Strona 3 z 42 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 420

Wątek: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

  1. #21
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    ło matko tylko nie coś a la pani minister Ewa Kopacz!!!
    to może od razu przyjmijmy plan B skoro jest to Sękowiec
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    No i po co było przez cały dzień bić pianę. Przeca mówiłam, że Sękowiec.
    Dajcie sobie spokój z Sękowcem. Żeby nie bić piany. Bardzo lubie Sękowiec. Byłem tam rok temu,w tym roku też kilka dni. Mam rezerwcje już na następmy rok. To świetna baza wypadowa,oaza spokoju, niestety jako miejsce KIMB-u odpada. Tam po prostu nie ma warunków koniecznych przy tego typu imprezach. W pobliskiej Zatwarnicy są warunki ale ceny mogą odstraszyć niektórych potencjalnych uczestników.
    Dlatego apeluje o przemyślane, sprawdzone propozycje, najlepiej w granicach Bieszczadu.
    Pozdrawiam +Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  2. #22
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Dlatego apeluje o przemyślane, sprawdzone propozycje, najlepiej w granicach Bieszczadu.
    Pozdrawiam +Pastor ręką własną
    to nie apeluj a zgłaszaj
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #23
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Wszyscy jeszcze qmbinujom nad Sylwkiem, a tu proszę:P Zaczyna się rozkręcać bitwa gdziewtymrokuKIMB:D Ja jestem za Sękowcem. Tam zaczął się nowy rozdział mojego życia i mam do tego miejsca szczególny sentyment. Ani wygódki lub ich brak, ani żarcie pod nos lub za 5 km marszu, nic z tych rzeczy mnie nie wzrusza i nie przekonuje:) Tylko wspomnienia i pewna ważna sprawa. I chciałbym zaciągnąć Czarcika w pewne miejsce, o strasznej godzinie i pociągnąć dalej pewną dziwną i zaskakującą dyskusję dalej:) Tę rozmowę można prowadzić tylko tam, w rozkosznym harmidrze ptaków w przedświcie, nad mgłami nadsańskimi opadającymi przed nadchodzącym dniem... A później wrócić do rozkimbionego bractwa i się cieszyć nimi i górami potokając gardło grzdylem dobrego bimberku. O...

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Pięknie piszesz Derciku - i ja wiem co piszesz , ale to Twoja bajka .....
    Jest bajka, jest jeszcze "proza" ,a tu już jest pare innych osób i trzeba coś tym ludziom dać .
    Propozycja Lucyny jak dla mnie totalnie do niczego jest – byłam w tych domkach
    i kwota 200zł za noc to wybacz Lucyno -to jest normalna paranoja . Pomijając brak miejsc do spania to nawet wody nie będzie –malutki ten bojler , a o innych mankamentach nie wspomnę.
    Trochę zdrowo –ludzkiego rozsądku by się przydało a nie marketingu . Połoniny owszem tak ale nie domki i nie za taką cenę .

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    P.S

    Abstrahując od wszystkiego plana, mam takiego co by na KIMB się pojawić - nie interesują mnie natomiast „zorganizowane” spacery botaniczne ( mam w nosie wszelkiej maści roślinki)
    Nie planuje również integracji „nocno-sypialnianej” z racji moich „wydumanych” standardów deskowo –prasowalniczych oraz niechęci do wspólnego bytownia ( nie lubię jak mnie rano oglądają ) . Jak mi się pojawi myśl o wspólnym spędzeniu czasu to bez plana będzie zorganizowana . Wszelkim organizacją i przymusom stanowcze NIE

  6. #26
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    (...)więc ten argument za Sękowcem akurat z lekka chybiony niemniej jednak nie martw się-jest to plan B, a ponieważ planu A i tak nikt nie przedstawi, więc będziesz miał ten świergot ptaków, pierścionki, które ostatnio są w modzie i inne
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 30-11-2008 o 21:29 Powód: Osobiste historie dotyczące forumowiczów zachowaj dla siebie
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    (...) a ponieważ planu A i tak nikt nie przedstawi, (...)
    Orsini, skąd ten pesymizm ?
    Do 15 stycznia mamy jeszcze półtora miesiąca !

    A może np. Bernard zgłosi, po uzgodnieniu z Szefową, "Zacisze" w Wetlinie ?

    A może Lucyna zamieni swoją "promesę" zgłoszenia "Połonin" w Bukowcu w konkretne zgłoszenie ? Nie wszyscy muszą się zakwaterować w ośrodku, są tam też przecież inne kwatery.

    A może w ZpC w UG przeboleją stratę niezjedzonego w br. świniaka i sami się zgłoszą ? Tak sobie, chociażby tylko dla reklamy. Bo przecież dzięki KIMB-owi trafiają tam z czasem kolejni nowi goście.

    A może ...
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #28
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Nie byłem jeszcze na żadnym KIMB-ie. Wcześniejsi uczestnicy, znając okoliczności towarzyszące tym spotkaniom, wiedzą jak dopasować lokal do programu (jeśli jest takowy?) Kongresu. Zgłaszający powinni wziąść pod uwagę różne potrzeby noclegowe ludzi mających się tam wybrać jak i dobry dojazd dla niezmotoryzowanych. Wskazana byłaby miejscowość właśnie pod tym kątem. Moim skromnym zdaniem liczenie na nie uzgodniony(!!!) sponsoring właściciela lokalu zakrawa, lekko mówiąc, na niegrzeczność. Wchodząc do knajpy z wlasnym alkoholem i może jedzeniem jeszcze, bez uzgodnienia, naraża właściciela na straty. Po to jest lokal by jego właściciel na tym zarabiał a ludzie tam przybyli by zapłacili za jego i przez niego podane jedzenie i picie. Chyba, że wcześniejsza umowa przewiduje inaczej. Ja osobiście chciałbym mieć komfort spojrzenia w oczy właścicielowi, on oby mi także, przy następnych spotkaniach. Jestem konsumentem i wiem co wtedy mogę wymagać i chcę także wiedzieć za co płacę. Tak samo i właściciel ze swej strony ma wiedzieć jakie ma prawa i jakie obowiązki.
    Proponujący więc lokal niech wezmą to także pod uwagę.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    O żadnym "sponsoringu" ze strony właściciela (zarządcy) obiektu nie może być mowy, to jasne.

    Z drugiej strony jednak uważam, że sama organizacja KIMB-u jest dobrym działaniem marketingowym, przyciąga w przyszłości klientów.

    Aby daleko nie szukać, wspomnę o sobie.
    Ustrzyki Górne znam już od wielu, wielu lat, ale przed 2007 r. nigdy, będąc tam, nie zajrzałem do ZpC. Gdy odwiedzałem UG, wpadałem coś zjeść czy wypić do budynku obok ZpC, albo do tego baru przy głównym parkingu.
    Natomiast począwszy od maja 2007 r. (VI KIMB w ZpC), ilekroć jestem w UG, zawsze zachodzę do ZpC, chociażby tylko na kawę czy piwo (jeśli to nie ja jestem kierowcą). We wrześniu br. byłem też tam dwa razy na obiedzie.
    Ponadto nie przychodzę tam sam, lecz zazwyczaj w kilkuosobowym towarzystwie. I przypuszczam, że owe osoby towarzyszące (będące ze mną w ZpC 1-szy raz) też kiedyś do ZpC ponownie zajrzą, nawet już beze mnie.

    Jestem na 99,99 % pewien, że gdyby nie ubiegłoroczny VI KIMB, to być może nie pamiętałbym nawet, że Zajazd pod Caryńską w ogóle znajduje się w Ustrzykach Grn.

    Przypuszczam, że i inni bywalcy ostatnich dwóch KIMB-ów w UG w ZpC (2007 i 2008 ) mogą mieć podobne odczucia.
    A to wszystko razem już przekłada się na większy zysk dla właściciela, chociaż przyznaję - nie jest to wymierny zysk doraźny.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 01-12-2008 o 11:15
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #30
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB

    Biorąc pod uwagę horrendalne ceny reklamy,uważam że jak najbardziej przekłada się to na tzw.dobra materialne!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 21:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  3. KIMB VIII a.d. 2009
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 19:28
  4. Rozważania ogólne nt. sposobu wyboru lokalizacji naszych KIMB-ów
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 25-01-2008, 07:59
  5. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 20:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •