Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

    Witam !

    W imieniu "Harnasi" i swoim (bo jestem w tym roku jednym z organizatorów)
    zapraszam na tradycyjną już imprezę "Mikołajki Łemkowskie", które w tym roku odbędą się w dniach 6-7.12, jak zawsze w chatce na Adamach.

    W tym roku Paweł Sygowski z SKPB Lublin wygłosi na naszych Mikołajkach prelekcję na temat:
    "O tradycjach historycznych i kulturowych Kościoła wschodniego w Polsce, o cerkwiach i ikonach".

    Oprócz tego jak zawsze będą inne atrakcje, zabawy i niespodzianki oraz skromny posiłek.
    Zgłoszenia na imprezę u Radka Trusia - telefon (32) 231-11-80
    GSM 601 80-26-95.

    Koszt imprezy - ok 15 zł.

    O ile wiem - to miejsc już chyba nie ma, ale można się wpisywać na listę
    rezerwową (lub przekonać Radka, że koniecznie ale to koniecznie chce się
    przyjechać).

    Pozdrowienia

    Basia

  2. #2
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

    to teraz sie miejsca rezerwuje i moze ich nie byc?? ja bylam w 2003 roku i jak wchodzilam nikt mnie nie pytal czy mam rezerwacje tylko pytali czy mam prezent (czy uczestnicze w zabawie z prezentami czy nie..)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    to teraz sie miejsca rezerwuje i moze ich nie byc?? ja bylam w 2003 roku i jak wchodzilam nikt mnie nie pytal czy mam rezerwacje tylko pytali czy mam prezent (czy uczestnicze w zabawie z prezentami czy nie..)
    No wiesz - chatka po prostu nie pomieści 80 osób.

    B.

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    No wiesz - chatka po prostu nie pomieści 80 osób.

    B.
    nie?? chatka akt w karkonoszach jest mniejsza a kiedys pomiescila grubo ponad sto to zalezy jak jest zimno na dworze bo to zwieksza desperacje tych co sie chca zmiescic :)

    no ale rozumiem o co ci chodzi :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Zaproszenie na "Mikołajki Łemkowskie" [SKPG "Harnasie", chatka na Adamach]

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    nie?? chatka akt w karkonoszach jest mniejsza a kiedys pomiescila grubo ponad sto to zalezy jak jest zimno na dworze bo to zwieksza desperacje tych co sie chca zmiescic :)

    no ale rozumiem o co ci chodzi :)
    Nie chodzi o pojemność w miejscach do spania, a głownie o pojemność pomieszczenia (salonu) gdzie odbywa się impreza. Trudno aby wszyscy stali ciasno na baczność, albo część oglądała imprezę przez okno.

    Ale z doświadczenia wiem, że w ostatniej chwili zawsze sporo osób się wycofuje więc moim zdaniem warto się zapisać, a nawet przyjechać bez zapisów.

    Pozdrowienia

    Basia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Omelan Płeczeń: "Dziewięć lat w bunkrze". Nowe wydanie
    Przez bartolomeo w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 22:59
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-09-2010, 13:51
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 04:43
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2009, 14:21
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-10-2007, 14:21

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •