Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ferie 5 dni z dziećmi

  1. #1
    ianna
    Guest

    Domyślnie Ferie 5 dni z dziećmi

    Od lat marzy mi się wyjazd w Bieszczady (niestety mężowi niekoniecznie bo dzieci a to surowy teren itd). No więc wpadłam na pomysł, żeby pojechać na 5 dni - mamy 2 dzieci - 8 latka i 3 latka i liczę na Waszą pomoc - gdzie by tu można pojechać i przekonać męża, ż to dobry pomysł
    Jeśli chodzi o cenę to nie jest ona tak bardzo ogranicznikiem, raczej zależy mi na odrobinie spokoju i dobrych warunkach - takich żebym w razie czego sama dała sobie radę z 2 dzieci

  2. #2
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Ferie 5 dni z dziećmi

    Witaj na forum :)

    Nie podajesz wielu istotnych informacji o Waszych umiejętnościach, zamiarach i upodobaniach, ale jeśli dobrze odczytuję Wasze intencje, to polecam jakiś ośrodek wypoczynkowy - dzieci będą mogły nie tylko łazić po górach, w razie niepogody nie będą się nudzić, odpada Ci problem przygotowywania posiłków itp. itd. Z własnego doświadczenia mogę polecić ORW Bystre czy Wołosań . W rejonie Polańczyka i Soliny też jest kilka fajnych miejsc.

    Pozdrawiam :)

  3. #3
    ianna
    Guest

    Domyślnie Odp: Ferie 5 dni z dziećmi

    Bardzo dziękuję za propozycje. Rzeczywiście nie podałam nic o naszych preferencjach; interesują nas raczej kameralne miejsca - czyli niewielkie hotele, małe pensjonaty gdzie gość czuje się traktowany indywidualnie a nie jak w wielkiej fabryce no i gdzie jest dobra kuchnia
    Raczej chodzi o wypoczynek, zwiedzanie, może jazda na nartach niż pokazywanie sobie jacy z nas "super turyści-pionierzy"

    Przyjechalibyśmy samochodem więc przemieszczanie się (tak myślę) w miejsca gdzie dzieci miałyby co robić, nie powinno stwarzać problemu.

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Ferie 5 dni z dziećmi

    Leśniczówka w Berezce, Rajski Gościniec w Rajskiem, Pod Bukowiną w Myczkowcach (namiary znajdzesz w moim podpisie). Jeżeli stać Cię na większy wydatek to Magija w Orelcu, Bazyl w Bóbrce, Magoda w Lutowiskach, a i bardzo dobre miejsce ale musisz zamówić jedzenie u sąsiednich gospodarzy Damianowa Wola w Ropience.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Ferie 5 dni z dziećmi

    Zwiedzanie, narty, małe dziecko...okolice Soliny, Ustrzyki Dln, Lesko - na mój gust. choć jeśli mobilni będziecie...
    Jakieś stoki, cerkwie, blisko do Sanoka, zapora + cały jej jarmark.
    pomyślcie o jakiejś przejażdżce dla dzieci - np. sanie, konie, kolejka bieszczadzka,

    Tylko, że zimę zapowiadają mało zimową - więc te narty może na rolki zamieńcie

    Pozdrawiam:)

  6. #6
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ferie 5 dni z dziećmi

    Popieram Marcowego, dał link do ORW Bystre, wejdź więc na ich stronę i dowiesz się czym dysponują i co Ciebie czeka. Ja sobie chwalę ten ośrodek, podchodzą też indywidualnie do klienta!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady z dziećmi
    Przez jusiek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-09-2016, 21:52
  2. Ferie w Bieszczadach
    Przez kimbra w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 22:09
  3. Ferie
    Przez mAAtylda w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-01-2011, 12:30
  4. gdzie z dziećmi na tydzień?
    Przez eve1978 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 19:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •