Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Schronisko w Łubnem

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Dyskusje o usługach/schroniskach itp powinny być prowadzone chyba w innym dziale i przynajmniej przy 50 postach...

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Jak durnowate mogą być posty - zacytuję poniżej

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    OK można wybrnąć z tego. Kolega Bynek narzekał na jakość świadczonych usług przez schronisko PTSM w Jabłonkach czy Łubnem. Był zniesmaczony zachowaniem części personelu. Części, bo nigdy nie uwierzę, że Maciek potrafi być nieuprzejmy dla kogokolwiek. Zresztą potwierdził to Bynek. Bardziej chodziło o brak empatii ze strony żony właściciela. Bardzo narzekał na jakość wyżywienia i na skromne porcje. Stwierdził iż wynióśłby się ze schroniska o ile miałby taką możliwość.
    Regulamin forum jest tak sprecyzowany, że nikt nowy nie ma prawa wypowiadać się negatywniw na temat świadczonych usług. I dobrze ale to może doprowadzić dosytuacji iż zaknebuje się nowych userów niezadowolonych bądź zadowolonych z warunków pobytu. Nie współpracuję z tym ośrodkiem ale kiedyś, może z trzy lata temu wzięłam stamtąd grupę. Tak narzekali na wyżywienie, że zaproponowałam im zjedzenie obiadu w innym ośrodku. Nie miałam prawa tego robić, oberwało mi się za to od szefa mojej poprzedniej grupy. Od tego czasu kilkakrotnie spotykałam się z nagatywnymi opiniami na temat wyżywienia czy warunków kąpieli w tym PTSM. Przeważnie to byli byli goście, grupy zorganizowane, które w następnym roku skorzystały z innych usług.
    Zadam sobie trudu Szanowna Pani WPP - i rozbiorę na szczegóły - bez przyjemności.
    - od kiedy user Bynek jest Twoim kolegą?
    - w Jabłonkach czy Łubnem - takie sformuowanie dyskredytuje Ciebie jako przewodnika (ło matko - chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę)
    - kogo obchodzi Twoja wiara (w cokolwiek - jest cuś takiego? - oprócz Twojej wybitnej osoby) - nie znasz ani Macieja, ani Małgosi - nie masz pojęcia, ile każde z nich wkłada wysiłku, aby to schronisko jeszcze funkcjonowało i kompletnie nie rozumiesz jak muszą walczyć, aby nie wsiorbał ich "lokalny biznes"
    - gdzie Twoja empatia kobito?
    - gdzie Bynek narzekał na jakość wyżywienia? chodzi o zupę?!! której nie dostał bo nie zamówił?
    - nikt Bynka na siłę w schronisku nie trzymał - mógł zebrać graty i wypierdo... w siną dal - pozostał jednak - bo co?
    - nigdy nie współpracowałaś z tym jak to nazywasz ośrodkiem - jesteś za krótka. Jeżeli tak bardzo Ci Szanowna WPP zależy, to zaprezentuję tu na forum opinie na temat Twojej pracy i podejścia do ludzi. I nie masz prawa wypowiadać się na temat wyżywienia - 3 lata temu mogłaś pomarzyć o zjedzeniu czegośkolwiek w Jabłonkach (chyba, że masz na myśli bar letni Pani Teresy - ale od tego też Ci wara)
    - warunków kąpieli w PTSM? Babo brak koedukacyjnej formy, czy co?

    Zniknij - jesteś bez.. nadz..

    Do Bynka

    Sorki, ale nie zauważyłem, żeś nowicjusz i Twój post zamiast trafić tam gdzie proponowałem zniknął. Mam prośbę - albo sam napisz do schroniska, albo do mnie na PW - dane masz na stronie.
    Jeszcze raz przepraszam, ale nie było moją intencją wycięcie Twojego posta.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 05-01-2009 o 17:23 Powód: nawias mi wjebało

  3. #33
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Jak durnowate mogą być posty - zacytuję poniżej



    Zadam sobie trudu Szanowna Pani WPP - i rozbiorę na szczegóły - bez przyjemności.
    - od kiedy user Bynek jest Twoim kolegą?
    - w Jabłonkach czy Łubnem - takie sformuowanie dyskredytuje Ciebie jako przewodnika (ło matko - chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę)
    - kogo obchodzi Twoja wiara (w cokolwiek - jest cuś takiego? - oprócz Twojej wybitnej osoby) - nie znasz ani Macieja, ani Małgosi - nie masz pojęcia, ile każde z nich wkłada wysiłku, aby to schronisko jeszcze funkcjonowało i kompletnie nie rozumiesz jak muszą walczyć, aby nie wsiorbał ich "lokalny biznes"
    - gdzie Twoja empatia kobito?
    - gdzie Bynek narzekał na jakość wyżywienia? chodzi o zupę?!! której nie dostał bo nie zamówił?
    - nikt Bynka na siłę w schronisku nie trzymał - mógł zebrać graty i wypierdo... w siną dal - pozostał jednak - bo co?
    - nigdy nie współpracowałaś z tym jak to nazywasz ośrodkiem - jesteś za krótka. Jeżeli tak bardzo Ci Szanowna WPP zależy, to zaprezentuję tu na forum opinie na temat Twojej pracy i podejścia do ludzi. I nie masz prawa wypowiadać się na temat wyżywienia - 3 lata temu mogłaś pomarzyć o zjedzeniu czegośkolwiek w Jabłonkach (chyba, że masz na myśli bar letni Pani Teresy - ale od tego też Ci wara)
    - warunków kąpieli w PTSM? Babo brak koedukacyjnej formy, czy co?

    Zniknij - jesteś bez.. nadz..

    Do Bynka

    Sorki, ale nie zauważyłem, żeś nowicjusz i Twój post zamiast trafić tam gdzie proponowałem zniknął. Mam prośbę - albo sam napisz do schroniska, albo do mnie na PW - dane masz na stronie.
    Jeszcze raz przepraszam, ale nie było moją intencją wycięcie Twojego posta.
    Pozdrawiam
    Piękne podejscie do krytyki. Od razu z buzią.
    1. Kolegą z forum
    2. Zdobądź się o ile jesteś w stanie na inną odpowiedx.
    3. Znam ich tyle o ile. Nawet ich zapraszałam na szkolenia z których korzystali. Oby ten wysiłek docenili klienci. Ła, ła lokalny bizes dobre dobre
    4. Brak emaptii.
    5. Nie narzekał?
    6. Mógł wypierdalać? Acha gratuluję podejścia do klienta.
    7. Napawdę? Bzdura, obsługiwałam grupę na zlecenie szefa dzisiejszej krainywilka. Przeniosłam obiad do Średniej Wsi do Zielonych Wzgórz. Nie marzę o jedzeniu w Jabłonkach. Wspólpracuję z ośrodkami z innego segmentu.
    To już można w schronisku korzystać z ciepłej wody dłużej niż przez 1 minutę. Jeżeli tak to zwracam honor. Czy łazienki są nadal bardzo małe czy zostały powiększone?
    Daj spokój. Takie argumenty jak Twoje tylko przemawiają przeciw ośrodkowi.

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Szanowna Pani WPP

    Streszczę te bzdety do jednego - Jabłonki czy Łubne?

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Piękne podejscie do krytyki. Od razu z buzią.
    1. Kolegą z forum
    2. Zdobądź się o ile jesteś w stanie na inną odpowiedx.
    3. Znam ich tyle o ile. ...
    Daj spokój. Takie argumenty jak Twoje tylko przemawiają przeciw ośrodkowi.
    W ogóle ich nie znasz - ICH - dociera to do Ciebie. Tak jak nie znasz Bieszczadów przewodniku beskidzki!!!
    Zacznij żyć - Jabłonki to nie ośrodek - chyba, że podpisałas umowę z Willą albo gościem od domków na obrzeżach potoku. Gratuluję rozwoju.

    I czekam na konkrety - i obiecuję Ci Lucyna, że żaden Twój post na tym forum nie pozostanie bez echa (chyba, że admin mnie wcześniej wypierdziuli z tego hmm)

    Całuski dla WPP

  5. #35
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Szanowna Pani WPP

    Streszczę te bzdety do jednego - Jabłonki czy Łubne?



    W ogóle ich nie znasz - ICH - dociera to do Ciebie. Tak jak nie znasz Bieszczadów przewodniku beskidzki!!!
    Zacznij żyć - Jabłonki to nie ośrodek - chyba, że podpisałas umowę z Willą albo gościem od domków na obrzeżach potoku. Gratuluję rozwoju.

    I czekam na konkrety - i obiecuję Ci Lucyna, że żaden Twój post na tym forum nie pozostanie bez echa (chyba, że admin mnie wcześniej wypierdziuli z tego hmm)

    Całuski dla WPP
    Mówimy o PTSM Jabłonki. Nie mam podpisanej umowy z nikim w Jabłonkach.
    Grozisz mi, bo napisałam kilka słów o tym schronisku. Kilka dni temu groził mi konpromitacją niejaki Zefir. Teraz ty. Proszę bardzo, czekam na echo.

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Schronisko w Łubnem

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Mówimy o PTSM Jabłonki. Nie mam podpisanej umowy z nikim w Jabłonkach.
    Grozisz mi, bo napisałam kilka słów o tym schronisku. Kilka dni temu groził mi konpromitacją niejaki Zefir. Teraz ty. Proszę bardzo, czekam na echo.
    Nie mówimy o PTSM w Jabłonkach - wiem, że nie masz podpisanej zadnej umowy. I całe szczęście - opis pomnika Pana generała (obiektywny) Ciebie brzydzi - wiesz do czego piję?
    Gdzie Tobie grożę?
    Odpowiadam Ci w temacie schroniska, bo fqrvia mnie pisanie o czymś, o czym nie ma się pojęcia. I to tak "wybitne" osobistości jak Ty Lucyna - nie stać Ciebie na nic więcej? Obrażasz tych ludzi, którzy ciężko pracują na swój chleb - nie tak jak Ty - ble ble -wszystko jasne - idziemy dalej.
    Ja nie mam zamiaru ani ochoty Ciebie - jako Lucyna vel coś tam kompromitować. Pozostawiam każdemu userowi, który ma ochotę i czas przebrnąć przez te multum bzdetów na swoją opinię.
    Uszanuję każdą - Twoją także - tylko niechaj to będzie coś konkretnego.

    I dajmy se sianka - to OFF.

    Pozdrówka

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Schronisko na Łopienniku. Wspomnienia..
    Przez jastrzab w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 142
    Ostatni post / autor: 02-01-2024, 21:55
  2. Schronisko Smolnik
    Przez włóczka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 105
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 13:06
  3. Przetarg - Schronisko Jaworzec
    Przez Karina! w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 29-01-2015, 22:21
  4. Schronisko w Wołosatem
    Przez Loodie w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-07-2007, 12:20
  5. [Wetlina] Schronisko Stacha
    Przez anjah w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-05-2004, 18:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •