazji w Wołosatem) aż do Ustrzyk Górnych. Jest to ok. 15 km z kapcia asfaltem.
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    z moją formą nienajgorzej, sprawdziłam się w lipcu w Tatrach Wysokich po stronie słowackiej, na wielogodzinnych i niełatwych szlakach obawiam się właśnie o tę pierwszą trasę, mam nadzieję ze chociaż tego stopa złapiemy w Wołosatem... czy połączenie tras 3 i 4 w jeden dzień jest realne? (mając samochód na podjechanie gdzie trzeba)... bo jakoś obawiam się że nie.. :(

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Hern
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    trasa nr3:
    Parking między Ustrzykami G. a Brzegami G. - Mała Rawka - Wielka Rawka - Krzemieniec - i tą samą trasą z powrotem


    Witaj:) proponuje Ci mała korekte trasy nr3:) dostan sie do Wetliny i Działem rusz na Rawki zalicz Kremenaros i zejdz do UG lub Przełęczy Wyznianskiej:)(parking)

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    W trasie pierwszej proponuje podjechać busem lub stopem w pierwszej kolejności do Wołosatego i zacząć od "najgorszego", czyli w pierwszej kolejności podejść na Przeł. Bukowską.
    W trasie trzeciej proponowałbym zejście do Ustrzyk Górnych niebieskim skoro macie tam baze noclegową (Podejrzewam że na Przeł. Wyżniańską chcecie dostać się busem...)

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    mamy samochód, co z jednej strony ułatwia dojazdy, ale z drugiej strony przymusza do powrotu do niego :)

  8. #28

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez Layla Zobacz posta
    mamy samochód, co z jednej strony ułatwia dojazdy, ale z drugiej strony przymusza do powrotu do niego :)
    Czyli: jedziecie samochodem do punktu, gdzie chcecie schodzić i wracacie busem/stopem do punktu wyjścia. W ten sposób idziecie spokojnie i bez stresów trafiacie do czekającego na Was samochodu.

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Proponuje Ci odnośnie trasy Nr 2 małą zmianę. Skoro kwaterujesz w UG skorzystaj z PKS dojedż troszkę dalej do Widełek i przez Magurę Stuposiańska, Przełącz Przysłup, Połoninę Caryńską zejdziesz do UG. Trasa może troszkę trudniejsza ale ma ten plus, że auta ruszać nie trzeba.

    pozdrawiam
    Marek

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Ja bym połączył trasę nr 2 i 3. Daruj sobie Bereżki i Kolibę (chyba, że masz tam coś konkretnego do zrobienia). Dreptasz z UG na Caryńską schodzisz na przełęcz Wyżniańską i dalej na Rawki. Jeśli będziecie mieć czas to Kremenaros, jeśli nie to powrót do UG.
    Jeśli wyjdziecie najpoźniej o 8 to zrobicie spokojnie całą trasę. Nie napisałaś kiedy jedziecie, a teraz zaczyna się ściemniać już po 18. W zależności od tempa czas 7,00-9,00.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. kilka pytań
    Przez janek1984 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 19:22
  2. Kilka konkretnych pytań
    Przez Wookasch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-10-2009, 08:31
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  5. Garść praktycznych pytań z prośbą o odpowiedź
    Przez Mauro w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2005, 12:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •