Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się może na Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich 22-23 listopada do Zawadki Rymanowskiej ?

    Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie.

    Ja się (obecnie na 80 %) wybieram.

    Chętnie poznam inne osoby z tego forum również zainteresowane Karpatami Wschodnimi.

    Pozdrowienia

    Basia

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Ja rozważam. Ale nie wiem, czy nie będę zobligowana do wzięcia udziału w szkoleniu orientacyjnym kursu naszego przewodnickiego. Najwyżej dojadę w ostatniej chwili :)

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    ojejej...jaka szkoda ze tak wsciekle daleko... chyba nie oplaca mi sie tak jechac na sam weekend :( a co tam ma byc na tym spotkaniu? jakies wyklady, pokazy zdjec, spiewy , czy tylko wspolna konsumpcja specjalow ze wschodu to ma byc cos wiekszego w rodzaju festynu albo spotkanie grupki znajomych lubiacych te klimaty?
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    ojejej... chyba nie oplaca mi sie tak jechac na sam weekend :( a co tam ma byc na tym spotkaniu? jakies wyklady, pokazy zdjec, spiewy , czy tylko wspolna konsumpcja specjalow ze wschodu ..
    Buba , i tu jesteś złośliwa..tak to odbieram, takiej Cię nie znałem.
    ps. a ja będę w Zawadce Rymanowskiej i miło mi będzie spotkać przybyłych tam Miłośników Karpat Wschodnich
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  5. #5
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    czemu zlosliwa?? wogole nie mialam takowego zamiaru...:( moze cos zle sformuowalam..jesli cos kogos urazilo to przepraszam... chcialam sie tylko dowiedziec o rodzaj imprezy, bo bywalam na roznych pod haslem "wspomnienia ze wschodu", byly pokazy zdjec z roznych rajdow, byly imprezy z konsumpcja wodek z kazdej bylej republiki ZSRR, sa imprezy wieksze w stylu festynu (zespoly ludowe, budki z piwem i rekodzielem regionalnym) albo kameralne np. spotkania poobozowe.. raz trafilam na takie spotkanie gdzie jakis dziadek przez 2 godziny odczytywal monotonnym glosem referat o bojkach, wsciekle nudny i usnelam, i ewakuowalam sie przed nastepnym bo kolejnych 2 godzin o czesaniu owiec juz bym pewnie nie zniosla

    stad moje pytanie, bo sprawa mnie zainteresowala, tylko chcialam sie dokladniej dowiedziec o profil spotkania coby wiedziec czy warto spedzic 10 godzin w podrozy w jedna strone..
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    To pierwsze spotkanie osób skojarzonych w tym kameralnym portalu.
    Buba nie oczekuj więc więcej niż jest możliwe.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    czemu zlosliwa?? wogole nie mialam takowego zamiaru...:( moze cos zle sformuowalam....coby wiedziec czy warto spedzic 10 godzin w podrozy w jedna strone..
    No dobra ... to ja żle zrozumiałem Cię i teraz wiem, że nie miałaś takiego zamiaru
    ps.ano ,warto spedzić te 10 godzin w podróży
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar katarzynowosc
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Gorce; czasem Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Allo.
    Z tego, co mi wiadomo - i pokazy slajdów (lub zdjęć), i granie, i śpiewanie, i biesiadowanie, i obgadywanie kwestii tzw. "zasadniczych"... Ponoć gotuje się lista "wystąpień", polecam śledzenie wątku na forum Karpat Wschodnich: http://www.karpatywschodnie.pl/forum...8&thread_id=17

    Do mnie też ta informacja dotarła... Grupa Reprezentatywna z dalekiej, ale bliskiej klimatycznie Dzembroni póki co się zastanawia, ale rzecz nie jest wykluczona

    Pozdrawiam ciepło!
    Katja
    "- и мне не спится..."

    Pozdrawia ciepło - czwarta zmiana, ciemna i toperzowa... Zmrocznik chmielowiec... Unikatia... Pieron niemedialny :mrgreen: :wink:

  9. #9
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    spotkanie ogolnie bardzo fajnie sie zapowiada ale czemu tak makabrycznie drogo??? za ta cene to mozna tydzien na ukrainie spedzic :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #10

    Domyślnie Odp: Spotkanie Miłośników Karpat Wschodnich

    Z racji tego że mieszkam bardzo blisko to pojawię się na Zlocie, pewnie z kolegą Januszem (joorg - aleś sobie nicka zapodał :)) i nie tylko...

    Miło będzie poznać forumowiczów - do zobaczenia.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia z Karpat Wschodnich
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 08:19
  2. Powtórka "Zlotu Miłośników Karpat Wschodnich"
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 13:22
  3. Dla miłośników Huculszczyzny
    Przez machoney w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-11-2008, 11:12
  4. Dla miłośników kolei żelaznych
    Przez Basia Z. w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-09-2008, 17:30
  5. Zlot miłośników Bieszczad
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2002, 00:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •