Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69

Wątek: KIMB VIII a.d. 2009

  1. #51
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,506

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Trzy sprawy:

    1. Samokrytycznie przyznaję, iż nieco przesadziłem w sprawach "ostrożności" organizacyjnych. Kwestie ew. zgłoszenia imprezy, opieki medycznej, bhp, ppoż., etc. byłyby aktualne tylko w przypadku organizacji imprezy na co najmniej 300 miejsc. Ustawa z dn. 22.08.1997 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (j.t. Dz.U. z 2005 r. Nr 108, poz. 909, ze zm.).

    Chociaż podtrzymuję też pogląd, że w razie (odpukać) jakiegoś wypadku podczas naszego, nawet mniej licznego "zgromadzenia" w budynku nie przeznaczonym i nie zgłoszonym do zbiorowego przebywania większej liczby osób, jego właściciel miałby spore kłopoty prawne i z otrzymaniem ew. odszkodowania. Zarzucono by mu naruszenie przepisów Prawa budowlanego. Ale to tylko takie "gdybanie" i niech nim pozostanie.

    2. Chyba Wam umknęła "przemycona" przeze mnie propozycja dot. jednego punktu z programu KIMB. Godzinka poezji bieszczadzkiej mianowicie. Do tematu powrócimy.

    3. Z wielką przyjemnością zauważyłem tu, na Forum, wielki głód KIMB-u. Czyli zainteresowanie tą imprezą. I to nawet ze strony osoby, która w ostatnim KIMB-ie nie uczestniczyła, pomimo przebywania w tym czasie w Bieszczadach, w Ustrzykach Górnych (w przyszłym roku, miejmy nadzieję, nie popełni takiego "błędu życiowego").
    Nie będę zatem czekał do 1.12.br., tylko jeszcze dziś założę temat poświęcony zgłaszaniu propozycji lokalizacji VIII KIMB.

    PS
    Do Lucyny: ta moja nieco obcesowa wstawka o "chęci zaistnienia" absolutnie nie dotyczyła Twojej Osoby! Kogoś innego, ale nie chcę się z nim przekomarzać, więc nie napiszę, kogo. Ogólnie więc tylko przyjmijmy, że był to przysłowiowy Wujek Dobra Rada, jak to celnie określił kol. Marcowy.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 28-11-2008 o 07:24
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #52
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Rozumiem, przepraszam, moja reakcja była niewspółmierna. Chyba się domyślam, jeżeli dobrze domyślam się to podzielam. Kaaawy.
    Może postawimy Krysi piwo i zgodnym chórem powiemy Sękowiec!

    PS.
    Jeszcze raz przeczytałam, nie podzielam -:)
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 28-11-2008 o 08:00 Powód: ups chór pisze się przez ch

  3. #53
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Stały Bywalcze ja prawie już wtedy zostałam wieczorem, ale wolałam iść w góry niż wysłuchiwać krzyków i awantur od Wojtka (obiecałam mu ten nocny spacer-a nawet nie wiesz jaką miałam wcześniej awanturę, że mnie nie ma w UG, a leżę sobie nad potokiem - wyslałam go przez Caryńską i mieliśmy się spotkac w Górnych, tylko, że mi było dobrze nad rzeczką, a i Górne nie zając i nie uciekną).

    Wieczór z poezją to świetny pomysł, a jakby był rzutnik to w tle mogłyby sobie leciec zdjęcia jako tło takie. Na tegorocznym Czarcie Zulus miał wystawę swoich zdjęć-pięknych zresztą i pewnie ma je jeszcze więc można by i nad tym pomyśleć?Spodobałyby się Wam.
    Ostatnio edytowane przez Krysia ; 28-11-2008 o 08:50
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #54
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Kiedy to spotkanie w Zawadce Rymanowskiej o którym tu pisano to też było spotkanie całkiem wirtualnego forum dyskusyjnego (...)
    Ups, przepraszam, nie doczytałem.

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    (...) spotkanie całkiem wirtualnego forum dyskusyjnego (na dodatek znacznie młodszego niż bieszczadzkie)
    Może tu leży pies pogrzebany

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Natomiast faktem jest, że Jacek (za co mu wielka chwała) potrafił zainteresować spotkaniem media, sponsorów itd (...) Inna sprawa, że ze strony Jacka wymagało to ogromnego wkładu pracy i zaangażowania
    Ano właśnie. Trafiła się Wam perełka, chapeaux bas

    Z całym szacunkiem dla wszystkich zaangażowanych - nie widzę na tutejszym forum takiego Jacka.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 28-11-2008 o 09:51

  5. #55
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    [QUOTETrafiła się Wam perełka, chapeaux bas

    Z całym szacunkiem dla wszystkich zaangażowanych - nie widzę na tutejszym forum takiego Jacka.[/QUOTE]

    Z całym szacunkiem, ja widzę! Proponuję na Kierownika Organizacyjnego KIMB-u Andrzeja627.To jest człowiek który się do tego naprawdę nadaje, a przede wszystkim chce mu się coś robić. Jest bardzo mobilny, ma łatwość kontaktu, za pan brat z różnymi nowinkami techniczymi. Bez problemu zorganizuje jakąś ciekawą prezentację albo jakąś niewielką wyprawę. W grupie "wyprawowej" Andrzeja są osoby o różnej kondycji i wszyscy są zadowoleni, (ja również brałem udział i szan. prez. SB też). Podstawowym atutem jednak jest to że jemu się po prostu chce coś robić! Nie od rzeczy będzie również wspomnieć o kondycji Andrzeja627. Na poprzednich KIMB był najbardziej wytrwałym uczestnikiem! Pozdrawiam!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #56

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Pastor, bardzo dziękuje za wyjątkowo miłe słowa na mój temat. Dawno nie słyszałem tylu komplementów pod swoim adresem.

    Twoja propozycja jest dla mnie zaszczytem, ale nie mogę jej przyjąć w takiej postaci. Inicjatorem KIMBu i prezydentem forum jest Stały Bywalec. Automatycznie to on jest kierownikiem organizacyjnym KIMBu. Gdyby jednak uznał on za właściwe powołanie komitetu organizacyjnego i zaproponowałby mi w nim udział, chętnie zgodziłbym się mu pomóc. Jestem pewien, że na forum znalazłoby się jeszcze parę osób, które pozytywnie odpowiedziałyby na taką propozycję.

    Wydaje mi się, że taki nieformalny komitet przydałby się, aby w mniejszym gronie omówić niektóre sprawy, które na forum mogłyby być wałkowane w nieskończoność.

  7. #57
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    "Nie od rzeczy będzie wspomnieć o kondycji Andrzeja"- no a teraz jeszcze treningi rowerowe tę kondycję podnoszą!!!!!

  8. #58

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    WUKA, chyba będę musiał wypowiedzi z tego wątku wydrukować, oprawić w ramki i powiesić na ścianie.

  9. #59
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    To tak jak ja certyfikat POWSIMORDY!Pozdrawiam!

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Szanowny Panie Prezydencie prosimy sie ustosunkować ( pozytywnie ) .
    Podpisuje sie pod pod propozycja Pastora która jest "najlepsza z najlepszych"

    ze szczególnym poważaniem Iza

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  2. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 20:16
  3. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  4. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:49
  5. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-07-2008, 23:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •