Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Kilka pytań "praktycznych"

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Burzyn
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez sailor9 Zobacz posta
    Dziękuję serdecznie wszystkim za cenne uwagi. Teraz tylko biję się z myślami czy jechać w ten piątek (właśnie pogoda się poprawia i ponoć weekend ma być słoneczny) czy też zaryzykować za tydzień...
    Nie wierzę w ładną pogodę w Bieszczadach w ten weekend
    Na nizinach i pogórzu może czasem wyjdzie Słońce, ale w górach, po tylu deszczowych dniach - zapomnij

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Burzyn
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Choć z drugiej strony, następny weekend może być jeszcze gorszy od najbliższego, więc ...

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Hern
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez sailor9 Zobacz posta
    Dziękuję serdecznie wszystkim za cenne uwagi. Teraz tylko biję się z myślami czy jechać w ten piątek (właśnie pogoda się poprawia i ponoć weekend ma być słoneczny) czy też zaryzykować za tydzień...
    Pogoda zawsze jest dobra tylko czasem brakuje nam odpowiedniej odzieży.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Już postanowione - jadę za tydzień.
    Hern, nie wiem czy chodzenie przez powiedzmy 3 dni w ulewnym deszczu, pomimo najbardziej wypasionej kurtki przeciwdeszczowej, uszczęśliwiło by kogokolwiek... Podobnie w przypadku błota po kolana.

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez sailor9 Zobacz posta
    Hern, nie wiem czy chodzenie przez powiedzmy 3 dni w ulewnym deszczu, pomimo najbardziej wypasionej kurtki przeciwdeszczowej, uszczęśliwiło by kogokolwiek... Podobnie w przypadku błota po kolana.
    Byłoby zarąbiście

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Hern
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Katowice
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez sailor9 Zobacz posta
    Już postanowione - jadę za tydzień.
    Hern, nie wiem czy chodzenie przez powiedzmy 3 dni w ulewnym deszczu, pomimo najbardziej wypasionej kurtki przeciwdeszczowej, uszczęśliwiło by kogokolwiek... Podobnie w przypadku błota po kolana.
    Kazde warunki maja swoje uroki:)a kazda nietypowa przygoda zostawia zapis w pamieci na długie lata:)

  7. #17

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Ja już wróciłam, i właśnie przez pogodę pobyt został skrócony o parę dni.. bo ile można non stop chodzić w deszczu, ślizgać się w deszczu i rozwijać i zwijać namiot w deszczu, słuchać deszczu walącego w namiot.
    Dołoże jeszcze parę strumieni, które nie zawsze dało się przejść po kamieniach, ale należało ściągać buty i jazda.

    Druga sprawa to ile można oglądać mgłe..
    Dobry sprzęt wytrzymał ale tylko 3 dni, potem wszystkie zawilgocone rzeczy, a na koniec nawet przemoczone buty trzeba było suszyć już w pokoju na kaloryferze, który i tak na noc był wyłączany..
    Chyba pojadę jeszcze raz, ale teraz będę już miała większy szacunek do prognoz pogody.

    Ale to prawda z tym, że będę to bardzo długo pamiętać.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Cytat Zamieszczone przez Trismela Zobacz posta
    Druga sprawa to ile można oglądać mgłe..
    No właśnie. Jak byłem w ubiegłym roku na początku października, to na Caryńskiej, M. Rawce i Tarnicy była taka mgła, że widać było tylko na kilka metrów do przodu...
    Cytat Zamieszczone przez Trismela Zobacz posta
    Chyba pojadę jeszcze raz, ale teraz będę już miała większy szacunek do prognoz pogody.
    Tak, tylko że prognozy są dobre na 3 dni do przodu. Dłuższe, to już raczej wróżenie z fusów

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    Z pogoda jak jest to wiadomo. Najlepiej sledzic komunikaty meteo i jak sie trafi kilka dni ladnej pogody to zwijac sie i jechac w bieszczady - oczywiscie jesli ktos ma mozliwosc tak z dnia na dzien pojechac. Ja mam jechac na weekendzie 11-12 pazdziernik + do tego 2 ruchome dni albo 10 i 13 albo 13 i 14 - wszystko zalezy od pogody. Juz dzis sledze dlugoterminowe prognozy i mam nadzieje ze pogodabedzie ladna.
    Mam nadzieje ze deszcz juz sie wypadal i zarowno za tydzien jak i za dwa tygodnie w weekendy bedzie przepiekna bieszczadzka jesien.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Kilka pytań "praktycznych"

    http://www.windguru.com/pl/index.php?sc=3620

    Ja zajrzałam do tej prognozy, podeszłam do niej z pewnym niedowierzaniem, jednak to wróżenie z fusów mi się sprawdziło w 100% ....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. kilka pytań
    Przez janek1984 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 19:22
  2. Kilka konkretnych pytań
    Przez Wookasch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-10-2009, 08:31
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 03:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  5. Garść praktycznych pytań z prośbą o odpowiedź
    Przez Mauro w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2005, 12:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •