Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zgubiono portfel

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Zgubiono portfel

    rozsyłam otrzymanego maila od zdeterminownej turystki. A nuż może trafi pod własciwy adres?
    Myślę że to odpowiednie grono na taką informację - a i może szansa trafienia jest większa niz niedawne 40 milionów w Totku...

    *****

    Witam,

    Chciałam się zapytać, czy nie zgłaszał się może do Was ktoś ze znalezionym na szlaku portfelem?
    10 listopada idąc z Chatki Puchatka do przeł.Orłowicza i potem żółtym szlakiem do Wetliny, zgubiłam portfel. To był czarny portfel firmy Salewa, w środku dwie karty płatnicze Polbanku, trochę ponad 200 zl, kilka banknotów i monet rupii indyjskich i euro... proszę się nie pytać dlaczego to wszystko miałam przy sobie - sama ciągle zadaję sobie to pytanie...


    W każdym razie, jeśli ktoś znalazł lub znalazłby taki portfel i przyszedł z nim do państwa, to bardzo byłabym wdzięczna o powiadomienie mnie, przesyłam swoje dane kontaktowe:
    Magdalena Jadach
    ul. Zimowit 52/4, 35-605 Rzeszów
    tel. 607 316 090

    Niestety, studenckie oszczędności nie pozwalają mi zaoferować wielkiej nagrody dla znalazcy :(

    Pozdrawiam serdecznie

    Magdalena Jadach

    p.s. czy mają może państwo jeszcze jakieś pomysły gdzie mogłabym jeszcze napisać w sprawie tego portfela?

    ****,
    Tarnina

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: zgubiono portfel

    Nie liczcie na uczciwość ludzką. Kolega zostawił telefon komórkowy w Balnicy. Zorientowaliśmy się po godzinie. Zadzwoniliśmy do Balnicy. Już go nie było. Następnego dnia pojechał i sprawdził cały teren. Potem był w Przemyślu aby ściągnąć dane. Wtedy zadzwonił na swój własny numer. Odezwała się kobieta. Potem ja dzwoniłam. Odbrała kobieta, wyjątkowa cwaniara. Od razu powiedziała, że to jest jej motorola. Mieszka w Lutowiskach i nie odda telefonu, bo to jest jej telefon.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    A właśnie, że liczcie.

    Ja znalazłem aparat na szlaku w Tatrach, a podczas odebranej rozmowy umówiłem się na jego odbiór, nagrody żadnej nie wziąłem.

    Dziwadłem k**** żadnym nie jestem

    Uczciwy - nieuczciwy...fifty-fifty...ale nadziei nie traciłbym.

    Pozdrawiam:)

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    A właśnie, że liczcie.
    Dokładnie tak!
    Trzeba wierzyć, są jeszcze uczciwi ludzie, a szczególnie w Bieszczadach można ich znaleźć.
    Znam osobiście człowieka, który znalazł na parkingu na Przełęczy Wyżniańskiej plecak z zawartością kilkunastu tysięcy złotych. Jak się okazało pozostawił go kierownik wycieczki objeżdżającej Bieszczady, to były ich wszystkie wspólne pieniądze . Ów znajomy odnalazł załamanego delikwenta i oddał znalezisko.
    Pozdrawiam
    Przemek

  5. #5
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Eeee tam, Bieszczady...

    Parę razy gubiłem komórkę i portfel W WARSZAWIE! Tak! W tej obrzydliwej, chciwej, merkantylnej, bezdusznej, pazernej WARSZAWIE! I za każdym razem rzeczy wracały do mnie, a znalazcy tylko raz chcieli za to gratyfikacji. Za to pozostali zadali sobie sporo trudu, żeby mnie zlokalizować i oddać własność, nic w zamian nie żądając.

    Miejcie nadzieję, nie tę lichą, marną...

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Jak mówi moja "lepsza połowa" zostaje tylko się modlić do św. Antoniego. Nie wiem ile w tym prawdy ale chyba nie zaszkodzi ....
    pozdrawiam
    Marek

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2005
    Postów
    575

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    Dokładnie tak!
    Trzeba wierzyć, są jeszcze uczciwi ludzie, a szczególnie w Bieszczadach można ich znaleźć.
    Znam osobiście człowieka, który znalazł na parkingu na Przełęczy Wyżniańskiej plecak z zawartością kilkunastu tysięcy złotych. Jak się okazało pozostawił go kierownik wycieczki objeżdżającej Bieszczady, to były ich wszystkie wspólne pieniądze . Ów znajomy odnalazł załamanego delikwenta i oddał znalezisko.
    Przemku,
    Ja w 2001 r. zostawiłem swój aparat (nówka, canon 500N + niezły osprzęt) w barze na stacji benzynowej przy drodze Nr 24 Gorzyń - Skwierzyna (to twój teren! ). Zorientowałem się, gdy byłem w Rokitnie. Wróciłem, a mój aparat czekał na mnie! Znaleźli go panowie "tirowcy" - to pierwszy traf!, oddali pani w barze - to drugi! Za jednym razem spotkałem tylu uczciwych ludzi! Mam chyba szczęście do takich właśnie, czego dowodem są ci wszyscy, których spotkałem w zeszłym roku na trasie swojej wędrówki!

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Ja też raz znalazłam portfel z pieniędzmi i odesłałam właścicielowi (bo był z innego miasta)
    A mi z kolei oddano mój - zostawiony w schronisku.
    Również mój syn odzyskał dokumenty pozostawione w schronisku.

    Tak myślę, że to co komuś kiedyś zrobimy dobrego - w jakiś inny sposób do nas wraca, złego również.

    Pozdrowienia

    Basia

  9. #9
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Jadąc teraz w Bieszczady w Neobusie przy wysiadaniu wypadł mi portfel skórzany a w nim około 2 stówki gotówki i warszawska karta miejska. Zadzwonilem do dyspozytora i... spoko, czekała zguba w autobusie.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Zgubiono portfel

    Moj przykład -na tegorocznym"czartgraniu"byliśmy na Smerku w drodze powrotnej wypadł mi telefon który dofakto był rozładowany.Poszukiwania nie przyniosły rezultatu wiec pogodziłem się z jego stratą.Jakież było moje zdziwienie gdy po tygodniu odnalazł się w Krośnie.Ktoś sobie zadał tele trudu żeby znależć ładowarkę do niego następnie wkładając swoją kartę sim wszedł do książki telefonu i dzwonił do moich znajomych z informacją o znalezisku.Następnie odwiózł ją do Barszcza skąd trafiła do mnie.Są jeszcze na świecie uczciwi ludzie-szczególnie w górach

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgubiono - Znaleziono, może taki temat
    Przez Kopyto w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-08-2019, 23:25
  2. Zgubiono aparat
    Przez Tarnina w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-05-2006, 18:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •