Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Witam ! Dziś otrzymałem informację o obserwacji przez co najmniej 10osób dziwnego zjawiska w Wetlinie 11 października 2008 około 21 :00. Jako że jestem badaczem tego typu zjawisk na Podkarpaciu chcialbym zając sie tą sprawą tym bardzej że są dwie fotografie tego zjawiska. Jesli ktoś z Was był świadkiem tej obserwacji lub podobnej bardzo proszę o kontakt ze mna pisząc na tego bloga lub meila. Z góry serdecznie dziękuje za odzew !

    ariks@op.pl

    http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/

  2. #2

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    Witam ! Dziś otrzymałem informację o obserwacji przez co najmniej 10osób dziwnego zjawiska w Wetlinie 11 października 2008 około 21 :00. Jako że jestem badaczem tego typu zjawisk na Podkarpaciu chcialbym zając sie tą sprawą tym bardzej że są dwie fotografie tego zjawiska. Jesli ktoś z Was był świadkiem tej obserwacji lub podobnej bardzo proszę o kontakt ze mna pisząc na tego bloga lub meila. Z góry serdecznie dziękuje za odzew !

    ariks@op.pl

    http://spotkaniaznieznanym.blog.onet.pl/
    A gdzie te zdjęcia ?

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    HA! tylko mi UFO brakowało! :D i to akurat jak byliśmy w biesach! niestety 11.10 o 21.00 siedzieliśmy w knajpie w Cisnej.. UWIELBIAM opowieści o ufo! :D
    no i własnie, gdzie te zdjęcia!?!? (tak, rozumiem, najpierw trzeba w fotoszopie tę tarczę wkleić, a to trochę zawsze trwa ))) )
    Ostatnio edytowane przez Layla ; 21-10-2008 o 09:53

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    ale tak serio, to własnie mi mój chłopak przypomniał, że 11 października, po godz. 17.00 widzieliśmy fajne zjawisko, które powodowało, że jedna chmura blisko słońca była taka "gradientowa" z jednej strony biała a z drugiej prawie pomarańczowa, ja bym nie zwróciła na to uwagi, ale mój chłopak to zauwazył i mówił że to rzadkie zjawisko czegośtam i nawet zaczął mi tłumaczyć jak to działa (że cośtam słońce... nie pamiętam ). i w ogóle podjarał się tym i zaczął mi nawet wmawiać że ona jest bardziej kolorowa, ale na moje oko, to ona była tylko biało-pomarańczowa :) ponieważ go obśmiałam, to żadnej foty nie zrobiłam.. zresztą pod słońce pewnie i tak by nie wyszło

  5. #5

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Z tego Bieszczady są znane podobnie jak z duchów. Ja i paru członków mojej rodziny widziałem kilka obiektów w stadzie.. nad Otrytem który to mógł być rok? Coś końcówka osiemdziesiątych początek dziewiędziesiątych lat. Podobno ludzie co na rybach nad zalewem siedzieli też widzieli to zjawisko coś tam podobno również w gazetach było o tym. Ktoś pamięta?

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez Layla Zobacz posta
    ale tak serio, to własnie mi mój chłopak przypomniał, że 11 października, po godz. 17.00 widzieliśmy fajne zjawisko, które powodowało, że jedna chmura blisko słońca była taka "gradientowa" z jednej strony biała a z drugiej prawie pomarańczowa, ja bym nie zwróciła na to uwagi, ale mój chłopak to zauwazył i mówił że to rzadkie zjawisko czegośtam i nawet zaczął mi tłumaczyć jak to działa (że cośtam słońce... nie pamiętam ). i w ogóle podjarał się tym i zaczął mi nawet wmawiać że ona jest bardziej kolorowa, ale na moje oko, to ona była tylko biało-pomarańczowa :) ponieważ go obśmiałam, to żadnej foty nie zrobiłam.. zresztą pod słońce pewnie i tak by nie wyszło
    Tak słyszałem o tym od jedego ze świadkow ktorzy mowili iz w okolicy Komańczy kierowca o 17 miał obserwować jasna kulę która opadala w dół. Co do fotek wiem że wykonano dwa zdjećia bo wczoraj przeprowadzilem 30 minutową rozmowę ze śwadkami jedna z Pań ma dotrzeć do autorki tych dwoch fotek. Na zdjeci ucociekawe widać inaczej niz wzrokowo bo jakby kula z obręczą o pomarańcozwym kolorze. Czy Twoj chłopak mogly opsiać szczegółowiej to zjawisko mysle że to to cos naturalnego ale ciekawe

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez czternastak Zobacz posta
    Z tego Bieszczady są znane podobnie jak z duchów. Ja i paru członków mojej rodziny widziałem kilka obiektów w stadzie.. nad Otrytem który to mógł być rok? Coś końcówka osiemdziesiątych początek dziewiędziesiątych lat. Podobno ludzie co na rybach nad zalewem siedzieli też widzieli to zjawisko coś tam podobno również w gazetach było o tym. Ktoś pamięta?

    Witaj ! Czy mozesz mi to opisać na maila ariks@op.pl bardzo zainteresowala mnie twoja relacja ten temat (jak wyglądały obiekty ich szczegóły itp) to tabu jeśli chodzi o Bieszczady nikt nie wie czy faktycznie dochodzi tam do dziwnych zjawisk a ja nie mogę dotrzeć do osob bo wiem że np nad j. Solińskim też obserwowano dziwne kule w dwa lata temu ? Jesli obserwowaliście cos ciekawego opiszcie na forum lub prosze o kontakt ze mną

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    Tak słyszałem o tym od jedego ze świadkow ktorzy mowili iz w okolicy Komańczy kierowca o 17 miał obserwować jasna kulę która opadala w dół. Co do fotek wiem że wykonano dwa zdjećia bo wczoraj przeprowadzilem 30 minutową rozmowę ze śwadkami jedna z Pań ma dotrzeć do autorki tych dwoch fotek. Na zdjeci ucociekawe widać inaczej niz wzrokowo bo jakby kula z obręczą o pomarańcozwym kolorze. Czy Twoj chłopak mogly opsiać szczegółowiej to zjawisko mysle że to to cos naturalnego ale ciekawe

    yyy ale to nie była kula tylko chmura (może była dość owalna, ale na pewno nie kulista) i zdecydowanie się nie ruszała, a już na pewno nie opadała :) ale z tą obręczą w pomarańczowym kolorze to coś w tym jest, z tym, że to nie tylko że obręcz, ale też cała ta chmura była biało-pomarańczowa (bliżej słońca biała, dalej coraz bardziej pomarańczowa) :)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Layla
    Na forum od
    09.2008
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Ostatnio edytowane przez Layla ; 21-10-2008 o 16:21

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Tak to znane zjawisko sam takie widzalem w 2003 roku w Wylatowie i bardzo efektowne, szkoda że fotki nie wykonaliście zawsze lepiej zrobić a potem zastanawac sie czy dobrze wyszła.

    Być moze to zjawisko obserwował ten kierowca godzina obserwacji sie pokrywa z Waszą ?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dziwne znaki drogowe ;)
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-03-2014, 17:54
  2. dziwne napisy
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 21:02
  3. Dziwne cos na otrycie
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2006, 18:48
  4. Zjawisko synantropizacji
    Przez długi w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-06-2005, 10:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •