Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

  1. #61

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    On tylko zaproponował, więc wyluzuj koleś...

    A skoro prowadzisz już tyle te obserwacje, to może wrzucisz chociaż jedną wyraźną fotkę UFO ? Tak żeby było widać to COŚ wyraźnie!
    Bo te fotki jakos zawsze takie ciemne, zamazane lub przedstawiają jakieś punkty, ktore w nocy są jasne a w dzień ciemne, tak? Czekam aż dwoje niezależnych ludzi zrobi kiedyś zdjęcie jednemu talerzowi, co w czasach kiedy aparaty cyfrowe są wszędzie, chyba nie jest aż takie trudne.

    Nie twierdzę, że nie ma zycia w kosmosie, bo to troche nierealne że tylko na jednej planecie 'ziemia' istnieje jedyna forma cywilizacji. Myśle że coś tam jest, tylko ma nas daleko w dupie lub o nas nie wie.
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  2. #62
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    Nie jestes adminem tego forum abyś mi mowil czy mam tu pisać czy też nie wiec człowieku nieco pokory i kultury bo z tego co piszesz wyszlo to najgorsze cha.... niestety przykre to ale prawdziwe. Jak zauwazyłeś wątek ten cieszył się zainteresowaniem zgłosiło sie do mnie kilka interesujacych osob wiec jeśli temat ten cie nie interesuje po co tu zaglądasz nie psuj tego forum i nie ośmieszaj innych bo na to wyglada że to Ty masz jakiś powazny emocjonalny problem więc wyluzuj zwyczajnie...
    Wybrałeś niebieską czy różową?

    Obie Ci szkodzą

    Zdrowia

    P.s.
    1. Może nie zauważyłeś o czym jest ten temat na forum - przeczytaj jeszcze raz.
    I podziękuj moderatorom (bo admin daleko), że mają cierpliwość.
    2. Najpierw naucz się składać zdania zgodnie z regułami języka polskiego

    Pa
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 12-11-2008 o 19:05 Powód: dopisałem P.s.

  3. #63
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Witaj


    Wybrałeś niebieską czy różową?

    Obie Ci szkodzą

    Zdrowia

    P.s.
    1. Może nie zauważyłeś o czym jest ten temat na forum - przeczytaj jeszcze raz.
    I podziękuj moderatorom (bo admin daleko), że mają cierpliwość.
    2. Najpierw naucz się składać zdania zgodnie z regułami języka polskiego

    Pa
    Moze juz wystarczy twoich super ''inteligentnych''wypowiedzi, które są tak załosne jak niektore komentarze naszych politykow możesz im podać rękę bo tu marnujesz swój czas.
    A co do kolorów to skąd wiesz ? Sam tego doswiadczyłeś że tak piszesz ?

  4. #64
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez eldoopa Zobacz posta
    On tylko zaproponował, więc wyluzuj koleś...

    A skoro prowadzisz już tyle te obserwacje, to może wrzucisz chociaż jedną wyraźną fotkę UFO ? Tak żeby było widać to COŚ wyraźnie!
    Bo te fotki jakos zawsze takie ciemne, zamazane lub przedstawiają jakieś punkty, ktore w nocy są jasne a w dzień ciemne, tak? Czekam aż dwoje niezależnych ludzi zrobi kiedyś zdjęcie jednemu talerzowi, co w czasach kiedy aparaty cyfrowe są wszędzie, chyba nie jest aż takie trudne.

    Nie twierdzę, że nie ma zycia w kosmosie, bo to troche nierealne że tylko na jednej planecie 'ziemia' istnieje jedyna forma cywilizacji. Myśle że coś tam jest, tylko ma nas daleko w dupie lub o nas nie wie.
    Kolesiów to moze masz u siebie...

    Co do fotek poszukaj sobie w necie jest tego pełno ( tyle że 98 % fake) a skoro nic nie widisz w tych fotkach nic ci nie poradzę. Co do tych niezależnych osób to wyobraź sobie że takich przypadków jest masa i nie tylko w skali cyfrówek ale i starszych aparatów. Proponuję nieco przeczytac zanim cos napiszesz ! Kolego wątek był na temat Wetliny i ich zdjęc więc nie widzę sensu wrzucać ''wyraźnych zdjęć UFO'' sam poszukaj !

    Szkoda bo poczatek tego wątku pisały wartościowe osoby i zachowały kulturę i poszanowanie względem drugiego o innym zainteresowaniu jak widac nie wszyscy są tolerancyjni. Dlatego apeluję więcej Tolerancji !!!! To nie zaszkodzi !

  5. #65
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    OK ufoludki są na świecie. Mój Ulubiony Pan Michał jest tego najlepszym przykładem. Drugim przykładem mogę być ja.
    Wolę niebieską.

  6. #66

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    A ja jak czytam tytuł tego wątku to zawsze wychodzi mi: dziwne zajebiste świetlisko zamiast jak w oryginale. A Ufoki są spoko!

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Miszczu - miszczunio
    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    Moze juz wystarczy twoich super ''inteligentnych''wypowiedzi, które są tak załosne jak niektore komentarze naszych politykow możesz im podać rękę bo tu marnujesz swój czas.
    A co do kolorów to skąd wiesz ? Sam tego doswiadczyłeś że tak piszesz ?
    Czy ja k u r w a ... w jakiś sposób Ciebie uraziłem? Ty jełopie nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste - postawione dla przedszkolaka - pytania.

    Głąbie - to, że nie potrafisz pisać po polsku - trudno. To, że Ciebie buraku nie nauczyli zwracać się do innych ludzi z szacunkiem - to zapewne nie Ty (na forach i wszędzie zwraca się do innych DUŻĄ literą palancie). Wszyscy inni są winni.
    To zapewne efekt jakiejś tam dyslekcji. Co do mojej inteligencji to się nie przypierdalaj.
    Chodzisz zapewne jeszcze w pampersach i maskujesz to szerokimi gaciami w stylu hip - srop.

    Jeżeli masz ochotę to możemy "podyskutować" na priva. Na temat UFO. Przerobiłem to jak zapewne spora część userów tego forum w wieku 12 lat - o QQwa - kiedy to było!
    Oszczędź sobie tego śmiechu szczylu i weź się do nauki.

    Zdrowia nieustająco

    P.s.
    Moderzy - nie wycinajcie tego - bana przyjmuję

    Pozdrawiam

  8. #68
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2008
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Miszczu - miszczunio


    Czy ja k u r w a ... w jakiś sposób Ciebie uraziłem? Ty jełopie nie potrafisz nawet odpowiedzieć na proste - postawione dla przedszkolaka - pytania.

    Głąbie - to, że nie potrafisz pisać po polsku - trudno. To, że Ciebie buraku nie nauczyli zwracać się do innych ludzi z szacunkiem - to zapewne nie Ty (na forach i wszędzie zwraca się do innych DUŻĄ literą palancie). Wszyscy inni są winni.
    To zapewne efekt jakiejś tam dyslekcji. Co do mojej inteligencji to się nie przypierdalaj.
    Chodzisz zapewne jeszcze w pampersach i maskujesz to szerokimi gaciami w stylu hip - srop.

    Jeżeli masz ochotę to możemy "podyskutować" na priva. Na temat UFO. Przerobiłem to jak zapewne spora część userów tego forum w wieku 12 lat - o QQwa - kiedy to było!
    Oszczędź sobie tego śmiechu szczylu i weź się do nauki.

    Zdrowia nieustająco

    P.s.
    Moderzy - nie wycinajcie tego - bana przyjmuję

    Pozdrawiam

    Prosze Moderatorów o zamknięcie tego wątku oraz pouczenie tego mało dorozwiniętego człowieka jeśli wogóle tak go można nazwać o zachowaniu które bulwersuje nie tylko mnie ale i innych dostalem meila na ten temat. To co napisałeś jest obrazą i pomówieniem i nadaje sie pod paragraf i mam ku temu pełne prawa. Nie ma co zaprezentowałeś swoją kulturę wiesz mój chomik jest od ciebie mądrzejszy szkoda że taki arogancki wizerunek prezentujesz jako mieszkaniec Opola WSTYD człowieku WSTYD ile masz lat 13 czy jak piszesz duzo więcej ciebie należy izolować od ludzi !!!!

  9. #69
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Heh
    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    ... ciebie należy izolować od ludzi !!!!
    Od takich zapewne. Zabijesz gówno, a odpowiesz za człowieka.
    Jak chcesz paragrafu - to wal.
    Podam Ci miszczu dokładne dane osobowe.

    I skończ z tą grafomanią - skorzystaj z korekty Worda. Ctrl C - Ctrl V.
    Mówi Ci to coś?

  10. #70
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Dziwne świetliste zjawisko nad Wetliną ?

    Cytat Zamieszczone przez arek76 Zobacz posta
    Prosze Moderatorów o zamknięcie tego wątku oraz pouczenie tego mało dorozwiniętego człowieka...
    wiesz mój chomik jest od ciebie mądrzejszy...
    ile masz lat 13 czy jak piszesz duzo więcej ciebie należy izolować od ludzi !!!!
    A piszesz dokładnie w tym samym tonie co przedpiśca...

    Wątek zamykam i przenoszę na OT, gdyż i tak z Bieszczadami nie ma nic wspólnego - szkoda czasu.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dziwne znaki drogowe ;)
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-03-2014, 17:54
  2. dziwne napisy
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-03-2012, 21:02
  3. Dziwne cos na otrycie
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-06-2006, 18:48
  4. Zjawisko synantropizacji
    Przez długi w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-06-2005, 10:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •