Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: KIMB VIII a.d. 2009

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    choć improwizacja w organizacji, też może dać dobre efekty i może być nie żle.
    Jacek na koniec sam mówił, że bardzo wiele rzeczy improwizował i nawet się nie spodziewał że to wszystko tak fajnie się uda.

    A co do KIMB-u - pomysły Lucyny (zwłaszcza dotyczące spaceru botanicznego z Marcinem) są bardzo fajne. Akurat w maju będzie mnóstwo ciekawych kwiatów. Ciekawe tylko co Marcin na to ?



    Na razie nie jestem w stanie okreslić, czy będę mogła przyjechać i pewnie jak zwykle wyjaśni się to na 3 dni przed wyjazdem.

    B.

  2. #32
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    KIMB-owi z zegarkiem w ręku mówię swoje stanowcze... eee tam

    Osobiście bardzo mi pasowała ta luźna konwencja ostatniego spotkania - bez harmonogramu, oficjałek, pokazów, odczytów... Każdy robi co chce, gdzie chce i z kim chce. Jest godzina rozpoczęcia "obrad głównych", przemowa Prezydenta i chwatit. Dalej duch wieje, kędy chce. Jak ktoś miał skojarzenia z PRL-owskim wieczorkiem zapoznawczym w FWP, to jego problem :P

    Nie ma co porównywać KIMB-u do imprez organizowanych przez społeczności realne - koła turystyczne czy przewodnicze. Ja nie mam kompleksów, bo forum to zupełnie inna bajka. Myśwa są grupą wirtualną, która widuje się raz na rok, a poza tym ma z sobą niewiele wspólnego i niewiele do czynienia (mówię o całej grupie forumowiczów). Trudno się spodziewać, że znajdzie się ktoś, kto poświęci ileś tam czasu, pieniędzy i wysiłku, by zorganizować profesjonalne seminarium - na odległość i dla 50 osób, z których zna może 5.

    Sensowna wydaje się propozycja Stałego Bywalca, by ktoś, kto czuje wenę i potrzebę zorganizowania jakiejś atrakcji - zamiast bawić się w Wujka Dobrą Radę - po prostu wykonał taki wysiłek, na jaki go stać, i od początku do końca akcję zorganizował i na KIMB-ie przeprowadził. Jak - nie przymierzając - dyktator od Powsimord No to co, że forma brudna i że błędy tam i tu, przyjdzie walec...

  3. #33

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Nie wychodzisz o ile orkiestra gra, bo jeśli je a zwłaszcza pije to już się wysforowałeś do przodu.
    Faktycznie, wysforowałem się do przodu. Myślę, że poruszycie ten temat na dzisiejszym spotkaniu. Widząc ilość postów czuję, że uderzyłem w stół, a nożyce tylko na to czekały i się odezwały.

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta

    Nie ma co porównywać KIMB-u do imprez organizowanych przez społeczności realne - koła turystyczne czy przewodnicze.
    Kiedy to spotkanie w Zawadce Rymanowskiej o którym tu pisano to też było spotkanie całkiem wirtualnego forum dyskusyjnego (na dodatek znacznie młodszego niż bieszczadzkie) i większość uczestników wcześniej nie znała się offline.

    Ale osobiście uważam, że fajne mogą być zarówno spotkania bardziej "sztywno" zorganizowane jak i zorganizowane całkiem na luzie, wszystko zależy od uczestników.
    A na prawdę nie znam ludzi, którzy by na tego typu spotkaniach źle się bawili.

    B.

  5. #35
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta

    Na razie nie jestem w stanie okreslić, czy będę mogła przyjechać i pewnie jak zwykle wyjaśni się to na 3 dni przed wyjazdem.
    Proszę określ się wcześniej. Od tego uzależnione jest moje bycie lub niebycie na KIMB.

  6. #36
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Proszę określ się wcześniej. Od tego uzależnione jest moje bycie lub niebycie na KIMB.
    eee nie przesadzaj, nawet jak chcesz jechać tylko dla Basi to przecież są jeszcze inni, którzy chętnie się z Tobą zobaczą
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #37

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Kiedy to spotkanie w Zawadce Rymanowskiej o którym tu pisano to też było spotkanie całkiem wirtualnego forum dyskusyjnego (na dodatek znacznie młodszego niż bieszczadzkie) i większość uczestników wcześniej nie znała się offline.
    Basiu, właśnie dlatego pomyślałem sobie, ze nasze spotkania mogłyby być podobne i rzuciłem kij w mrowisko.

  8. #38
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    to może najpierw wybierzcie miejscóweczkę, bo to co się da w jednym miejscu zrobić to w innym już może stanowić problemik
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #39

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    to może najpierw wybierzcie miejscóweczkę,
    Orsini, nie wybiegaj przed orkiestre.

    Na razie tematem jest to czy KIMB ma być lepiej zorganizowany, czy tez, jak dotychczas, wszystko ma iść na żywioł. Z mojego doświadczenia, jak również z wypowiedzi Stałego Bywalca na początku tego wątku wynika, ze nie da się chyba dalej ciągnąc KIMBu jako wielkiej improwizacji.

  10. #40
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: KIMB VIII a.d. 2009

    Ale ja wiem co piszę
    np pokaz slajdów- w Zajeździe zero problemów jest ekran,laptop, rzutnik multimedialny itd, a w dajmy na to Sękowcu?już się robi problemik-ok może i do rozwiązania bo ktoś ma rzutnik i ekran i będzie jechał autem i zabierze ze sobą, ale może...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  2. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 20:16
  3. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 20:18
  4. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:49
  5. KIMB VIII ambitne początki
    Przez Barnaba w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 31-07-2008, 23:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •