Strona 11 z 42 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 420

Wątek: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

  1. #101
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Powtarzam jako prawie abstynent, że jeżeli ktoś nie ma argumentów merytorycznych to posługuje się personalnymi.
    Ten powyższy post jest tego najlepszym przykładem.
    Proszę podać argumenty przemawiające za Pod Caryńską.
    Co do Szwejkowa to nie jest propozycja. Z tego co wiem w puli jest trzy możliwościach: Pod Caryńską, Krywe i Sękowiec. Mojemu sercu najbliższe jest Krywe.
    Na co dzielę pijaków? Nauczciwych ludzi i na chołotę. Jasny podział. Możesz sobie dorabiać ideologię ale to nie zmieni postaci rzeczy. I nie zasłaniaj się alkoholizmem. Jako dziecko alkoholika sadysty po kilku postach orientuję się, kto ma problemy z piciem. Dla mnie to nie choroba ale wybór i mówiąc wprost mam niewiele wspólczucia dla uzależnionych.
    Rozumiem podanie innej propozycji czy rozmowa o KIMB jest prowokacją? Pewne słowa cisną mi się na usta i nie są pochlebne więc zmilcze.
    Co do budzenia niechęci. Nie interesujesz mnie Ty ani Twoje wyobrażenie mojej osoby. W Ustrzykach spotkałam miłego, wycofanego starszego Pana i taki obraz pozostanie w mojej pamięci. To był Kolega z forum Pastor.
    Każdy z nas ma prawo uczestniczyć w KIMB. Pamiętam jaką przykrość sprawiliście mi, gdy w Ustrzykach radośnie zakomunikowaliście, że jeden z Kolegów, którego lubię i szanuję nie przyjechał na imprezę tylko dlatego, że nie chciał mnie spotkać. Okazało się to kompletną bzdurą. Proszę więc abyście przestali zachowywać się jak rozkapryszone dzieci. Obrażają się tylko panny służące.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 10-12-2008 o 06:25

  2. #102
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Swoim postem wyraziłem dezaprobatę co do sposobu doboru argumentów. Pewnych rzeczy w moim rozumieniu, nawet gdy są powszechnie znane, nie należy publicznie wyciągać. Zdaję sobie sprawę, że teraz mogę być odebrany jako wytykający czyjeś braki kultury, a to już samo w sobie jest wysoce niekulturalne. Więc wybacz, chodziło mi wyłącznie o Krysię, nie o Ciebie. I chyba nie wpisuję się w żadną poetykę. Raczej jestem ostrożny w publicznym wypowiadaniu opinii o ludziach.
    Schronisko w Łupkowie rzeczywiście leży na skraju Bieszczad. Ale vox populi... Już raz KIMB odbył się w Beskidzie Niskim, w Pantałyku. W Krywem w razie deszczu jest duża sala w pawilonie AM. Krywe ma swoje wady. Nie jest miejscem idealnym. Jak wybór padnie na inną lokalizację, też tam będę. Nie obrażę się. Zgłosiłem Krywe, bo je znam i chciałem, by je inni też poznali.
    Długi

  3. #103
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Czytam ci to ja wszystko, czytam, i widzę, że pretensję mogę mieć tylko do siebie. Wypuściłem dżina z butelki. Z "lokalizacją KIMB" narobiłem chyba większego zamieszania niż Adam Michnik z nagraniem rozmowy z Lwem Rywinem.

    Jest właśnie (w Warszawie, na Ochocie) ładny grudniowy poranek, 10-tego dnia tego miesiąca.
    Na tę chwilę mamy 3 formalne propozycje lokalizacji VIII KIMB, wg kolejności zgłoszeń:

    1. www.sekowiec.net

    2. www.carynska.pl

    3. www.krywe.webpark.pl

    Proponuję, aby w dalszych dyskusjach koncentrować się na przedmiocie, a nie na podmiocie. To znaczy chwalić lub krytykować zgłaszane lokalizacje, a nie atakować zgłaszającego.

    PS
    Jeszcze się taki nigdy nie narodził, co by każdej dogodził.
    Jeszcze się taka nigdy nie narodziła, co by każdemu dogodziła.
    Tak samo jest z lokalizacją KIMB. Musimy zdać się zatem na demokrację i już. Kiepski to sposób, ale ... nie ma lepszego.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #104
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez mAAtylda Zobacz posta
    A ja i tak pojadę na KIMB, gdziekolwiek będzie, bo wiem że spotkam tam: JOJĘ, PASTORA, SB, IRASA, MANIA, TARNINĘ, JORGA, JARA,BOBA, JACKA, ANDRZEJA I WOJTKA CYFERKI, DŁUGIEGO.... (kogo nie wymieniłam, a powinnam to przepraszam),ale to jest właśnie dla mnie KIMB!

    Brawo mAAtylda. I pamiętaj o nowych KIMBowiczach

  5. #105
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Skoro wszyscy sobie wszystko wyjaśnili, proponuję wrócić do meritum.
    Gdybym musiał ciąć albo zamykać wątek, Stały Bywalec już by pewnie piwa ze mną nie wypił

  6. #106
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Wracając do meritum...
    ja głosowac nie będę, bo poprostu nie wiem czy przyjadę, chciałabym ale to ode mnie nie zależy, a nie chcę potem oczami świecić czy kajać się, więc mi wszystko jedno co wybierzecie. Ale...

    - Noclegi
    • Dwa pokoje cztero-osobowe
    • Dwa pokoje dwu-osobowe
    z www Krywego...chyba trochę mało miejsc noclegowych?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #107
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Z punktu widzenia człeka, co to na KIMBie nigdy nie był, a stanie na łbie, by być, potrafię sobie wyobrazić kogoś ... kto stałym bywalcem (nie mylić z SB) nie jest.
    Choć sam jestem niebojaźliwy i potrafię dostosowywać się do panujących warunków, nie tylko atmosferycznych, to jednak ...

    ... rozumiem, że wpadnięcie do knajpki, niby to przypadkiem, na rekonesans, na próbę, nieśmiało ze strachu przed "radą starszych" (oczywiście forumowym stażem), która to knajpka w centrum cywilizacji stoi, a więc daje możliwość odwrotu, czy też nie koliduje z planami noclegowymi, które są odmienne od reszty uczestników jest łatwiejsze niż wybieranie się na "zesłanie" w pewnej oddali od komunikacji, czy dróg ewakuacyjnych, gdyby to ... pojawiły się problemy natury towarzyskiej, czy tam ktoś się pojawił kogo oglądać się nie chce albo wieprzowina nie smakowała, czy też zbyt duża rzeka piwa popłynęła jak na moje możliwości tolerowania alkoholu.

    Powinno się planować KIMB, który jest poniekąd "luźnym" spotkaniem popołudniowo-wieczorno-nocnym (niepotrzebne skreślić) forumowiczów, gdzieś w ogólnodostępnej i dogodnej dla ogółu lokalizacji z dostępem do środków komunikacji i alternatyw w razie W...

    ...a nie wspólny weekend. To jest dobre dla rodziny, starych kumpli, małżeństwa, co to doskonale wie, kto chrapie, czy bąki puszcza, woli spać o północy, czy woli dwa słowa z siebie wyrzucić na godzinę wobec trajkoczących współbiesiadników.

    No i nie zapominajmy o tych, co na 2-3 godziny wstąpić na piwko mogą, ale na wyjazd 2-dniowy gdzieś pozwolić sobie nie mogą.

    Podsumowując, wyrażam zdanie jedynie, że lokalizacja powinna być jak najmniej krępująca, jak najbardziej dająca możliwość manewru.
    Wszak założeniem organizacji KIMBu jest zebrać w jednym miejscu jak największa liczbę forumowiczów, choćby na kilka godzin, a nie grupkę tych najbardziej mobilnych, niezależnych, najlepiej sie znających.


    Pozdrawiam serdecznie:)

  8. #108
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Wracając do meritum...
    ja głosowac nie będę, bo poprostu nie wiem czy przyjadę, chciałabym ale to ode mnie nie zależy,
    Mogę się pod tym podpisać.

    Gdyby wygrało Krywe, a ja mogłabym przyjechać to po prostu wzięłabym namiot.

    Tak w sumie (mimo że jak pisałam głosować nie będę) bardziej mnie interesują okolice trochę bardziej dzikie i Krywe ma dla mnie większy urok niż UG. Samochodu nie mam, w razie czego potrafię dojść te kilkanaście kilometrów pieszo, przy okazji zrobię sobie wycieczkę.


    Pozdrowienia

    Basia

  9. #109
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta

    ...a nie wspólny weekend. To jest dobre dla rodziny, starych kumpli, małżeństwa, co to doskonale wie, kto chrapie, czy bąki puszcza, woli spać o północy, czy woli dwa słowa z siebie wyrzucić na godzinę wobec trajkoczących współbiesiadników.
    Moje doświadczenia ze spotkań kilku innych społeczności internetowych (ludzi wcześniej nie znających się) są zupełnie inne.

    Co roku bywam na kilku takich spotkaniach (bo jak wiesz pisuję na kilka forów oraz na pl.rec.gory).
    W tym roku sama organizowałam dość kameralne (ok 20 osób) spotkanie forum tatry.prv.pl (w pażdzierniku na Jurze), na którym prawie wszyscy widzieli się pierwszy raz oraz byłam zaproszona na spotkanie forum karpatywschodnie (ok 70 osób, w listopadzie, w Zawadce Rymanowskiej).
    To drugie spotkanie miało charakter zupełnie inny - połączone z prelekcjami z zorganizowaną wspólnie wycieczką.

    W obu wypadkach ludzie, którzy wcześniej znali się tylko z netu spędzili ze sobą cały weekend, nie mogli się przez 24 godz. nagadać i rozstali się z przeświadczeniem, że trzeba się spotkać ponownie.

    Jestem właściwie pewna że z każdą z osób z tego forum byłoby tak samo.

    Pozdrowienia

    Basia
    Ostatnio edytowane przez Basia Z. ; 10-12-2008 o 10:04

  10. #110
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Jestem właściwie pewna że z każdą z osób z tego forum byłoby tak samo.
    nie z każdą;-))
    ja nie lubię spać w tłumie, chcę izolatkę, a tu widzę tylko dwie dwójeczki-małoooooo
    Namiot w maju odpada-łupie mnie w kościach, zimno, mokro, twardo-absolutnie nie;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 20:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 18:28
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 06:59
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •