Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Prośba o wypełnienie ankiety

  1. #11
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Prośba o wypełnienie ankiety

    Cytat Zamieszczone przez barszczu Zobacz posta
    ankieta - jak mi się nasunęło po jej przeczytaniu i wypełnieniu - dotyczy Karpat ukraińskich, a nie Karpat Wschodnich. Karpaty Wschodnie to znacznie szersze pojęcie niż wynikałoby z pytań ankiety. Przecież nasze Bieszczady Zachodnie czy słowackie Bukovske Vrchy to też Karpaty Wschodnie. Wiadomo, że w potocznej mowie Karpaty Wschodnie to góry, które leżą na Ukrainie, ale to jest ankieta do celów naukowych więc wydaje mi się, że należałoby tu zmienić jej tytuł.

    pozdrawiam

    no tak...a ja sie glowilam jakie grupy etniczne zamieszkuja rumunskie karpaty
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #12
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Prośba o wypełnienie ankiety

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Scelina Zobacz posta
    Ja również potraktowałem Karpaty Wschodnie jako Karpaty Wschodnie. Szkoda, że osoba, która podjęła się pisania tej pracy za bardzo nie wie o czym ta praca ma być. No chyba, że rzeczywiście chodzi o Karpaty Wschodnie... Poza tym podziały sa różne i w różnych ujęciach Karpaty Wschodnie nie zawsze muszą być w 100% tym samym...
    Malkontencisz. Wypełniłam, kilka pytań było moim zdaniem dziwnych ale ja mam skrzywone patrzenie na rzeczywistość.
    Sądzę, ze te badania mają sens w przeciwieństwie do tych socjologicznych o których wcześniej Basia wspominała. Praca doktorska dotycząca satysfakcji internautów górołazów,którzy poznali się w necie i udali się na wspólną wypraawę i to kilkunastodniową moim zdaniem była kompletną pomyłką.

  3. #13
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Prośba o wypełnienie ankiety

    ..no troszkę brzmi to jak badanie rynku turystycznego przez przedszkolaka.. ale na pohybel przypuszczeniom...

  4. #14
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Prośba o wypełnienie ankiety

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Malkontencisz. Wypełniłam, kilka pytań było moim zdaniem dziwnych ale ja mam skrzywone patrzenie na rzeczywistość.
    Sądzę, ze te badania mają sens w przeciwieństwie do tych socjologicznych o których wcześniej Basia wspominała. Praca doktorska dotycząca satysfakcji internautów górołazów,którzy poznali się w necie i udali się na wspólną wypraawę i to kilkunastodniową moim zdaniem była kompletną pomyłką.
    Jaki sens? Autor ankiety nawet nie wie o co pyta... Lucyna nie wszystko, co jest zwiazane z turystyką ma sens. Zazwyczaj jeśli to są tego typu badania pseudo-socjologiczne to ma to gówniany sens...

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    ..no troszkę brzmi to jak badanie rynku turystycznego przez przedszkolaka.. ale na pohybel przypuszczeniom...
    Nie obrazałbym pszedszkolaków
    Marcin

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Prośba
    Przez Spinka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 17:48
  2. Prośba (dotyczy ankiety)
    Przez Basia Z. w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-10-2008, 20:42
  3. Prośba.
    Przez katanka w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-08-2007, 00:10
  4. Prośba
    Przez kondzik12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-12-2003, 23:36

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •